Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Myślę, żeby też porobić sobie badania hormonów, bo może w nich tkwi przyczyna. Sama już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i nie stresuj się, będzie dobrze zobaczysz.Wydaje mi się, że tak naprawdę jest z nami wszystko ok, tylko za bardzo pragniemy tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
moja gin powiedziala,ze to sa pierwsze podstawowe badania ktore moga duzo wyjasnic..... nie zwlekaj tylko zrob sobie komplet badan!! ja zaczynam od tego i mam nadzieje,ze na tym sie skonczy:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
mam jeszcze badanie estradiolu...kolejne badanie to nie wiem..nazywa sie TEST DG i GM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Mój gin twierdził inaczej tzn. brałam clostybegyt i luteinę, a póżniej skierował na hcg.Wspomniał,ze następny etap to hormony, więc chcę je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No a przedtem staranka i później staranka i tak prawie 2 latka minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Chciałam dać sobie luz do końca roku, a później działać, sama już nie wiem, bo mi się już odechciewa tego wszystkiego. chcę poprostu żyć normalnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka2005
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................34............ .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaa111
Moja koleżanka też miała problem z zajściem w ciąże i 3 razy porobiła na samym początku lekarka to bagatelizowała, aż zmieniła lekarza i ten od razu zdiagnozował, że to nad krzepliwość krwi - to się jakos fachowo nazywa - nie pamiętam W każdym razie nawet jeśli się zajdzie w ciąże to może dojść od razu do samoczynnego poronienia, bo krew za szybko krzepnie - w zależności od stopnia jej krzepliwości Trzeba zrobić na to specjalne badanie z krwi A jeśli nawet ktoś to ma, to jeszcze nie tragedia, bo już podczas starań bierze się zastrzyki w brzuch (samemu trzeba robić) a potem przez całą ciąże - niestety nie jest to pewnie za fajne, ale jak trzeba ... może szukajcie tu przyczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................34............ .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 Obca_....................23................7.................. ... 29.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Dziś miałam fatalny dzień, ciągle wszystko biegiem, jestem strasznie zmęczona. Byłam też na usg. Tak się przestraszyłam, jutro idę do lekarza rodzinnego. W jamie brzusznej wszystko ok ale w nerkach wyszło mi : \"bardzo drobne ognisko hyperechogenne na wys.kielicha dolnego lewej nerki - zwłóknienie ?, piasek - ? co to może być ????????? Tak się boję, ciągle wszystko nie tak, nie wiem jestem jakaś lewa czy co ????? czy któraś z was miała coś takiego chodzi mi o to ognisko, nic w internecie sensownego nie moge znaleźć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Anula. Bardzo dobry pomysł na zmianę mieszkania. Od tego momentu zaczynacie z mężem nowe życie. Myśle że nawet uda się spełnić wasze marzenie. Jak ja ci zazdroszcze. Nowe miejsce przynosi wiele zmian w życiu. Układacie je od nowa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
A co lekarz powiedział? Da sie to wyleczyć i od czego to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut nie mam zielonego pojęcia, lekarz nie wie dokładnie czy to jest to zwłóknienie, czy piasek na nerkach, zresztą kazała mi iść do rodzinnego bo ona tylko robi badania, tak się przestraszyła ze nie moge teraz o niczym innym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Ale co lekarz rodzinny ci powie? Ja uważam że do jakiegoś specjaisty który zajmuje się takimi sprawami powinnaś się udać. Nie znam się na tych sprawach wieć sprobuj. No faktycznie pusto jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula lekarz skieruje Cię do urologa, ja kiedyś miałam coś podobnego i to był piasek, ale odczuwałam ból w lewym boku i z tyłu.Po krótkim podleczeniu było ok.Oby to nic złego nie było, ale myślę, że bedzie ok.Zobaczysz sama, inaczej być nie może. Powiedz mi jeszcze Anula co z tym twoim jelitem nadwrażliwym? U mnie to kiedyś stwierdzono, ale miałam straszne problemy kilkanaście razy dziennie w pracy siedziałam w toalecie, z czasem jednak uspokoiło się, a raczej wyciszyło.W każdym razie dało mi nieźle w kość. Teraz jest wszystko ok, tak myślę, nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS bedzie dobrze nie denerwuj sie:)ja na 15 do gin bojm sie:((juz 3li dalej dzidzi jie mamy z mezem.chcilaby