Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Czesc kochane! Ja czytam Was cały czas,ale nie pisze bo mi troszke głupio,nie wiem co, nie chce Was dołowac moim szczęscie a osttanio nawet jak napisałam to nikt mi nie odpisał...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Piszę, bo może uda nam się przywrócić do pełnej aktywności to cudowne, kochane forum. Witam te, których jeszcze nie poznałam. Obca dziel się swoim szczęściem, wzbudzaj w nas zazdrość bo jesteś fantastyczną osobą i ozdobą tego forum. Dziel się swoimi sprawami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylweczka kochana jestes,no wiec u mnie nic nowego ,dopada mnie tylko czasem dołek czy sobie poradze i dam rade,i to ze mąz bedzie musiał pracowac ze zdwojoną siłą:( troszke czuje sie winna ze nie bede mogła zarobic na dom,przynajmniej dopuki nie odchowam troszke dzieci,bo przeciez nie oddam 2 miesięcznego malenstwa do złobka,nigdy!No i tyle,wiec jak widziecie sama walka o ciąze jest trudna ale tez to co dzieje sie pozniej,nie zawsze jets tak rozowo jakbysmy chciały i jak mamy to poukładane w swoich marzeniach....wiem wiem nie jedna z Was pomysli.Czego on chce ma takie szczęscie,...ale moze znajdzie sie tez ktos kto mnie zrozumie,,chociaz to bedzie ciezke bo sama chyba przestałam siebie rozumic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Przepraszam Was za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane ;-) :-) ;-) Stesknilam sie za wami i to bardzo,przepraszam ze tak dlugo nie zagladalm ale wiezcie mi nie dawalam rady... szkola Praca szkola zakupy sprztanaie gotowanie odrabianie lekcji z corka kapanie itd od miesiaca prawie nie biore zadnych kapieli tylko letnie prysznice na poczatku az piszczalam ale zaczynam sie przyzwyczajac. Przeprowadzka byla okropna tragiczna do tej pory mam worki w ogrodku i nie rozpakowane jeszcze polujemy na lozka ladne bo spimy jeszcze na materacach. Moje dni plodne nadeszly od wczoraj i wczoraj 1 szy raz wyciaglam test z ciekawosci a mialam ich nie robic hmm al nie wytrzymalam jak je tylko znalazlam. I wyszly 2 kreski grube tak wiec staranka sa ale w tym miesaicu malo ontensywne ,przytlalismy sie ze 3 razy od konca @ jakos nie mam ochoty chyba bylo z duzo wczesniej :-( zobaczymy co wyjdzie??Ale sie nastawiam Wiecie codziennie widze kobiety ciezarne i malenstwa jak wychodza do domu po porodach nie wiem czy wybralam dobre miejsce szpital jakos tak przykro mi jak ich widze.Starma sie od 3 dni uciekac glowa by tylko nie widziec,ale i tak jest ta swiadomsc. Tak wiec u mnie zaczal sie 4 cykl i nastepna @ ma byc 24-25 listopada. Anula glowa do gory wiem ze ci ciezko bedzie dobrze wiem ze to takie mdle tylko pocieszenie ale damy rade napewno. Smerfetka co u ciebie ilka stron opuscilam i zmiksowalo mi sie w glowce buziaczki posylam wielkie. I reszta dziewczyn witam Nowe Kochane tutaj znajdziecie oparcie. Pozdrawiam i jutro stawiam sie tutaj i napisze jak minal dzionek dzis padnieta jestem wlasnie wrocilismy z baletu z corka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulatt
