Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość glut
faktycznie ostatnio tu są pustki. To chyba przez tą pogodę i porę. Smutna zimna i ponura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut Dzięki za miłe słowa i wyrozumiałość. Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre kobiety mnie potępiają za tą moją zazdrość. Ale to taki ból że nie potrafię z tym walczyć, ale staram się... Dziś postanowiłm byc spokojna, nie myślałam o dzidzi. A wieczorem go widziałm, coprawda tylko na ekranie aparatu ale widziałam, jest śliczny, taki słodki wykapana mamusia, Takie małe cudeńko Modlę się bym niedługo i ja była taka szczęśliwa jak szwagierka, Poczekam i pomodlę się o taki mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu takimi pustkami wieje, coraz barzdziej, co się z wami dziewczyny dzieje ???? Gdzie wy się podziewacie???? :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS ja jestem:) czuwam przy Tobie:)) bedziesz miec duzo dzieciatek:) dobrym ludziom nie moze byc ciagle żle..wkoncu zobaczysz na ekranie fasolke:))zobaczysz :))caluski kurde we wtorek wizyt a i gina bojam sie:(( .......chcem miec dzidziusia...:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki95 Dzięki za miłe słówka, mam taką nadzieję, że będę kiedyś mamą, pytanie tylko kiedy, czy jeszcze długo będe musiała czekać i marzyć ??? Narazie tylko to mi pozostaje. echhhh, cóż taki nasz los - nas staraczek - narazie muszę zająć głowę innymi myślami. W środę urodził się mały brzdąc, aięc postanowiliśmy z mężem że już najwyższy czas się wyprowadzić, Szukamy mieszkania, ale u nas to nie takie proste (mieszkam w małej miejscowości zwanej osadą), Słyszałam o 2 ofertach, ciekawe jakie to meszkanie no i za ile ???? Po niedzieli pojedziemy tam pogadać i obejżeć. Zacznę w końcu nowy rozdział w życiu a z czsem może przyjdzie czas na ten najważniejszy w życiu MACIEŻYŃSTWO, tego sobie i wszystkim wam życzę. pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
HEJ DZIEWCZYNY! DŁUGO TU NIE ZAGLĄDAŁAM , CHYBA OD MARCA .ALE WRÓCIŁAM -RAZEM Z MOIMI , A W ZASADZIE NASZYMI STARANIAMI O "ZUZIĘ". MÓJ MĄŻ WRESZCIE PRZYZNAŁ SIĘ "GŁOŚNO",ŻE CHCE!!!!!! DOTĄD MÓWIŁ,ŻE NIE CHCE , ALE TO BYŁA TYLKO TAKA PRZYKRYWKA W ZWIĄZKU Z TYM ,ŻE OD 6 LAT NIC I NIC... MAM PYTANIE- MIESIĄCZKĘ MIAŁAM NIBY NORMALNIE, ALE- TRWAŁA TYLKO 2 DNI, 3 BYŁY TYLKO PLAMIENIA, ZAWSZE @ PRZEBIEGAŁA BARDZO BOLEŚNIE ,TYYM RAZEM BOLAŁO MNIE TYLKO 1 DNIA , ALE I TAK NIEZNACZNIE. BOLAŁ MNIE BRZUCH NATOMIAST OK 2 TYG PRZED @.DZIŚ JESTEM JUŻ PO @, A MOJE PIERSI CIĄGLE SĄ NABRZMIAŁE I WRAŻLIWE, BOLAŁ MNIE BRZUCH. MIERZYŁAM DZIŚ CZYLI W 7 DNIU CYKLU TEMP. W POCHWIE - BYŁO 37,5 , Z TYM ŻE MIERZYŁAM W POŁUDNIE , NIE RANO.CZY MOGĄ TO BYĆ OBJAWY CIĄZY??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
O ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ,ŻE CZOCHEREK TO WCZEŚNIEJSZY NARCYZ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS witaj:)) mysle ze przeprowadzka wyjdzie Wam tylko na dobre:))pozatym nie bedziesz sie zadreczac..trzymam kciuKI!CZOCHEREK zrob test..I WSZYSTKO POWINNO SIE WYJASNIC pozdrawiam moz bedzie kolejna fasolka:)))trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
IZULKA - MASZ ZUZIĘ!!! FANTASTYCZNIE!!!!! JA TEŻ CHCĘ MIEĆ ZUZIĘ!!!!! MISIUNIA , A CO U CIEBIE? - WŁAŚNIE SIĘ DOCZYTAŁAM ,ŻE SPEŁNIŁO SIĘ TWOJE MARZENIE- GRATULACJE!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORĄCO .PA..PA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
BOJĘ SIĘ, ŻE BĘDZIE NEGATYWNY! NIE WIEM CO JEST GORSZE - NADZIEJA CZY POCZUCIE PORAŻKI.WIEM,ŻE SAMA SIĘ OSZUKUJĘ,ALE ....TAK BARDZO TEGO PRAGNĘ , WSZYSCY PRAGNĄ....TEŚCIOWA UŚMIECHA SIĘ DO MNIE Z NADZIEJĄ, WIDOCZNIE MĄŻ Z NIĄ ROZMAWIAŁ.ALE JAK MYŚLICIE MOGĄ TO BYĆ SYMPTOMY CIĄŻY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
CZY KTOŚ ZNA MOŻE DR BRYNCZAKA Z LESZNA K/WARSZAWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki95 Ja też jestem zdania że tak będzie lepiej, czas zacząć samodzielne życie. Może to bedzie sprzyjać temu bu moja niunia się pojawiła w brzuszku. Czocherek Ja podobnie jak misiaczki jestem zdania że powinnaś zrobić test. Nie będziesz si zadręczać, mówią że nawet najgorsza prawda jest lpsza od kamstwa i niepewności. mam nadzieje że ci się udało i jesteś już mamą. Trzymam za ciebie kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
