Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość IZULKA
WICIA- oj dzialalam wcczoraj tylko z jakim efektem to sie okaże niebawem. Pozdrwiam srdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
życze powodzenia!!! ja będe wiedziała w przyszłym tygodniu. i znowu ta nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Hej Dziewczynki, trzymam kciuki i sama też zabieram się do roboty. Wczoraj gin zadał nam do odrobienia weekendową pracę domową ;) Starająca, oto link dla Ciebie - http://www.mamo-tato.pl/article_sect.php?s_id=9. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, Izula będę trzymac kciuki za owocne staranka.Za Twoje Niunia też :) Maggi koniecznie daj znać jak badanka jak będziesz miała wyniki. Sarita nadejdzie ten dzień że będziesz skakała z radości z powodu dwóch kresek zobaczysz. Wica myślenia się nie da wyłaczyć. Ja też myślę, chociaż wiem że staranka będę mogła zacząć pełną parą dopiero po laparo. Teraz marne szanse na jakąkolwiek owulację. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, już sobie poczytałam .........w poniedzia łek ide do lekarza z wynikami HSG a laparoskopię w jakim celu się robi.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zleconą laparoskopię z paru powodów: minął rok od hsg, mam torbiele prawdopodobnie jedna z nich to czekoladowa i podejrzenie endometriozy. Tylko laparoskopia może potwierdzić lub nie (oby) czy mam endometriozę. Przy okazji usuną torbiele i kolejne zrosty. Przynajmniej teraz będę sobie smacznie spała jak mi będą gmerać w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi31
Dzięki Myszka właśnie dzisiaj byłam na pierwszym pobraniu krwi jeszcze dwa przede mną. Oj ciekawa jestem co wyjdzie. Ta pogoda mnie dobija zaraz zasnę! Jeszcze jakiś dołek mnie łapie. Izulka trzymam kciuki :) . Dawno coś u nas nikt niezafasolkował nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca:tak. Chociaż mnie przy hsg usunięto jakiś zrost z szyjki. Zakorkowana byłam kompletnie :) Maggi31 coś mi się wydaje, że już niedługo któraś wypowie te 3 słowa: mam dwie krechy! Jakieś takie przeczucie mam :D I proszę mi ten dołek wywalić do kosza, jaki dołek? Uśmiech na buzię prędziutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
To nie takie proste Myszka. Już nie chce mi się pisać tych cyferek w niku dobijają mnie jeszcze bardziej! Ale udało Ci się wywołać uśmiech Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam się :) przy okazji jesteśmy w podobnym wieku ;) ja mam roczek więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Twój optymizm jest zaraźliwy! jak się wstawia te buźki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Dzięki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej dziewczyny! co tam u was słychać? nie odzywacie się... pewnie prężnie działacie :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie działam ;) czekam na @ wstrętną, która się pojawi lada dzień bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Moja głowa odpoczywa w tym miesiącu a ciało ... no cóż ono nie :-p Myszka dostałam wszystkie ziółka, można je zacząć pić w środku cyklu jak myślisz? Pozdrowionka Sarita a jak tam Twoje sprawy? Buziaki dla staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie Postanowiłam się do was przyłączyć, mam podobne problemy. Od 3 lat staramy się z mężem o drugiego dzidziusia. 1/5 roku temu miałam usunięty jajnik w raz z endometriozą. Nestsety był w takim stanie, że nie było co ratować, naszczeście poszedł tylko jeden jajnik. Wtedy z 0 % weszło mi na 50% , niestety nadal nic. Ostatnio byłam u lekarza na kontroli i niestety znowu niemiłe wiadomości mam Zespół Policystycznego Jajnika(same torbiele) więc znowu marne szanse. Niedosyć że mam jeden jajnik to jeszcze i on pomału wysiada. Biedak musi pracować za dwoje hahaha. Więc teraz jestem na terapii hormonalnej a dodatkowo w piątek 11 jadę na badanie HSG, bardzo się boję, mam takie dziwne uczucie, którego nie umiem opisać. Coś mi sie wydaje że te moje jajowody są zapchane. Może to śmieszne ale mam taką cichą nadzieję, że po terapii i po badaniu jak będę miała drożne jajowody to może coś będzie. Czy to badanie HSG bardzo boli? Życze wszystkim powodzenia. Cieszę się , że znalazłam ten topic. Wiem że nie jestem sama.Będę tutaj wpadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika
witam wszystkie panie tak poczytałam to wszstko i postanowiłam dołączyc od jakiegoś czasu myślę o dziecku ale nie bardzo wiem jak sie zabrać do tego długo brałam tabletki obecnie 2 miesiące nie biorę a leczyłąm też torbiele lekarz powiedział ze ok i moge działać ale kiedy najlepiej zacząć z najlepszym skutkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfamika zacznij do lykania kwasu foliowego jak bedziesz miala problemy, idz prywatnie do gina, niech sprawdzi czy masz owulacje (monitoring cyklu) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfamika
do evi nic mi nie mówił mój lekarz jak byłam ostatnio tylko dał mi tabletki Clostilbegyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi pewnie, że tak. Ja też jak pamiętasz nie zaczęłam od pierwszego dnia :) Jokoko hsg boli niestety dlatego bezwzględnie zażądaj znieczulenia. Lepiej to zniesiesz. Trzymaj się dzielnie i obyś szybciutko zobaczyła dwie krechy :) nimfamika dziwi mnie że lekarz daje Ci ten lek bez zbadania hormonów i monitoringu. Ten lek chyba wspomaga owulację ale kto powiedział, że nadal masz torbiele i że nie masz owulacji. Lepiej to sprawdż i porozmawiaj z lekarzem. Niektórzy lekarze wolą faszerować lekami zamiast sprawdzić podstawowe rzeczy. Ech fachowcy :o A u mnie cisza hmmmm Dzisiaj (jak przypuszczam) powinna się zjawić @ ale cisza narazie. Znowu torbiele mi pewnie opóżnią. Ciąża to napewno nie jest, przyznaje się że z jakiś niewiadomych powodów skusiłam się na test. Nawet nie zareagowałam jak zobaczyłam jedną krechę. Po prostu wyrzuciłam test do kosza bez emocji. Nie dlatego, że taka dzielna ze mnie babka, chyba przyzwyczaiłam się do widoku jednej krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
o mój Boże ! jest druga kreska!!!!!!!!!! nieco słabsza ale cóż jestem po nocce a w pracy często robiłam siusiu...:) więc mocz mógł być nieco mniej zagęszczony. Lece na betaHCG. Odezwe sie szybciutko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensy
Sarita gratuluje i trzymam mocno kciuki!!! Ja bede testowac z tydzien , mam nadzieje ze tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
wynik beta HCG 571,6. zaraz się popłaczę ze szczęścia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
teraz tę dobrą wiadomość muszę w jakiś niezapomiany sposób przekaza "tatusiowi". szkoda tylko że tak późno z pracy wróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ogromnie! Powiedz jak Ty tak szybko wynik dostałaś? :D W Wawie trzeba czekać parę godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Gratulacje Sarita, Ty szczęściaro!!! Oby to było zaraźliwe :D Już sobie wyobraziłam co by się działo, jakby zalała nas fala dobrych wiadomości. Fasolkobranie czas zacząć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×