Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ale tu dziś nudno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja jestem sama w domu i strasznie mi nudno a tu co? - to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula zapraszam na moje gg 401177 ja narazie gotuje obiadek mojemu mezusiowi. U mnie ciut lepiej. Czasme lepiej nie myslec bo jak zaczynam to sie pograzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Cześć dziewczyny. Chciałam sie zapytac jak wplywa alkohol na nasienie. Czy jedno piwko nie szkodzi. moj mezs ma problemy z nasionkami. Biedny dostaje zastrzyki w tylek. Razem witaiminki łykamiy. Ale zastanawiam sie czy piwko jedno niz zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie piwko nikomu nie zaszkodzi a jedno wrecz pomaga na nerki i ma sporo witamin z grupy B a zawartosc alkoholu jest niska. Zobacz ile alkoholikow jest i maja oni wlasnie najwiecej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Tak tylko ze moj ma slabe wyniki plemniczkow. Ale moze masz racje. Za ta wytrwalos i klucie w tylek ( w koncu to juz druga partia) cos sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
W mojej rodzinie wszyscy maj juz maleństwa tylko my walczymy. człowiek juz głupieje, żeby tylko nic nie zaszkodziło. Jestesmy wlaśnie przed tymi ważnymi dniami. Może coś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Ja jestem z tych osob które uwierzą jak zobaczą. Nigdy nie robię sobie nadziei dopóki nie zobaczę. Tyle już prób było. Ale myślę że na każdego przyjdzie czas. My poprostu musim się troche pomęczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety my ktore chemy kochac piescic przytulac i dbac najlepiej jak potrafimy musimy czekac w nieskonczonosc ehmmm ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane odkąd wiem ze jestem w ciązy spotykają mnie same przykrosci,dziś mmiała zjad ale nie było mnie bo zle sie czułam,a pare dni temu powiedziałam 2 kolezakom ze jestem w ciązy jedna z nich niestety powoiedziałam juz całej grupie,no i dzis włąsnie dowiaduje sie od mojej dobrej kolezanki ze jak wszyscy dowiedzieli sie ze jestem w ciązy to strasznie mnie obgadywakli,i nawet uwazają ze ja z "ta ciązą oszukuje" boze co ja im takiego zrobiłam ze tak traktujja mnie i moje nienarodzone dziecko:(:(:( Tak mi przykro jacy ludzie potrafią byc zaistni,nie wiem co nimi kierowałao,.zazdrosc...nie mam pojęcia ale jest mi tak bardzo przykro....dzis z tego wszystkiego bardzo bolał mnie brzych az sie przestraszyłam,zresztą tak jest jak sie tylko zdenerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca Nie myśl o tych głupkach bo inaczej nie można ich nazwać!!!!!! Nie warto, a robią to tylko przez Zazdrość. Jesteś szczęśliwa a to zawsze było i będzie obiektem zazsrości. Ciesz się swoim szczęściem i nie pozwól by ktoś to zmienił. Zbyt długo na to czekałaś, pielenowałaś w sobie, teraz masz o to walczyć słyszysz !!!!! nie pozwól im na to pokaż że jesteś szczęśliwa i nikt i nic tego nie zmieni. Wtedy odpuszczą zobaczysz Trzymam za ciebie kciuki i wierzę że dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz myśl tylko o dziecku ono jest tu najważniejsze, a koleżankami się nie przejmój, głupie gęsi, masz nas !!!!!!!!!!!!! Na nas zawsze możesz liczyć pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
AnulaS kochana tak mi były potrzebne takie słowa,tak bardzo jak powietrza,mąz mi powiedział to samo.ale mąz zawsze chce dobrze. Jeju az boje sie isc jutro do szkoły,i patrzec na te spojrzenia,na mnie, moj brzuch ...został mi jeszcze rok szkoły...i jeszcze ten rok musze z nimi byc....:( Nie bede juz w stanie patrzec na tych ludzi tak jak kiedys, po tym czego dziś sie dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoiją drogą to jest bardzo dziwne, jak złośliwi potrafią być ludzie, i to bez względu na to kim się jest co się sobą reprezentuje. Na pocieszenie OBCA powiem ci tylko jeszcze że jeśli chodzi o nas czyli o te które nie mają jeszcze takiego szczęścia i wciąż się starają to my również wciąż doświadczamy złośliwości pod swoim adresem. Ja na przykład jeśli pamiętasz wiele się nasłuchałam od szwagierki i rodziny mojego męża, jedna z ciotek powtarza że jestem bezpłodna i nigdy nie będę miała dzieci. To boli ale wiem że to tylko głupota ludzka, i zawsze trzeba przeć do przodu. Płaczę, rozmyślam i żyję dalej nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze troszeczkę to im wszystkim będzie głupio a jak się pojawi śliczny brzuszek to będą nad tobą skakać i pytać czy sie dobrze czujesz, taka już głupia natura ludzka, nie smuć się tym tylko współczuj im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekam