Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:):) Po imprezie urodzinowej jest super...:):):)Dzieciaki sie wyszalaly ze mna i moim mezem ze hoho:P:P:P:P Bylismy w kosciolku i za chwilke ide znow na babska impreze do znajomej ktora jest w ciazy i bedzie rodzic za jakis miesiac...To wlasnie jest imprezka dla tego dzidziusia...ktory ma sie urodzic...Ale tak mi sie nie chce dziewczyny ze szok...najlepiej tobym sobie w lozku polezala a tak musze isc.....aletylko na godzinke a pozniej z powrotem do domku.... Milej niedzielki Wam zycze i postaram sie zajrzec wieczorkiem ...papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Witam was serdecznie wprowadzilam lekkie zmiany w tabelce co do mojej osoby czyli znow musze liczyc od nowa ehmm :-/ Wczoraj wstyd sie przyznac ale przecholowalam z trunkami wysokoprcentowymi i umieralam zreszta dzis tez czuje sie fatalnie,ale sama sobie jestem winna. Bylam na cmentarzu sliczna pogoda w samym sweterku szlo isc zapalilismy Kubusiowi znicze swieze kwiatki i potem pojechalismy do kosciolka dzis nas sypali prochem w srode nie bylo mszy wiec dzis obchodzilismy srode popielcowo,i byla modlitwa w intencji za mojego synka juz 7 miesiecy minelo zlecial ten czas. zycze udanej niedzieli a znaczy wieczora,ja ide sie leczyc herbatka ziolowa. Co do staranek co 2 dzien sie staramy ale mam stracha jakos teraz niby bardzo chce a boje sie powtorki chyba bym tego nie przezyla. Moze sie uda i bedzie dobrze wiem ze trzeba byc dobrej mysli ale czasem nie idzie. Buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
a ja sobie pojeździłam;D 12 km na rowerku i spaliłam ponad 300 calorii:D:D zaraz idę się kąpać i lulu:P:P Dla was buzka i słodkich snów !! Misiaczku też tęsknie!!!:*:*:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Pani Misiowa, jakos milo zrobilo mi sie na serduszku. Zraz mojego mezulka przydusze,zeby zrobil taka pamiatke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa ==> super to tworzenie Twojego meza...:P:P:P:P:PA coreczka naprawde sliczna ...👄 dla calej Waszej trojki:P:P:P:P🌻 Patinko ==>przykro mi ze @ znow zawitala:(:(:(:(:(ale juz niedlugo i pozbedziemy sie jej na 9 miesiecy albo i dluzej:P:P:P:P:P🌻 Misiaczki ==>Tobie rowniez sie uda:P:P:P:Pmasz na to moje slowo :P:P:P👄🌻 Smerfetko ==> dla Ciebie rowniez duzy👄 i mysle ze jutro zlapiemy sie na gg i pogadamy :P:P:P:P:P:P🌻 Aneczko ==>ty nas ostatnio cos zaniedbujesz:P:P:P:P:P:Pale wybaczam ci to ....jestes usprawiedliwiona Twoim chlopakiem 👄 dla Ciebie🌻 Sylweczko ==>Ty stara?? :P:P:P:P:P:P:P:P:P nawet tak nie mow kochana , we wtorek oczywiscie wpraszam sie na imprezke urodzinowa...:P:Pale odrazu zaznaczam ze moge sie troche spoznic ze wzgledu opoznienie czasowe......👄 dla Ciebie:P:P:P🌻 Olawd ==>no i znow stronka Twoja:P:P:P:P:Pcos to musi znaczyc...👄🌻 Kkinia ==>super ze jak to nazwalas \"akcja dom\" ruszyla:P:P:P:P:Pniema jak to wlasny kat...buziaczki rowniez dla Ciebie👄🌻 Pozdrowka dla wszystkich niewymienionych i przesylam rowniez po 👄 i po 🌻:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Wrocilam z babskiej imprezki jakies 3 godzinki temu....Kolezanka ma sliczny brzusio i napewno bedzie miec sliczna coreczke...:P:P:P:Pdostala duzo slicznych ciuszkow, buteleczki, wanienke i takie rozne rzeczy najbardziej potrzebne dla dzidzi...:P Jej starszy synek ma 22 miesiace i rowniez jest slodki.....ah naogladalam sie tych dzieciaczkow i nie ominely mnie komentarze