Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

aneczko227----trzymam za ciebie kciuki a gdzie się nam patinka zgubiła?? odezwij się jesteśmy z tobą buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu udało mi sie z tymi suwakami:):) dobranoc *************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czocherek
Dziewczyny wróciłam. Byłam w czwartek u gina . Mam zaszczepić się na żółtaczkę (ile to trwa i kosztuje prywatnie?) i mam mieć zrobioną laparoskopię i hsg.Czy te zabiegi bolą, czy będę mogła normalnie funkcjonować(pracować), czy to coś mi pomoże w zajściu w ciążę, wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak teraz to chyba już tu nikogo nie ma, a ja wcześniej nie mogłam zajrzeć, bo zakupki, szykowanie jedzonka i małą przylepkę miałam, bratanicę, która to nie pozwoliła mi usiąść do kompa. Owszem siedziałam, ale oglądałyśmy pieski, kotki i pociągi.Dopiero ok. 22 poszła. Ja teraz pisze a na gg pustki i tutaj pewnie też. No nic w każdym razie u mnie dobrze, nie odczuwam bólu, ani nic, chyba moje przydatki wracaja do normy. Misiaczki Ty się tak nie zamartwiaj. Czocherek porób te badania, hsg miałam robione i powiem, ze to nie jest cos przyjemnego, ale da się przeżyć. Miałam robione w sierpniu efektów na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czocherek
A co z laparoskopią? Smerfetka a jak u Ciebie z hormonami, pytam, bo u nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czocherek
.... u mnie nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Czocherek u mnie hormony ok.Niestety efektów pomimio dobrych wyników brak, to chyba psychika tak działa i blokuje nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Laparoskopia to ponoć robią trzy dziuki małe , wrecz nacięcia w brzuchu i patrzą czy nie ma np. zrostów iid, ale nie miałam tego robionego. Pauly a Ty juz po hsg, czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i znowu pustki, co jest, gdzie sie podziewacie? Olawd, Alii, Glut, Misiaczki, Muminek, Miko i pozostałe nowe dfziewczyny i weteranki odzywajcie się. Iwa, Kkinia, Patinka,Dima, Kasiada, Obca, Fiołek, Fajniutka, Monita, co z Wami? Myszka chyba jeszcze śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć drogie towarzyszki doli i nie doli:) monita32 --> Dziękuje za wsparcie:):* 👄 Smerfetka 29 --> bedzie dobrze:) trzymam za ciebie kciuki!! nie długo będzie mała fasolka:):* Doczekamy się razem z tobą! msiaczk95 --> już nie długo Słonko:* Sama zobaczysz:D👄 A u mnie jeszcze 2 dni do @ tempka jak narazie 37... Tak to staram się nie wsłuchiwac w swój organizm i na siłe szukac objawów,bo na dłuższą mete nie ma to sensu. Wtedy będzie większe rozczarowanie jak przyjdzie @. Jestem dobrej myśli,chociaż na @ tez się nastawiam. Nie raz organizm robi nas w konia:P Jak się nie uda trudno.. Staranka od nowa a kiedys napewno się uda!! Wszystkim dziewczyną oczywiście fasolek,a zaciążonym(szczęsciary) zdrowych i ślicznych maluszkow. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla was dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
O aneczka fajnie, ze napisałaś mimo iz piszemy sobie właśnie na gg. Trzeba wezwać te nasze koleżanki do raoptu, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pewnie wszystkich nigdy nie wymienię, ale zawsze ktoś mi się przypomi. Ewcik_1, Sylweczka, Leszczynianka, Tysia, Rusaczek, ?Kakusia, Kwatolina, Anula S,Izulkaa, Pani Misiowa, Jadira, Sonia, edytkaanytka i inne, których nie wymieniłam pisać co tam u was się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak i nikogo nie ma, to ja uciekam i zajrzę pźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Ja jutro jadę do androloga z męzem. Przez cały tydzien zastanawialam się czy to ma nadal sens. wyniki ma takie soie chociąz ja nie jestem znawca. W porownaniu do poprzednich to malo się poprawily. Czytam was ale sorki nie chce mi sie pisać. Musze przez to przejść sama. Nie myślalam że dopadnie mnie taki dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Rozumiem Cię glut też miałam dołki i musiałam sama przetrawić, przemyślec wszystko, ale teraz juz jest lepiej z moją psychiką chyba, choc płata mi figle, ale nie daję się jej. Jedźcie do lekarza i zobaczycie co powie, ale nie załamuj się tak, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! wiecie jutro lecę do polski i to pakowanie , ostatnie zakupy itd. jeszcze byliśmy u znajomych - maja półrocznego bobaska - jejku jak im zazdroszczę , jest taki słodziutki że.... jak tylko będę mieć dłuższą chwilkę to po odpisuje wam troszkę , a jak chcecie to piszcie tez na gg 9490864 pozdrowionka i 👄 dla każdej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!! Melduję że żyję i będę pisać jak dawniej. Nie miałam przez dwa dni kompa więc jestem trochę do tyłu.ale nadrobię. jakiś ten weekend, śpiący. Dziś cały dzień była śpiąca. zaspałam i spóźniłam się do rodziców na obiad. A położyłam się tylko na chwilę. Echhhh, ostatnio ciągle padam nosem. Przesypiam całą noc a w dzień i tak śpię. Jak ja wrócę po feriach do pracy. Chyba poprzyklejam sobie powieki do czoła taśmą. Pozdrawiam wszystkie Zajrzę jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane przepraszam za cisze teraz usiadlam do komputera wczooraj niespodziewane male party sprztanie zakupy jedzonko gotowanie i wogole szkoda gadac. Jutro sie odezwe i wiecej napise dzis naprawde ledwo zyje.Dzieki smerfetko ze sie odezwalas ale nie bylam w stanie odpowieziec a ciebie juz nie bylo jak ja czytalam . Buziaczki pozdrowienia dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przez weekend nie mialam kiedy napisać. W sobotę bylismy u jednych dziadkow z prezentami w niedziele u drugich. To Patrysi pierwszy Dzień Dziadka i Babci. A dzisiaj kończy miesiąc moja malutka córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............18.