TAK, ZROBIĘ TEST, ALE JESZCZE NIE DZIŚ! ZNALAZŁAM STARE, Z PRZED KILKU LAT USG- OCENA ZDOLNOŚCI PŁCIOWEJ NARZĄDÓW RODNYCH. CYTUJĘ:" TRZON MACICY W PRZODOZGIĘCIU DŁUGOŚCI 4,04, JAJNIK PRAWY 2,04x1,45 Z PĘCHERZYKAMI, LEWY- 2,84x1,90 Z PĘCHERZYKAMI. CZY KTOŚ MOŻE MI COŚ POWIEDZIEĆ NA TEMAT TEGO OPISU? CZY PRZODOZGIĘCIE PRZESZKADZA W ZAJŚCIU W CIĄŻĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane po dłuzszej nieobecności wróciłam. U mnie bez zmian. Anula S to rzeczywiście najlepszy moment na przeprowadzkę, działajcie jak jest możliwość. Mnie też czekają same porody w rodzinie w grudniu lub styczniu, kwietniu i czerwcu, jak ja wytrzymam to wszystko? Niestety z dogaduszkami jest coraz gorzej szczególnie w rodzinie, ale jakoś to musimy przetrwać, choć jest tak bardzo ciężko.] Narcyz pamiętam Cię.Fajnie, ze jesteś.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfetka29 najlepiej nie reagowac a jak za bardzo to powiedziec co sie mysli..ze tez tacy ludzie są..szkoda gadac..nic aby do wtorku..calusy kochane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki 95 dziękuję, staramy sie nie reagować ale czasami staje się to już nie do zniesienia, np. teksty do mojego męża : co Ty dydka nie masz?To jest takie okropne i smutne, albo nie umiecie zrobić, to nic trudnego. Mamy oboje już dość tego naprawdę, czasami nawet nigdzie nie chcę jechać do rodzinki, bo ciągle kończy się tym samym tematem a czasami nawet kłótnią, bo oni wszyscy mają rację, a nie my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nie wiem jakoś to wszystko źle na mnie działa i nastraja mnie te źle.Jeszcze teraz ta okropna pogoda, wyjazdy męża i w ogóle... Smutno mi, bo nie mogę mieć dziecka, a tym samym nie mam spokoju. Dlaczego nawet najbliżsi potrafią tak bardzo nas ranić, może bym mniej myślała o tym wszystkim, gdyby oni nam dali spokój, ale nie za każdym razem ten sam temat, co chcą żebym wreszcie wybuchła i poryczała się przy nich, czy o to im chodzi? Takie to trudne. Gdybym mogła mieć dziecko, to już pewnie byśmy oczekiwali drugiego. Naprawdę chyba tracę nadzieję, że to kiedyś się stanie. Dobrze, ze jesteście i mam z kim pogadać. Patinka, Oli,Dima i wszystkie inne dziewczyny, gdzie się podziewacie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOCHEREK
SMERFETKA29- NIE TYLKO TWOJA RODZINA NIE POMAGA CI PRZEZ TO PRZEJŚĆ. MOJA TEŚCIOWA WSPIERA MNIE, TEŚĆ CZSAMI NIEZBYT ZGRABNIE SKOMENTUJE, MAMUSIA MOJA NIE ŻYJE PRAWIE 13 LAT( BOŻE JAK MI JEJ Z BIEGIEM LAT CORAZ BARDZIEJ BRAKUJE), A MACOCHA PODCZAS SPRZECZKI NAZWAŁA MNIE " KROWĄ JAŁOWĄ"!!!! SZCZYT CHAMSTWA I PROSTACTWA.I POWIEDZCIE JAK TO DZIELNIE ZNOSIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Czocherek wiem to wszystko jest takie trudne i niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i nikt nam tego nie ułatwia, lecz wręcz utrudnia na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc kochane odebralam skierowanie na badania....musze tylko czekac na @...czyli jeszcze tydzien! nie wiem ile bede czekala na wyniki...ale to beda najdluzsze dni mojego zycia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pauly oby jak najszybciej minął ten czas, bo to czekanie jest najgorsze, a na jakie badania idziesz? Oby wyniki też były dobre, no i w ogóle powodzonka w starankach. ...........Ale tutaj pustki.............te długie wieczory sprzyjają starankom, a więc życzę owocnych staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc smerfetka FSH,LH,TSH,PROLAKTYNA.....NO I INNYCH NIE ROZUMIEM BO SA PO WLOSKU......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
to sa moje pierwsze badania wiec wiesz jak sie stresuje:-( mam isc w 2gi dzien@.....pierwszy raz chce zeby@przyszla jak najszybciej.chce miec to juz za soba. robilas te badania?jak dlugo czekalas na wyniki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pauly TSH i którys jeszcze robiłam, ale jakiś czas temu i wyniki były chyba za 2, 3 dni. Kojarzę, że TSH to chyba związane z tarczycą. Nie wiem, czy LH czy ten trzeci miałam też robiony, ale prolaktyny nie mialam robionej napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×