onosnie mojej i meza osoby i brakiem dziecka.:(.:(:(:(:(..ale bylam silna i mowilam ze jeszcze nie czas ale ze wkrotce bedziemy miec maluszka:P:P:P:P:P:P Dobrze kochane nie smece Wam wiecej....trzymam sie dobrze i to dodaje mi sily do dalszej walki o dzidzie....buziaczki dla wszystkich i ide sie poprzytulac do mezulka a co:P:P:P:P:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!! wybaczcie ze sie nie odzywalam wczoraj ale najpierw pojechalismy na targ owocowy rano a pozniej wizyta znajomych i popoludniu spacer z nimi w parku . maja 7 miesiecznego bobaska , jest przeuroczy , caly czas sie tylko usmiecha ... i ja zwykle po takich wizytach serce sie kraje :-( jejku ta bardzo bym chciala zebysmy wszystkie mialy juz dzieciatko :-( a tu nawet do jasnej ch... nie moge sie zaczac starac!! caly czas ten powrot do pl sie nam przedluza :-( pani misiowa ---cudny ten filmik a jeszcze cudniejsza corcia!! dla was wszystkich duuuza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc kochane!!! Ja mam dzis dzien wolny,juz po sniadanku i zabieram sie za kawusie. Smerfetko,Aneczko i tobie Myszko dziekuje za mile slowa!!! PaniMisiowa superowy jest filmik az w duszy cos rosnie ogladajac go:). Biore sie za sprzatanko male,potem jade z mezusiem i dziecmi na zakupy i pokazac dzieciom nasz nowy domek! Milego dnia zycze wam,bo moj zapowiada sie calkiem milusio. Pogoda jak na Anglie od 3 dni naprawde superowa,ale nie zapeszac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu cichutko!!! wiesz kkinia0 az nie do wiary ze taka pogoda sie utrzmuje od dni..zaraz posciel wyrzuce do ogrodka. buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czekam i czekam az ktoras sie pokarze a tu ciszaaa!! no coz zagladne do was wieczorkiem a teraz ide na spacerek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że wam sie filmik podoba. Patrycja dzisiaj marudzi wiec glownie sie nią zajmuje ale jak Marcinek wroci to sie pokaze jeszcze. Milego poniedzialku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa film przeuroczy az brak slow naprawde 2 razy z moja corka ogladalam a ona a kiedy ty bedziesz miala dzidziusia wiez cie mi bardzo trudne pytania jak wytlumaczyc prosto?? Mowi ale za tydzien jedziesz do polski i pan dokotor cie wyleczy ona sie pytala a ja ogladalam ten fimik i z samego rana lezki lecialy KKinia ,,Olawd az nie do uwierzenia ja wczoraj 1 raz pranie na ogrodek dalam dzis mimo pozorow sloneczka scioglam je suche, nie lubie w domu suszyc,a dzis tak cieplo ze polowa ludnosci w moim miescie chodzi w krotkim rekawku a polsce nie do pomyslenia hehhe. wrocilam niedawono 10 min temu z pracy i tak mysle co zrobic czy czasem nie olac za bardzo wszsytko biore na siebie i potem mam za swoje ehmm w sumie nie wiem co o tym myslec,. Musialam zamowic nowe testy owulacyjne do 2 dni powinny byc a mnie sie chyba dni plodne zaczynaja bo wiecej sluzu cos ale dopiero 13 dzien zdzwiona jestem a moje testy poprzednie do wyrzucenia postawilam je na oknie w lazience wilgoc i sa popsute nic nie wychodzi albo ledwo widoczne. Jednak prawda trzymac w suchym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka 227 mieszkasz w Marlborku?? ja mam tam rodzine niedaleko znaczy wioska w sumie 20 minut do marlborku NOWY STAW moze kojarzysz?