Do gluta Jeśli chcesz mieć pełną gamę hormonów, które mają wpływ!!! na zajście w ciąże to musisz zrobić następujące : - TSH, FT3, FT4 - tarczyca - jeśli nie są w normie - zajście w ciąży graniczy z cudem ! - hormony żeńskie LH, FSH, estriadol, prolaktyna, progesteron i testosteron (hormon męski) - wszystkie te hormony są niezwykle ważne przy zajściu w ciąże oraz jej donoszeniu. W razie "w" można je wyregulować tabletkami. Jeśli nie są w normie to zajście w ciążę nie jest możliwe Hormony powinny być wykonane wszystkie, aby był pełen obraz gospodarki hormonalnej - robienie na wyrywki trochę mija się z celem. BARDZO istotny !!! jest dzień cyklu, w którym się je przeprowadza - jeśli go nie znamy wynik można wyrzucić ... - poziom glukozy zrób sobie od razu (na czczo) - zbyt wysoki cukier to również przeszkoda jeśli wyniki są ok, można sprawdzać dalej - monitoring cyklu (USG dopochwowe) robi się je w domniemanym okresie owulacji, aby sprawdzić, czy ona w ogóle jest (istnieją cykle bezowulacyjne niestety) Wystarczą 2/3 wizyty - chyba, że trafisz centralnie w ten dzień :) - wystarczy jedna. Byle się nie spóźnić Poza tym jeśli nie miałaś dawno USG, to od razu lekarz sprawdzi, czy wszystko jest ok z narządami rodnymi (badanie to powinno robić sie tak czy tak co 1,5/ 2 lata !) - warto znać również grupę krwi. ORH- - jeśli ktoś ma tą grupę to istnieje konflikt serologiczny a niestety jeśli dojdzie do poronienia natychmiast należy podać immunoglobulinę, aby nie było poważnych !! problemów z następną ciążą. Poza tym przyda Ci się ten wynik na całe życie - ewentualnie nadkrzepliwość krwi (ktoś już tu o tym wspomniał) - zbyt duża uniemożliwia zajście w ciąże - a zwłaszcza jej donoszenie, mało lekarzy o tym wspomina a to niestety również poważny problem są to te podstawowe badania . Warto wiedzieć, czy jest wszystko ok. Wówczas nie tracimy czasu, tylko można już coś leczyć .... jeśli wyniki będą dobre - czego Ci życzę - odłóż wszystkie testy, nie myśl notorycznie o tym, nie obliczaj , nie kalkuluj, nie mów o tym cały czas - WYLUZUJ - a Dzidziuś się pojawi : ) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulatt
Do gluta Jeśli chcesz mieć pełną gamę hormonów, które mają wpływ!!! na zajście w ciąże to musisz zrobić następujące : - TSH, FT3, FT4 - tarczyca - jeśli nie są w normie - zajście w ciąży graniczy z cudem ! - hormony żeńskie LH, FSH, estriadol, prolaktyna, progesteron i testosteron (hormon męski) - wszystkie te hormony są niezwykle ważne przy zajściu w ciąże oraz jej donoszeniu. W razie "w" można je wyregulować tabletkami. Jeśli nie są w normie to zajście w ciążę nie jest możliwe Hormony powinny być wykonane wszystkie, aby był pełen obraz gospodarki hormonalnej - robienie na wyrywki trochę mija się z celem. BARDZO istotny !!! jest dzień cyklu, w którym się je przeprowadza - jeśli go nie znamy wynik można wyrzucić ... - poziom glukozy zrób sobie od razu (na czczo) - zbyt wysoki cukier to również przeszkoda jeśli wyniki są ok, można sprawdzać dalej - monitoring cyklu (USG dopochwowe) robi się je w domniemanym okresie owulacji, aby sprawdzić, czy ona w ogóle jest (istnieją cykle bezowulacyjne niestety) Wystarczą 2/3 wizyty - chyba, że trafisz centralnie w ten dzień :) - wystarczy jedna. Byle się nie spóźnić Poza tym jeśli nie miałaś dawno USG, to od razu lekarz sprawdzi, czy wszystko jest ok z narządami rodnymi (badanie to powinno robić sie tak czy tak co 1,5/ 2 lata !) - warto znać również grupę krwi. ORH- - jeśli ktoś ma tą grupę to istnieje konflikt serologiczny a niestety jeśli dojdzie do poronienia natychmiast należy podać immunoglobulinę, aby nie było poważnych !! problemów z następną ciążą. Poza tym przyda Ci się ten wynik na całe życie - ewentualnie nadkrzepliwość krwi (ktoś już tu o tym wspomniał) - zbyt duża uniemożliwia zajście w ciąże - a zwłaszcza jej donoszenie, mało lekarzy