Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

myszko trzeba pojechac na zakupy hehehehehe moze przyjade i ci pomoge ja jestem zakupomanka to jest bardzo droga choroba . Racuchy z jablkami mniam mniam tylko mi smaka robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Patinko:P:P Jak tylko maz wroci z pracy to jedziemy uzupelnic zakupy...:P:P Wiec testy negatywne to widocznie owulka jeszcze przed Toba...u mnie dzis 19 dc...... choc mam przeczucie ze i tym razem nic z tego nie wyszlo...ale poczekamy zobaczymy:):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam w 14 15 te kreski drugie takie blade ale przynajmniej ze sie zbliza a teraz nic moze do 2 dni sie cos pojawi a moze nie bede miala jajeczkowania lekarka powidzialam ze moge miec problemy z prawym jajnikiem,kurcze czy mzoliwe ze w organizmie kobiety np udzielal sie tylko jeden jajnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytalam ze niektore kobiety raz maja jajeczkowanie z prawego raz z lewego a czasem tylko jeden czy to mozliwe???bo jak ten prawy od zabiegu bedzie mi szwankowal to sie chyba zalamie. Ten poniedzialek nastepny to dla mnie deska ratunkowa mam nadzieje ze sie dowiem czegos konkretnego naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywioze sobie z poslki moje ulubione ksaizki kucharskie abym mogla mojemu pichcic slodkosci on uwielbia wlasnie racuchy nalesniki itp a mam sprawdzony przepis choc generalnie gotuje pichce na tzw wagowe oko to w niektorych kulinariach wole zastosowac sie do przespisu bo lepiej smakuje. Smerfetko z ta moja dieta kiepsko mi idzie jezdzde co prawda codziennie na rowerku ale z dieta jakos kiepsko. Kiedys nie mialam zadnych problemow czemu teraz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! dzis sylweczki urodzinki a jej nie ma!! gdzie jestes nasza solenizantko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ==>ostatnio rowniez uzywam testow owulacyjnych oprocz mierzenia tempki...w tym cyklu wyszedl mi pozytywny w 13 dc...a w poprzednim to chyba w 12 dc....i testy pokrywaja sie z temperatuka...raczej ze skokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to pozostaje czekac z nadzieja ale nie za dlugo najlepiej pod okiem lekarza bo moze byc naprawde blacha przyczyna niski poziom lub zbyt wysoki poziom hormonu czasem wystarczy jedna kuracja lekowa i dzidzi jak na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie jest nasza Solenizantka HALLLOOOO my czekamy wszsytkie na ciebie Chcemy ci sto lat zaspiewac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cisza zapadla a mnie cos net szwankuje raz nie chce wyslac i kasuje mi wiadomosc napisana musze najpierw kopiowac zeby 2 raz znow tego samego nie pisac. hmmmm zlosliwosc rzeczy martwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ka czemu tak cichutko zawsze jak mnie nie ma to gwarno a jak ja jestem to nie ma nikogo a buuuuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ==> wlasnie cos dziewczyny pouciekaly:(:(:(:(:( U mnie zaczyna padac snieg....tak jak zapowiadali ze po poludniu bedzie snieg z deszczem....a tak bylo juz fajnie cieplutko:(:(:(:( Mam nadzieje ze dziewczyny sie odezwa...mialysmy isc na imprezke do Sylweczki a tu ani solenizantki ani gosci... Patinko masz juz dla meza prezent walentynkowy????:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
:D idę sobie poczytać:P:P:P Buzka dla was i czekamy na solenizantkE!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie w sumie nawet nie mam pomyslu powaznie Po drugie turcy nie obchodza tego swieta oni ciagle w prezentach dawac i chca otrzymywac zloto a na urodziny 2 tyg temu kupilam mu bardzo drogi lancuszek samochod bym miala buuuu milosc droga co dla milosci czlowiek da wszystko Moze jakas podpowiedz???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al z Racuchami obowiazkowo wpadnij kurcze ale zjadlam bym z 2 takie duze racuszki z jabluszkiem i do tego cukier puder mniam az mnie cos skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholu moj nie lubi on kocha slodycze ktore ma na codzien zjada ich tonami wspominal cos o branzoletce zlotej ale powiedzialam mu ze 2 lata ma mi dac spokoj ze zlotem heh ;-) koszule jakas ubrania?-na swieta dostal szafa tak upchana ze szkoda slow w buciki mu kupilam 2 pary ladne. ja nie wiem nie umiem kupowac prezentow przeciez nie polece kupic mu koszuli bo go nie ucieszy nawet ani mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem na chwilę, zajrzę póżniej, bo mała bratanica jest u nas, a poza tym mąż siedzi, więc juz mu nie zawracam. Rozkręcajcie imprezke koniecznuie,żeby było co czytać, no i mam nadzieję,że się załapie na ta imprezkę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam na racuchy z jablkami:P:P:P wyszly pycha...mniam mniam....jest ktos chetny???? I kawka tez bedzie ze smietanka kokosowa....az slinka leci co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
mmmm Myszko ja z chęcią bym skosztowała!!! mniam mniam napewno pycha az slinka leci!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
oki myszko juz ubieram buciku i kurteczke i lece do ciebie!! mniam już nie moge sie doczekac i prosze o herbatke kawusi nie lubie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko nie lubisz kawy????? Ja wrecz za nia przepadam ...nie zebym pila duzo dziennie ale przewaznie 2 : rano i popoludniu....w takim razie dla Ciebie robie herbatke....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
oki;:D:D super... Nio jakoś się złożyło,że nigdy nie lubiłam kawusi:P Zaraz będe u ciebie na pysznym racuszku:P albo racuszkach:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×