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! A ja dziś zaczynam 13 tydzień ciąży więc wprowadzam zmiany w tabeleczce :) Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............18.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy u was też jest tak brzydko za oknem :( Masakra, pada, ciemno i szaro feeeee. Na szczęście jeszcze mam ferie i nie muszę się ruszać z domciu, choć wieczorkiem wybiorę się do babci z prezencikiem, a potem do siostry bo dziś przecież Agnieszki :) Ten miesiąc mam jakiś przeładowany świętami rodzinnymi. Ale najważniesze że się ją ma. Prawda ??? Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć Dziewczynki:):* Ja @ powinnam dostać 22 stycznia,pomyliłam się z obliczaniem. Czyli u mnie do @ pozostało 1 dzień. Mam nadzieję,że nie dostanę małpiszona!! Ale jak już przyjdzie(oby nie) to następne staranką ruszą pełną parą:) AnulaS --> fajnie,że się odezwałaś:) Jak tam się czujesz szczęściaro?? Patinka25 -->:) zaglądaj do nas częściej:) PaniMisiowa170 -ucałuj córeczkę odemnie:) Jutro wszystko się wyjąśni.:) Jeśli do środy nie dostane @ (oby) robie test:) A co do objawów nie chcę sobie nic wmawiać. Tempka nadal 37. W ciągdu dnia średno co 1-2h biegam do wc:) ale to pewnie nic nie znaczy:) Piersi mnie wogóle nie bolą,a podbrzusze zakuje od czasu do czasu i mnie nie boli na @. Ale czasem tak mam:-) pozdrowionka Słoneczka 👄 👄 👄 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka z całego serduszka ci życzę żeby cię ta @ ominęła :) :) :) :) A ja się czuję dobrze, dziś o dziwo nic mnie nie boli, głowa kręgosłup w jak najlepszym porządku :) :) :) :) Bardzo mnie to cieszy, bo ostatnio bardzo mi doskwierał y. Oby tak dalej. A to fluidki dla ciebie łap kochana i pochwal się niedługo dobrą nowiną :) ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************* ******************************************************************************************** ******************************************************************************************** ********************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześc kochane. U nas niestety za oknem tez brzydko, pada i wieje, brr. zakończyłąm branie tabl.czuję się dobrze. Mieliśmy 2 tyg. raczej starac się nie kochać, ale w sobotę nie wytrzymaliśmy i stało się.Jednak było bardzo delikatnie, zeby w razie bólu przerwac akcje.No i wczoraj tez nas poniosło, bo za długo już było bez seksu przez te problemy zdrowotne. Niestety dzisiaj spotkało mnie coś, zwymiotowałam i brzuch mnie pobolewa, co to może być? Na objawy jakiekolwiek za wcześnie, ale wydaje mi się, że to moze po tych antybiotykach co brałam. nie wiem kiedy mam mieć okres tzn. jeśli licząc od 23 grudnia to powinnam mieć wczoraj, ale chyba policzę od momentu jak ustały krwawienia, więc będę czekać, bo ustały 13, a więc do 10 lutego powinnam dostać @. Nawet wczesniej, bo liczę od ustania krwawienia, ach pomieszało się i poprzestawiało wszystko.Sama już nie wiem. A co u Was kochane? Aneczka u Ciebie to moga byc objawy,ale jeszcze się nie nakręcaj, poczekaj do środy. Anula pozdrawiam, wypoczywaj i odypiaj. Pani Misiowa mała jest cudowna. A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej Dziewczyny:))ja zagladam caly czas zle sie czuje strasznie bola mnie piersi brzuszek tez daje popalic mdli od wczoraj zzkadlam cos chyba,juz sama nie wiem kiedy okres dostane sa palmienia i trosze krwawie cos sie poprzestawialo :/ Aneczka trzymam kciuki :::::::::::::::***:**:*:*:*: napisz jak bedziesz miala chwile:)) sMerfetka29 trzymam kciuki :)) pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki może i coś zjadłaś a może to co innego. Kochana nie zamartwiaj się tak będzie dobrze, ja tez już się pogubiłam przez te moje dolegliwości,a le mniej więcej do 10 lutego czekam, bo nie wiem od kiedy liczyć, więc od momentu jak skończyłąm krwawić, ale u mnie raczej nici w tym miesiącu z oczekiwań na dzidzi, bo teraz dopiero zaczęliśmy się kochać a tak przez miesiąc nic, zobaczyny co to b ędzie. Misiaczki głowa do góry, wyluzuj trochę, choć sama wiem ze to nie łatwe.Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfetko:* dziekuje mam nadzieje ze bedzie ok bo chyba zwarjuje:)) nawet z lozak nie chce sie wstac a niedlugo do pracy:( caluski Smeretko mam nadzije ze dostaniesz wkoncu dzidzie zamiast@:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki wcześniej czy później wszystkie będziemy mieć dzidzię, zobaczysz sama. wydaje mi się, że za kilka dni juz będą tu dobre wieści, oby. A Ty Misiaczku nie stresuj się mi, uspokój się, wycisz, nie myśl za dużo i kochajcie się, kiedy macie na to ochotę, będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×