o tym wspomina a to niestety również poważny problem są to te podstawowe badania . Warto wiedzieć, czy jest wszystko ok. Wówczas nie tracimy czasu, tylko można już coś leczyć .... jeśli wyniki będą dobre - czego Ci życzę - odłóż wszystkie testy, nie myśl notorycznie o tym, nie obliczaj , nie kalkuluj, nie mów o tym cały czas - WYLUZUJ - a Dzidziuś się pojawi : ) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) glut pozwól że Ci podrzucę zestaw badanek i ich terminy: 3-5 dc -FSH -LH -estradiol (niekoniecznie) około 14 dc (1-2 przed owulacją) -estradiol około 20dc (7-8 dni po owulacji) -progesteron -estradiol (niekoniecznie) bez znaczenia, w którym dc -prolaktyna -testosteron -DHEAS(poziom endrogenów-niekoniecznie) -hormony tarczycy(TSH,FT3,FT4 -jeżeli jest podejrzenie tarczycy) Mało który lekarz da Ci dobrowolnie skierowanie na te badanka - jak się nie upomnisz i nie wyprosisz. Możesz zrobić wszystko na własną rękę - koszt wszystkich ok.200zł. Ja robiłam je na własną rękę i dzięki temu jak pojechałam z wynikami do kliniki mogliśmy z mężem jeszcze w tym samym miesiącu podejść do 1 inseminacji. Teraz czekamy na jej efekt:) Pozdrowiona dla Ciebie i innych dziewczyn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Troche się pogubilam z tymi wszystkimi badaniami. Już nie wiem z czym mam iść jutro. Dzięki za rady. Więc mam zrobić FSH TSH FT3 FT4 LH ESTRIADOL PROLAKTYNA PROGESTERON. Prolaktyne robilam wczesniej, bo to akurat lekarz mi zlecił. Zastanawiam się co do FT3 i FT4-kiedy to się robi? Czy do tych wszystkich badań musi być zlecony dzień przez lekarza czy wszystkie kobiety robią jednakowo w tych samych dniach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Zastanawiam się nad tarczyca. Moja siostra tego nie robiła a w rodzinie nikt nie ma skłonności do tarczycy. Ale dla pewności chyba zrobię. Kiedy robi sie badania FT i FT4 oraz TSH? TSH na co to jest- też na tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje myszeczki kochane!!!!!!!!🌻 AnulkaS------- napewno wszystko bedzie dobrze:D nie mozesz tracic nadziei bo ona zostaje nam jako ostatnia, bedzie dobrze, glowka do gory.....👄 Sylweczka------jak ja dawno z Toba nie rozmawialam, co u ciebie kochana?....duzy👄 dla Ciebie:P Smerfetka 29--------🌻 misiaczki95------👄 kkinia30--------🌻 glut-------👄 Obca--------slonko a co u Ciebie? opowiadaj jak malenstwo i przesylaj fluidki ciazowe dla nas.....👄 dla Ciebie i dzidzi Patinka25---------ja rowniez sie stesknilam i rowniez jestem zabiegana i zapracowana ze nie mam czasu na nic...👄 Witam rowniez wszystkie nowe przybyle dziewczyny przytulam Was mocno, trzymam kciuki i modle sie za Was..... U mnie wlasnie koncza sie dni plodne , ale mysle ze nic chyba w tym miesiacu nie bedzie a moze jednak co? hihihihi.....A tak pozatym nic nowego nie ma....czytam Was caly czas i przepraszam ze nie pisze ale same wiecie...jak tylko mam troszke czasu to pisze do Was....pamietajcie ze bardzo tesknie za Wami i przesylam Wam 1000000000👄 i do nastepnego poklikania papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
