Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Moge Ci kochana podac te stronke do siostr..... grodek@dominikanie.pl -- to jest ich email www.grodek.mniszki.dominikanie.pl --a tutaj mozesz sobie poczytac co nieco o nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziekuje ci kochana ty jak zwykle oczytana i obeznana wejde wieczorkiem poczytam sobie i wysle jeszcze dzis e-mail z prosba o wyslanie paska w pomocy do poczecia dzieciatka. a teraz ide sie drzemnac na godzinke poltora,uzupelnic baterie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obczytana ?? no cos ty...dziewczyny z innego topiku podaly mi ten adres juz kiedys.....ja mam pasek juz chyba ze 3 miesiace....idz idz strzel sobie mala drzemke....i zagladnij pozniej...milego popoludnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Hej 🌻moje drogie SłoneczkA!! Sorrki,że się nie odzywałam dziś ale miałam dużo do roboty!! SMERFETKO kochana zrobiłam dziś murzynka z twojego przepisu wyszedł rewelacja!! Dziękuje za przepis PANIMISIOWA ale masz śliczną córeczkę!! Tylko pozazdrościc a jaki fajny brzusio miałas!! Mam nadzieje,że też się doczekam:D Ale wiem,że napewno mi się uda!! I każdemu tu!!! :D:D hmm wiecie co dziś zrobie mojemu Łukaszkowi... Tylko ciii...:D ale mam fantazje:P kupiłam bitą śmietanę:P (nasówa się już coś wam na myśl) heh szczególy dam jutro na gg kto bedzie chciał:P:P:P bo niestety jutro będe dopiero wieczorkiem:(:( ale nie martwcie się :D mam was w serduszku!! Wszystkie!! PATINKO wiem gdzie jest Nowy Staw to niedaleko:P wow MISIACZKI mieszka koło mnie,SMERFECIA przyjeżdza do Malboka, a ty masz koło mnie rodzine hhe ale mi się udało super!! Bardzo za wami tęsknie!! MISIACZKUusta] SMERFECIU(to ty jestes niesamowitą dzielną kobietą),MYSZKO i reszte dziewczyn!! Kolorowych snów!! aaa MYSZKO zrobilam dzis opróćz murzynka pomidorówke:D wyszła pycha!:P:P:P:P Buziaczków dla was 100000000000000000000000000 i kolorowych snów!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
witam kochaniutkie. Jednak przyszła @. jestem zła bo dzwoniłam do kliniki aby umówić się na wizyte do mojej pani doktor a ona jest na urlopie. A my mieliśmy w tym cyklu podejśc do inseminacji. I teraz albo musimy miesiąc czekać albo iść do innego lekarza. i zdecydowaliśmy, że będziemy czekali. Bo inni lekarze nie znają naszego przypadku aż tak dobrze. Przez to złapałam jakiegoś doła. ale nie bede was zasmucać. postaram się być na jutrzejszej imprezie jesli mnie zaprosicie oczywiscie. a wieć do zobaczenia. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczka moje kochane z mojej drzemki godzinnej zrobily sie 3 :-) potem odebralam meza ze stacji obejzalam fajny filmek(zlew pelny) kicham to jutro sie zrobi cos lenie sie ale jestem normalnie zmeczona. zycze przyjemnej przespanej nocy. Aneczka tititi co ty z ta smietanka widze ze masz mnostwo pomyslow aby rozweselic swe zycie :-) Alli przykro mi naprawde.trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Miłego dnia Słoneczka będe wieczorkiem Duze buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje słoneczka Patrysia śpi ja mam mieszkanko wysprzątane i moge sie zameldowac u was. Zaraz moi dziadkowie przyjadą to namowie babcie na jakis dobry obiadek. Pozdrowienia od Patrycji dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWECZKO WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN !!!!! ZYCZE CI ABY SPELNILY SI SIE WSZYSTKIE MAZENIA A SZCZGOLNIE TO JEDNO NAJWAZNIEJSZE!!!! DUUUUUUZA DLA CIEBIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczko duuuuza 👄 dla ciebie!!!! sorki dziewczyny ale net mi szwankowal wczoeraj i nie moglam nic pisac - zajze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu tak cichutko!! gdzie nasza solenizantka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko Kochana Dzis Twe Urodzinki Zycze Ci szczescia, zdrowia i wiele radosci oraz szczesliwej dlugiej przyszlosci. Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech bedzie spelnione! Z Calego serduszka zyczy patinka Ja niedawno wrocilam ide cos upichcic i jade do centrum i musze paczke odebrac. Buziaczki bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sylweczka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, szczególnie zdrówka i dzidziusia, no oby w pracy było ok i umowe Ci przedłuzyli. Dziewczynki o której na ta imprezke się meldować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ha ha ha stronka znów moja, no no jak miło. Alii przykro mi,że przyszła, ale moze jak poczekacie miesiąc to uda się dzięki inseminacji, licze na to, bo tez o tym myslę. Misiaczki buziaczki dla Ciebie. Myszko wysle dopiero e-maila z prośba o pasek, skleroza u mnie ostatnio daje sie we znaki, niestety.Poszalejemy dzisaij, co nie kochana? Patinko tak trzymać, luzik i już. Katowice, ach tak , Twoja kolezanka tez jest z tamtych okolic. Aneczka mam nadzieję, ze juz w te wakacje się z Wami spotkam, a jak nie to w przyszłym roku, poimprezujemy co? No no a Ty co z tą bitą śmietaną, miało ci sie na deserek, ha ha, ale dobry musiał byc ten Lukaszowy deserek, co? Pozdrawiam Was wszystkie, no do zobaczenia u Sylweczki na imprezce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko ==> w dniu Twoich urodzin zycze Ci kochana duzo zdrowka , szczescia, milosci....aby spelnily sie wszystkie Twoje marzenia,duzo usmiechu i malo zmartwien....i abys cieszyla sie i poznala co to jest bycie matka czyli pieknego i rozowego bobasa....👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko ==> w dniu Twoich urodzin zycze Ci kochana duzo zdrowka , szczescia, milosci....aby spelnily sie wszystkie Twoje marzenia,duzo usmiechu i malo zmartwien....i abys cieszyla sie i poznala co to jest bycie matka czyli pieknego i rozowego bobasa....👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcialo wyslac to nie , ateraz az dwa razy poszlo😡 Dziewczyny mialam troszke problemy z netem rano ale juz jest oki... Smerfetko udalo ci sie z ta stronka ...a teraz pisz emaila do siostr niech przysylaja Ci pasek...a dzis pewnie ze poszalejemy przy herbatce albo kawce.... Milego dnia moje panie i pisac mi tu bo bede zagladac a teraz ide prasowac:(:(:(:(:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Sylweczko wszystkiego naj naj!!!❤️🌻 i oczywiście dzidzi życzę!!!! Imprezka o której? mam nadzieje,że uda mi się byc:P a teraz lece zrobic pranie i porządki papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko ja tez teraz prasuję, bo wczoraj mi się nie chciało, a i wszystko nie było suche, a dziś niestety , bo nie lubie prasować.Byłam na zakupkach takich spozywczych, kupiłam dobre winko na Walentynki, zrobie jakis obiadek lub kolacyjke pyszna., w planach schab pieczony, frytki, suróweczka, mniam........., jeszcze jakieś dobre danko i będzie romantycznie, pieknie i do syta jedzonka jak i przytulanek. Jeszcze tez 2 tygodnie i do gina pojade sprawdzic jak tam zemną, zcy wszystko ok.Mąż chyba nie wyjedzie, ale to jeszcze nic pewnego, ale jak nie pojedzie to zaczynamy w marcu monitoring........nowe nadzieje.........Taka bym była szczęsliwa, gdyby dzięki temu pojawił się dzidziuś, cudowne marzenie. No tak a gdzie nasza jubilatka Sylweczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko ja tez teraz prasuję, bo wczoraj mi się nie chciało, a i wszystko nie było suche, a dziś niestety , bo nie lubie prasować.Byłam na zakupkach takich spozywczych, kupiłam dobre winko na Walentynki, zrobie jakis obiadek lub kolacyjke pyszna., w planach schab pieczony, frytki, suróweczka, mniam........., jeszcze jakieś dobre danko i będzie romantycznie, pieknie i do syta jedzonka jak i przytulanek. Jeszcze tez 2 tygodnie i do gina pojade sprawdzic jak tam zemną, zcy wszystko ok.Mąż chyba nie wyjedzie, ale to jeszcze nic pewnego, ale jak nie pojedzie to zaczynamy w marcu monitoring........nowe nadzieje.........Taka bym była szczęsliwa, gdyby dzięki temu pojawił się dzidziuś, cudowne marzenie. No tak a gdzie nasza jubilatka Sylweczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak wczoraj nie mogłam napisać posta, dzisiaj nie chce wysłać, a teraz 2 razy poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i proponuję, zeby ktoś moze polewał i perwszy toast za dzidzi Sylweczki, co? Kto obecny na imprezce niech się melduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie nikogo gteraz nie ma :-( przyszly dzis te testy zamowilam 2 rozne rodzaje ide zrobic zobacze co wyjdzie w sumie 14 dzien cyklu mam dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez jestem:P:P:P:P Patinko to probuj te testy i pisz co Ci wyszlo na nich ...czy jest juz owulacja czy jeszcze nie..... Ja zastanawiam sie coby dzis zrobic na obiad...zamrazalka pusta wiec nie mam zadnego mieska i pomyslalam ze mam jeszcze wczorajsza pomidorowke i chyba zrobie racuchy z jablkami....ale to troszke pozniej...ide zrobic sobie cappucino i teraz relax z Wami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam oby dwa negativ ani bladej kreski drugiej czyli jeszcze daleko :-( Ehmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×