Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Soniu zdarza nam się,że chcemy oboje w tym samym czasie siedzieć,ale jakoś dzielimy się troche on siedzi, trochę ja, więc oki. Czasami stuka sobie nawet z dziewczynami na gg i czyta ze mna co nowego na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez zawsze mi zza ramienia podczytuje, takie ciekwskie te nasze chlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te nasze chlopy.....z nimi czasami zle a bez nich jeszcze gorzeeeeeeejjjjjj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech tam sobie poczytają, teraz dopytuje czy Aneczka juz coś wie, polubił bardzo Misiaczki, Myszkę, Patinkę. No i mówi ty znowu na gg kogoś nowego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba ide umyc zeby i spac. Musze wyjac szkla kontaktowe i zalozy aparat. Na starosc rozmontownie sie przed snem bedzie mi chyba zabieralo godzine :) sztuczne zeby, oko, biodro- tak mowi mi moj maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem caly czas....ale pisac na dwa fronty to nie lada wyzwanie...hehehe Soniu mam nadzieje ze jutro rowniez zagladniesz do nas...:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze leciec do kuchni bo ziemniaki wolaja ...ooo i maz wrocil...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu apraszamy na pogawędki, szkoda tylko,że inne dziewczyny się nie odzywaja. Sylweczko a Ty znowu zamilkłaś, wieszco do tej bajki to ja się pisze, ale w sobote o 18 mi nie pasuje, ale gdzieś o 20, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma juz taka skleroze,ze na starosc jak pojdzie do lazienki to zapomni droge do sypialni :) Takze to ja bede siostro oddzizlowa. A tak myslalam, wziac sobie jakiegos z 10 lat mlodszego ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to wlasnie mamy synka, chyba trzeba dorobic bedzie mu rodzenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie pomyslałam,ze synuś Wam pomoże, a rodzeństwo, czemu nie?Moze bys mam przesyłała fluidki, bo jakos małao ich mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> -------> moje fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce kochane wybaczcie za wczoaj chocmi aczej nie minelo jeszcze zal gniew i wscieklosc. Wstalam 12 w ocy bo tak sie @ ozchulala jak huagan tragedia leci jak z kranu no coz nie pora jeszcze bym miala to szczescie. Pozdrawiam i buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj Patrysia plakala cały dzień wiec nie mialam kiedy napisac. Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej. W kwietniu mam chrzciny mojej coreczki i zabieramy sie za przygotowania. Jutro jedziemy prosic chrzestną. Muszę znaleźć jakies cudne ubranko dla mojej księżniczki. Ja juz jestem ubrana brakuje mi tylko butow i torebki (z tym moze byc najwiekszy problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego posta walnelam i kicha zjadlo go.... Witam moje kochane psiapsioly:) Przepraszam ze wczoraj juz nie zajrzalam do Was, ale maz zrobil mi niespodzianke i wrocil wczesniej:) :) :) czasem nie ma go nawet tydzien, wiec jak juz jest to staram sie byc blisko niego. W poniedzialek wracam do pracy, bo badania porobione i w sumie wszystko oki, wiec czas zabierac sie za robote:) szkoda, bo nie bede tak czesto udzielac sie na topiku, ale mam nadzieje ze o mnie nie zapomnicie kochane:)!!! Smerfetka Myszka 24 Patinka Sonia olawd Anulka i wszystkie o ktorych zapomnialam uszka do gory i caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka 🌻 widze ze z was nocne marki , my niestety chodzimy dosc wczesnie spac bo ok 22ej wiec nie moge poklikac z wami pozna pora . no ale mam nadzieje ze chociaz do wiecora sie odezwiecie . 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa---oczywiscie ze doszly , dziekuje . a moj link ze zdjeciami doszedl do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane a ja znów mam trochę dziś latania,a le postaram sie być chociaz wieczorkiem. Musze z bratowa tam gdzies pojechac i cos pozałatwiac, a i musze siostrzeńcowi męża kupic prezent. Do tego jakieś spożywcze zakupki i do domu, ale zleci z 2, 3 godzinki jak nic, a później jeszcze chce dom ogarnąc, więc wybaczcie. Postaram się jednak zaglądać do Was jak wrócę. Soniu dziękujmy za fluidki, moze ktoś jeszcze nam przesle? Fajnie,że zdjęcia do Pani Misiowej i Pauli doszły, a ja musze sprawdzic skrzynke. Patinko trzymaj się, Misiaczki, Myszka, Aneczka, Olawd, Sonia i inne dziewczyny. Sylweczko a Ty gdzie się podziewasz? Glut, Alii, Iwa co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)) oj Smerfeciu Ty zawsze latasz:PP uwazaj na siebie:)) Paula3332 jak dzis sie czujesz?? mam nadzieje ze ok:))👄 Aneczko a TY gdzie sie podziewasz??? napisz co u Ciebie?? Myszka a Ty cio zaniedbujesz nas:P olawd :))) 👄 ja juz 2 gi dzien bole glowy ze uch wczoraj slabo mi sie w prac robilo ledwo dalalm rade:(( nie wiem co sie dzieje:(( moze to stres..sama juz nie wiem leki do konca zycia bedee brala chyba ale po nich napewno jakas poprawa bedzie i szanse na dziecko:)) nic juz nie marudze trzymam kciuki aby sie WAAM UDALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO SIE UDA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×