czesc dziewczyny ja sie stawiam specjalnie dla anuli czytam was tylko malo pisze bo i o czym jak dobrze wiecie moja kochanie w usa wraca w grudniu 27 byl w polsce dwa dni i teraz stany on nie ma czasu sie nudzis a ja tu czekam wiec u mnie starania czekaja patinko nie martw sie normalnie jest tak ze kazdej zdrowej paze starania moga sie przeciagnac do 6 miesiecy i to jest norma a ty 3 cykl a te intensywne myslenie moze ci w tym zajsciu tylko zaszkodzic kochana mozesz miec dzieci i jest ok im aby patrzec kiedy obwiescisz nam newsy dla wszystkich dziewczyn duza buska a szczegolnie dla rozdajacej fluidki obcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) GLUT - napisałam Ci powyżej terminy - którego dnia cyklu (Twojego cyklu:) ) które badania powinnaś robić:) akurat hormony tarczycowe (TSH (zwłaszcza TSH!),FT3,FT4) robisz w dowolnym dniu cyklu. Najlepiej abyś te wszystkie badania robiła w jednym cyklu:) a jak chcesz sobie więcej o tym poczytać i o tym za co który hormon jest odpowiedzialny - polecam stronkę: http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! GLUT - mnie lekarz nic nie wspominal o jakichkolwiek badaniach. Po 5 miesiacach staran sama wzielam sprawy w swoje rece. Poczytałam w internecie co nieco i tak sie dowiedziałam o badaniach. Ginek jak przyszlam z wynikami powiedzial tylko : I po co ja te badania robilam??, .. I to dzieki tym badaniom odkrylam przyczyny niepowodzen. Gin zalecal tylko \"niemyslenie\" ale jak tu nie myslec??? Co do TSH, Ft4 i Ft3 sa to hormony tarczycy które maja wpływ na cały organizmi - jak z tarczyca jest coś nie tak to zaburzona jest generalnie cała gospodarka hormonalna. Badanie tych horonow robisz w obojetnie którym dniu cyklu. Co do krzepliwosci krwi- bo któras tu o tym wspomniała - ja brałam zastrzyki na rozrzedzenie kri az do 4 miesiaca ciazy. Ginekolog zalecil mi je bo za pierwszym razem miałam puste jajo płodowe. Jak masz ajkies pytania to pytaj - uwazam ze lekarzae bagatelizuja niektóre sprawy. Przynajmniej podstawowe badania powinni zlecic , chociazby ta tarczyce. Ja miałam niedoczynnosc -gdybym jakims cudem zaszła w ciąże i nie brałabym hormonów to dziecko urodziłoby sie juz z wrodzona niedoczynnoscia tarczycy - a skutki tego sa wiadome dla wszystkich. Dlatego te kobiety które planuja dziecko powinny same dla swojego i dziecka dobra troszku badan porobic. Trzymam za Was kciuki - na pewno sie Wam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulatt
Oczywiście, że generalnie lekarze mają daleko w d.... nasze zmartwienia Mało kto da skierowanie na badania, bo w końcu musi przychodnia za to zapłacić - a dla nich najlepszy pacjent, to ten który płaci a nie korzysta... Dlatego diagnoza brzmi przeważnie, że nic nie trzeba badać ... Moja znajoma dwa lata starała się o dziecko !!! Lekarz ściągał z niej kasę za kolejne wizyty, gadał jakieś farmazony a nie zlecił kompletnie nic z dodatkowych badań Dopiero jak zmieniła lekarza i oczywiście na własną rękę zrobiła badania, to okazało się ,że hormony są w nieprawidłowych normach, co uniemożliwiało ciążę - mogła się starać kolejne lata i tak by nic z tego nie wyszło Po leczeniu w przeciągu pół roku zaszła w ciążę a obecnie jest mamą pięknego synka :) Ja osobiście uważam, że lepiej zrobić te badania i wiedzieć na czym się stoi , na lekarzy za bardzo nie ma co liczyć (przynajmniej w większości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! JAK MIŁO AŻ TYLE WPISÓW :) :) :) :) :) :) :) OBCA ty nas nie dołujesz, ty jesteś naszą nadzieja, tobie się odało więc może i nam się kiedyś uda, zaglądaj do nas Sylweczka w końcu i ty zajżałaś Patinka pisz częściej A ja już ledwo żyję. W pracy mam taki kocioł , że codziennie jestem padnięta. Dziś znów musiałam się przespać po pracy bo oczy same mi się zamykały. niewyróbka , ale co tam na szczeęście że zdrówko dopisuje, nie Maluszek szwagierki