Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

widze ze sama zostalam....oki ide sobie pa .... zagladne pozniej moze ktos bedzie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki👄 wskoczyłam tylko na moment i czytanie mi tyle zajęło ze szok!!!fajnie ze tyle piszecie:):):):) ja na razie jestem w trakcie @ mój M cały czas mi truje ze mam iść do gina co to było te 11 dni spóznienia??? sama nie wiem :(:(:( nie będe sie za bardzo rozpisywać bo sie troche wściekłam bo mój M rozwalił nam dziś auto :(:(:( a jutro mielismy na zakupy jechać:(:(:( a tera trzeba lampe kupić :(:( życze udanej nocki papap buziaczki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cisza dalej tu panuje:P:POdezwijcie sie jeszcze dziewczynki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Martusiu podeslalam jakies foto. Dziekuje za Twoje. Ale z Ciebie fajna panna mloda- milas moja wymarzona fryzure z diademem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Dziewczynki kafe sie chybaaa zepsute....... bo nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu dziekuje ze zdjecia sie podobaly...👄 Juz lece sprawdzic zdjecia na skrzynce....:P:P:P A rzeczywiscie cos pustki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mogę wejśc bez problemu i kliknąc cos do Was, tyle,że Was juz pewnie nie ma, ale chciałam Wam życzyć dobrej nocki i kolorowych snów , wiecie o czym o........naszych ślicznych przyszłych bobaskach. Dziś idę zaraz do wyrka, bo mąż ciągle mnie szuka do jakieś 2 albo trzeciej w nocy, a dziś bedę już o 24 we wyrku, a co tam niech się pocieszy żonką, chociaz tyle , bo i tak nic więcej nie będzie.@ się rozszalała już na dobre, ale niech sobie użyje, bo to może jej ostatni raz, monitoring moze ją przechytrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te pustki to rzeczywiście coś z netem, mnie dzisiaj wywalało i się wkurzyłam, a teraz weszłam bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te pustki to rzeczywiście coś z netem, mnie dzisiaj wywalało i się wkurzyłam, a teraz weszłam bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy chyba spia, wiec ja tez dolacze do tych spiacych. Owocnej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu zdjecia doszly ....sliczna z Ciebie dziewczyna ..:P:P:PDziekuje za zdjecia:):):):) Smerfetko w takim razie dobrej nocki Ci zycze i kolorowych snow:):)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jeszcze jestem, masz e-maila do Pani Misiowej i do Pauli, bo fotki chce im podesłać.Podaj mi na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu miałam iśc, ale jakoś jeszcze chwile posiedze pewnie, chyba nie przeszkadzam, ale da się zauważyć,ze ja późno buszuje na forum, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tu posiedze troszke ....a jak maz przyjedzie z pracy to musze isc smazyc kotleciki...ziemniaczki sie gotuja....a maz ma byc gdzies za okolo pol godzinki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej z uwagi na Twojego meza... Ja tez siedzie, bo moj wyjechal i nie przeganie mnie ;) a tak to on gielda, sprawdzic poczte fundusze i nie ma czasu na moje "pierdoly' jak on to nazywa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze moj M nie siedzi na kompie...hihihihi dopiero bylaby wojna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprwde jest sie z czego cieszyc, bo wiesz jaki to stes gdy ktos cie ciogle przegania i pogania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam sprawdzić, ogląda film, więc mnie nie przegoni, ha ha. Tylko czasami ma dość jak z Misiaczkami do 3 w nocy stukamy na gg.Mówi,że chyba zwariowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to tylko mowi zebym wylaczyla w koncu ten komputer i szla spac....bo pewnie od rana na nim siedze....:):):P:P Staram sie wylanczac go jak maz przyjezdza z pracy i spedzic wieczor z mezem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×