na mojego kochanego, dziś 1 dzień @, ale Bardzo bym chciała aby już się skończył. Chciałabym abym mogła zacząć znów się starać. Tk bardzo pragnę mieć dzidziusia. Boję się że nigdy mi się nie uda, czytałam już nawet posty o adopcji. Może już wariuję, ale to tylko z pragnienia posiadania tej małej istotki. Wiem ze mąż zawsze przy mnie będzie nawet kiedy nie będziemy mieć dzieci ale nie wiem jak ja bym sobie z tym pradziła. Boję się, a zarazem mam nadzieję tylko że ta nadzieją jest coraz słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny jak niedziela sie rozpoczela z godzina do tylu ?:-) Dla mnie przyjemnie moglo by byc tak codziennie.:-) Wczoraj wieczorem bylam pewna ze dostane bo kulo dosc znacznie i w krzyzu zaczelo bolec jak nigdy. Mialam wkladke i taka mala kropka wieczorem sie pojawila lekko pomaranczowa wiec u mnie to 1 zwaistun ze @ nadchodzi.Wiec zalozylam na noc podpaske rano czysciutko znow nie boli nic.Dzis 3 dzien bedzie jak jje nie ma @. Nie chce robic sobie nadzieji ale nie wiem dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinka25 kochana moze zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca zrobilam przed chwilka negatwiv niestety :-( Ale przyznaje sie ze kupilam testy ciazowe po promocji bardzo tanie nie wiem co myslec, Nie chce sobie robic nadzieji :-( Zrobila sobie o 2 giej goraca kapiel i wypilam 2 mocne piwa po tym nie ma sily.I na razie czysto Zadnych boli piersi nic jedynie duzo zylek widac. Powiedzialam mojemu ze czekamydo srody nie bedzie kupie test jak przy kubusiu 8 funtow dalismy a wczesniej robilismy tani i tez nagetiv zobaczymy. Moze dzis w nocy ale wiecie dzis jest 30 dzien cyklu moj najdluzszy byl 28 a najkrotszy 23-24 i tak zawsze 3-4 dni roznie ale zawsze wczesniej. Ehmm zobaczymy poczekamy. Jutro 1-szy dzien w pracy dziewczyny trzymajcie kciuki bo mam stracha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylazla w nocy :-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinka 25 przykro mi kochana ,ale jeszcze tyle przed Tobą.Wiesz jakbym mogła podzieliłabym sie ciązą z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinki
Patinko, a nie przyszło ci do głowy, że tymi gorącymi kapielami, wywpłującymi okres możesz przyczynić się do poronienia ciąży w bardzo wczesnym stadium???? Kiedys gorące kąpiele zalecano własnie jako środek poronny...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
To prawda. Kiedys wkladali tyłki, że tak brzydko napisze, do misek z gorącą wodą zeby poronić. Ale glowa do góry jeszcze tyle przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny co z Wami;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pisze do was dzis ale nie bede pisala mozliwe dlugo bo nie wiem kiedy ;podlacza mi internet niby jutro albo 1 szego ale oni zawsze gadaja ze przyjada a potem zabiera im to 2 tygodnie ale nie musi tak byc zobaczymy. W pracy 1 dzien wyszlam czerwona jak burak :-) Dzis bylo troszke luzniej :-) Macie racje moze z tymi kapielami przystopuje moze akurat pomoze. W tym miesiacu dosc solidnie ze mnie leci ale nic nie boli?? HMmm @ sie skonczy i now odliczanie dni plodnych i znow staranka.zobaczymy Anula co U ciebie????jak samopoczucie?? A gdzie nasza Smerfetka co sie znia dzieje co u niej slychac??? Obca dziekuje ze zyczliwe slowa mam nadzieje ze twoja fasolka rozwija sie calo i zdrowo :-) czego ci najbardziej zycze. A gdzie naza Myszka znow zapracowana hmmm?? no i reszta kochanych dziewczyn tutaj???? Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!! Mam dziś doła giganta, ostatnio nie miałam dostępu do neta więc mam mega zaległości. aDziś dowiedziałam się że moja szwagierka urodzi lada dzień, może jutro, pojutrze a moze dziś .... Boże dlaczego ja nie mogę być w ciąży ?????? Chce mi się wyć !!!!!! Czy ja jestem jakaś gorsza ???? A może ze mną coś nie tak ????? Dlaczego to tak musi być ?????Już tak nie potrafię, to mnie powoli dobija, a jak pojawi się dzidziuś za ścianą sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AnulkoS Chciałabym móc Cię jakoś pocieszyć, ale niestety sama jestem w takim stanie. Bardzo chciałabym być mamą. Z każdej strony słyszę, że kobiety zachodzą w ciążę - a ja wciąż nie... Wkurza mnie to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko dleczego mamy taki problem, my które tak tego ptagniemy, my które na to zasługujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkoS Mam takie wrażenie, że chyba dlatego, że jesteśmy takie silne. Dlatego musimy tak cierpieć. Za bardzo tego chcemy, za mocno się do tego nadajemy - nadajemy się na to by być mamami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×