jest super ale wczoraj po tych odwiedzinakach byłam poprostu oczarowana córeczką znajomych Oliwia, Nikola jest śliczna, czarniutka i ma taki słodki uśmiech. Echhhh pomarzyć dobra żecz . Ja jeszcze muszę czekać. Poczekam tylko tak bym chciała już, już wiedzieć że mam taka kruszynkę w sobie. Damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczynki stawiam sie jak obiecalam ;-) Padam ze zmeczenia dopiero wrocilam jeszcze w kurtce siedze hahahah ale tak sie spieszylam do was ze najwazniejsze by tu zajzec potem dojde do siebie. Musialam zrobic zakupki bo corka ma jutro pizamowe party w szkole i musialam jej kupic z disneya caly stroj--kasa poszla zabolalo ojojojoj ;-/ Ale niech bedzie szczesliwa to najwazniejsze. Dzis wylecial jej zab i mowi mamo juz go wlozylam pod poduszke i znow dobra wrozka bedzie musiala zbiedniec za czesto jej te zeby wylatuja ;-) Moj portfel nie podola. A tu swieta wielkkim krokiem nadciagaja.W zeszlym roku choinki nie byla ale wtym roku bedzie ogromniasta sa przesliczne juz sie doczekac nie moge a wy??????????????????????????????????????????????? Obca nie mozesz tak myslec ze dolujesz wiem ze ci troszke glupio bo Tobie sie udalo a reszta dziewczyn dale placze to jest dla nas Nadzieja pamietaj jestes naszym skarbem i masz nas odwiedzac regularnie. Anula rozumiem zmeczenie to okropna sprawa,kiedy znow zaczynasz staranka???? Niby 4 cykl za mna bedzie tuz tuz a wiem ze w tym miesiacu chyba nie wypali bo 3 razy tyllko i choc w plodne dni nie mam tego odczucia w srodku.?. Ide sobie zrobic kawusie bo zimno cos u mnie jeszcze nie dalismy rady zagrzac domku bo jest naprawde spory. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczynki!!! Ja wlasnie kawusie popijam:)) Och jak ja sie ciesze jak na naszym forum jest taki ruch,niebylo mnie tylko jeden dzien a tyle ciekawostek! Ale to jest super AnulkaS dala znac ze jest jej zle,a wszystkie natychmiast zareagowalyscie;))!!! Ciesze sie ze na naszym forum mozemy zawsze na siebie liczyc!!!:)) Misiaczki ja jestem z Warszawy. Obca ja cie w zupelnosci rozumiem ale nie przejmuj sie dacie rade z mezem.Ja sama przez wiele lat wychowywalam moje dzieci i czasem zastanawiam sie jak mi sie to udalo ale niczego nie zabraklo moim dzieciom,a szanowny tata nawet nie zapytal ile kosztuja ksiazki,ubrania,itp,itd.A wy jestescie we dwoje i obyscie sie nie klucili a wszystko sie jakos ulozy.Glowa do gory!!!;)) Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Och Patinka to my teraz razem,ja tez powinnam dostac @ ok 25.11.Ale podobnie jak ty nie mam zadnego przeczucia,poprostu wiem ze nic z tego i kropka.Ale zycze tobie obys ty sie mylila ze swoimi przeczuciami i moze tobie sie uda!!!Gorace usciski;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!! Jak miło tu teraz zajrzeć !!! Patinko ja już po staraniach, właśnie skończyły mi się dni płodne, ale za miesiąc znów zacznę bo raczej nic z tego nie będzie. Tak więc 27 oczekuję na @. Poczekamy zobaczymy, zresztą jak w takim stresie ma mi się udać, zjeść normalnie nie ma kiedy. Ale bardzo się cieszę że znów piszecie :) :) :) :) :) :) :) :) W pracy masakra, tak się cieszę że en tydzień się skończył, ten dzień, jestem dziś taka zła że mam ochotę się upić, pokłóciłam się dziś z szefem, palant jeden, nie zna się a udaje że się zna !!!! Ale teraz mam wieczór z mężem tylko dla siebie i odpocznę, czego i wam życze Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieczór będę miała fajny, we dwoje