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka dziekuje za przepis mysle aby w piatek upiec 2 blachy w nocy z niedzieli na poniedzialek jade wiec niech sie chlopak nacieszy. Musze tylko blachy kupoic i gdzie ja je kupie heh tutaj to problem naprawde tu wszsycy na gotowca malo kto bawi sie w gotowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć. Pani Misiowa śliczny filmik z dzidzia w roli głównej, mozna sobie naprawdę popłakać. Myszko fajnie , ze imprezki sie udały, szkoda tylko, ze znów musiałaś się napatrzeć na dzieciaczki i nasłuchać, kiedy to Wy si zdecydujecie, ale dobrze, ze jesteś taka dzielna.Brawo. Aneczka , Aneczka Ty to jestes niesamowita i tyle. Misiaczki kochana moze w tym miesiącu uda Ci się? Patinka nareszcie troche przystopowałaś, bardzo dobrze.Ty już za kilka dni będziesz w Polsce, super, a w jakim mieście mieszkałaś w Polsce?Powodzenia. Sylweczka jutro sie zjawimy, o której mamy być?Wieczorkiem, tak by Myszka z nami poszła, dziewczyny szykujcie się na imprezę, ale bezdie się działo,moze nasze grono bedzie o wiele większe niz ostatnio, ale by było super, co nie? Olawd pozdrowienia i buziaki. Alii,Iwa, Glut, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i stronka moja, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Smerfetko stronka twoja super:P:P:P:P:P A ja sobie teraz pije kawke zagryzam prince polo i ogladam \"Pensjonat pod roza\"...:):):):) Za chwilke musze cos na obiadek zrobic i wieczorkiem do kosciolka bo zaczely sie rekolekcje:):)Milego dnia zycze i piszcie dziewczyny piszcie...ja bede co chwila zagladac:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jakos nikt znów nie chce pisać, a szkoda, poczytałoby się trochę i popisąło.Mam nadzieję,ze jutro dzięki imprezie urodzinowej przybedzie nam troche stronek i poszalejemy znów razem, co mówicie dziewczyny? Myszko z tymi obiadami to juz tak jest takie wymyslanie, ja ostatnio juz nie wiem co wymyślać.......... Pogoda piękna pranko schnie , póżniej prasowanko i kolejny dzionek za nami, oj leci ten czas leci. Niedługo wiosna i lato, będzie super, nie jedna z nas juz bedzie chodzić z brzuszkiem, z nową fasolką, ale bedzie fajnie, a co mi tam trzeba marzyć, może sie spełni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ==> ja chyba ugotuje pomidorowke..a na drugie to nie wiem ...mam tylko w zamrazalniku skrzydelka i moze zrobie jakos na ostro ...sama niewiem....A ty kochana zamowilas juz moze pasek Sw. Dominika czy jeszcze nie??? Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka spelni sie zobaczysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja to wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jestem musialam jechac na poczte rowerkiem oczywiscie hehe ipo laure do szkoly no i do domku teraz czekamy na pizze bobma kaloryczna wiem :-/ Ja mieszkalam na slasku CHorzow kolo Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie myszko kiedys czytalam na przednich stronach jakas dziewczyna podawala stronke adres czy moze pamietasz czy trzeba bedzie sie cofnac o pare stronek wstecz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te skrzydelka na ostro mniam mniam a pomidorowa o jejku ulubiona zupa mojej laury moze wskoczymy hmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jutro wieczorkiem ja sie pisze na imprezke do SYLWECZKI.... jesli i dla mnie zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze Patinko zapraszam na pomidorowke i na skrzydelka.... a o te stronke to chodzi ci moze o ten pasek Sw. Dominika bo nie zrozumialam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×