juz choviaz wiedziec dlaczego nie moge zajsc w ciaze...ech..nic idem AnulkaS glowa do gory bedzie dobrze:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczynki!!! Misiaczki nie denerwuj sie najwazniejsze ze juz zaczniecie sprawdzac,przynajmniej po dowiedzeniu sie co ci dolega bedziesz mogla podjac z mezem jakies wlasciwe decyzje.Dla mnie tez bylo szokiem ze maz nie moze ale pozniej sie juz z tym oswoilam i przynajmniej wiemy jak mozemy z tym walczyc!!! AnulaS kochana ja mysle ze u ciebie po tej chorobie wychodza jakies paskudztwa,wydaje mi sie ze chyba znowu dostaniesz jakis antybiotyk jasli to jest piasek.Ojjj szkoda mi ciebie ty to sie nameczysz ale dociagnij to leczenie do konca i wypedz te paskudne chorobska w jasna cholere!!!Pozdrowionka dla was wszystkich!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Dziś 13 miałam strasznie dużo roboty w pracy, ale to piękny dzień. Całą noc nie spałam, przez ten wynik usg, ale rano przed pracą byłam u lekarza, co prawda mam zrobić jeszcze badanie moczu i krwi,ale uspokoiła mnie bardzo, powiedziała ze to nic poważnego. To albo zwłóknienie po zapaleniu nerek albo piasek na nich. Jestem taka szczęśliwa tak się bam. No i dalej mogę czynić staranka o dzidzię, od wczoraj jest już w domu dzidzia i szwagierka. Mały jest cudowny. Jakoś nawet dobrze to znoszę, ze spokojem. To dobrze. pozdrawiam was wszystkie dziękuję Smerfetko, misiaczki i kkinia!!!!!!!!!! Jesteście kochane A specjalne podziękowania dla ciebie Sylweczko, bardzo mi pomogłaś wczoraj na GG,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Kkinia30 ja czaly czas mam nadzieje do pok nie zrobie badan..u mnie jak i meza nie bylo problemmow w rodzinie z z zajsciem w ciaze..a tu prosze zeby bylo smieszniej szwagierka z mezem tez nie moze on mammaloplemnikow na jednych badaniach tylko kilka bylo...do tego przyjacoilka zaszla w ciaze juz 6miesiac ciesze sie ale to tak boli..echh juz nie przynudzam..kkiniu30 dziekuje za wsparcie bylo potrzebne juz..:((AnulaS wracaj do zdrowka! czekamy na Twoja fasolke:))CZOCHEREK zrobilas test??pozytywny??pozdrawiam Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Ja jestem właśnie po leżakowaniu, byłam taka padnięta po pracy że musiałam, no i chyba przesadziłam bo teraz głowa mi pęka. Ale muszę się szybciutko otrząsnąć bo o 18 idziemy z mężem na odwiedzinki do znajomych i ich miesięcznej Oliwii. Mam trochę stresa, raczej nie przepadam za młodą mamusią, w zasadzie idę tam tylko ze względu na szczęśliwego tatusia. Tak sobie dziś myślałam. Dziś mój ostatni płodny dzień, raczej w tym miesiączku nie będę tą szczęściarą ale może za miesiąc???? I tak co miesiąc ale dam radę, tylko nie wiem jak długo. za kilka dni będę raczej czekać na @. Pozdrawiam wszystkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się martwić o nasze forum :( :( :( :( Coraz rzadziej i mniej was tu zagląda, Dziewczyny, nie zostawiajcie mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej!!! Anula nie martw sie napewno niedlugo dziewczyny beda sie odzywac ale zajete sa staraniami.Ja juz po dniach plodnych ale nie daje sobie zadnej nadzieji ze cos wyszlo.W przyszla srode lece do Polski i musze umowic sie na wizyte do lekarza zobaczymy co on ma do powiedzenia w mojej sprawie .Pozdrowionka i nie zasmucaj sie kochana!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikinia Wracaj wracaj !!!! Nie zasmucam się tylko tej nadziei coraz mniej, rozmawialiśmy już o tym co bedzie,jeśli nam nie wyjdzie, rozejrzymy sie za adopcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS nie trac nadzieji !!!!!!!!!!!!!!ja trzymam kciuki za Ciebie caly czas malo pisze duzo dołkow i tak jakos do dupki to wszystko..Kkinia30 fajnie :))z jakiego miasta jestes w Polsce:?caluski AnulaS uszki do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Ja jutro idę robić badanie FSH i LH. Zdecydowalam się je zrobić. Chyba dobrze zrozumiałam że robi śię je w 3 dniu cyklu, a LH dodatkowo jeszcze w 14 dniu cyklu. Zastanawiam się nad TSH i FL4. To chyba związane jest z cukrzycą. Podobno robi sie jeszcze estradiol tylko zapomnialam na co to jest. Może ktoś z was mi przypomni. Na początku jak weszlam na tą stronę to było faktycznie owiele więcej dziewczyn. Troche smutno sie robi jak nie ma z kim pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Mam pytanko do Aguli. Znalazłam twoją wypowiedz na temat tych badań. Skąd dowiedziałaś sie o nich, czy ktoś zalecił Ci je? Mi żaden lekarz nie zalecił ich zrobić. To mnie troche dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×