mam zaproszenie od mężusia do pizzerii, już się cieszę!!!! szczęściara ze mnie, że go mam, oby jeszcze tylko dzidzia się pojawiła to by była pełnia szczęścia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki biegne do was pelna para ;-) ;-) ;-) Anula ciesze sie ogromnie iz samopoczucie dzis lepsze ,mniam uwielbiam pizze w pizzeri niebo w gebie moj mezuc czesto przynosi z pracy ale rozni sie od tej co jadlam w polsce pizza hut albo telepizza uwielbiama w polsce do nich chodzic. Obca wlasnie tylko sie nie klocie bo w malzenstwach czesty problem brak pieniedzy ,poteem klotnie awantury i zrzterki wszsytko da sie poukladac naprawde najwazniejsze ze zdrowie dopisuje. KKinia ciesze sie ze cie widze na forum ;-) POzdrawiam was serdecznie odezwe sie jeszcze bo brat potrzebuje mnie pilnie teraz.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej dziewczyny. Zrobilam jak narazie badania FSH iLH póżniej zrobię następne. Nie wiem czy jestem w normie bo to co wy pisalyście to jakoś nie pasuje do moich. A mianowicie FSH -8,6 IU/L faza folikularna - 3,5- 2,5 f. owulacyjna 4,7- 21,5 f. lutealna 1,7 - 7,7 menopauza 25,8- 134,8 cos dużo. LH -4,3 IU/L f folikualna 2,4-12,6 f. owulacyjna 14,0-95,6 f lutealna 1,0- 11,4 menopauza 7,7- 58,5. Czy ktoś mi powie czy jestem w normie czy coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej dziewczyny. Zrobilam jak narazie badania FSH iLH póżniej zrobię następne. Nie wiem czy jestem w normie bo to co wy pisalyście to jakoś nie pasuje do moich. A mianowicie FSH -8,6 IU/L faza folikularna - 3,5- 2,5 f. owulacyjna 4,7- 21,5 f. lutealna 1,7 - 7,7 menopauza 25,8- 134,8 cos dużo. LH -4,3 IU/L f folikualna 2,4-12,6 f. owulacyjna 14,0-95,6 f lutealna 1,0- 11,4 menopauza 7,7- 58,5. Czy ktoś mi powie czy jestem w normie czy coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej dziewczyny. Zrobilam jak narazie badania FSH iLH póżniej zrobię następne. Nie wiem czy jestem w normie bo to co wy pisalyście to jakoś nie pasuje do moich. A mianowicie FSH -8,6 IU/L faza folikularna - 3,5- 2,5 f. owulacyjna 4,7- 21,5 f. lutealna 1,7 - 7,7 menopauza 25,8- 134,8 cos dużo. LH -4,3 IU/L f folikualna 2,4-12,6 f. owulacyjna 14,0-95,6 f lutealna 1,0- 11,4 menopauza 7,7- 58,5. Czy ktoś mi powie czy jestem w normie czy coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej dziewczyny. Zrobilam jak narazie badania FSH iLH póżniej zrobię następne. Nie wiem czy jestem w normie bo to co wy pisalyście to jakoś nie pasuje do moich. A mianowicie FSH -8,6 IU/L faza folikularna - 3,5- 2,5 f. owulacyjna 4,7- 21,5 f. lutealna 1,7 - 7,7 menopauza 25,8- 134,8 cos dużo. LH -4,3 IU/L f folikualna 2,4-12,6 f. owulacyjna 14,0-95,6 f lutealna 1,0- 11,4 menopauza 7,7- 58,5. Czy ktoś mi powie czy jestem w normie czy coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej dziewczyny. Zrobilam jak narazie badania FSH iLH póżniej zrobię następne. Nie wiem czy jestem w normie bo to co wy pisalyście to jakoś nie pasuje do moich. A mianowicie FSH -8,6 IU/L faza folikularna - 3,5- 2,5 f. owulacyjna 4,7- 21,5 f. lutealna 1,7 - 7,7 menopauza 25,8- 134,8 cos dużo. LH -4,3 IU/L f folikualna 2,4-12,6 f. owulacyjna 14,0-95,6 f lutealna 1,0- 11,4 menopauza 7,7- 58,5. Czy ktoś mi powie czy jestem w normie czy coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLUT
coś komputer mi wolno chdziI nie iwedzialam czy odpowiedz poszla. Chyba jakiegoś wirusa zalapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×