Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no to nie wiem smerfeciu czemu ci nie wychodzi , idz cos zjedz bo nam z glodu padnisz i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko trzymaj się nasza, ja tak jak Ty niedługo będę w podobnej sytuacji. Przykre to jak nic. Życzę, by następnym razem się udało. Bij w poduchę, klnij ile dusza zapragnie, zawyj jak zwierze, bo wyładować się trzeba. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaniechce
to se adoptuj,malo to lezy porzuconych w lozeczkach....wyzbadz sie egoizmu, tu ci nikt nie zrobi,zaplodnic cie moga w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byłam zmęczona w tej nocy i mi nie wychodziło, ale teraz nie zrobie.Chce jesc, a geby nie moge otworzyc.Długo mi to znieczulenie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, kochane jestescie pewnie sie ozkeci ano plamka teaz zylka czewona wiec ozkreci sie dzis. wiem wiem wiem ale jestem WSCIEKLA @@@@@@@@@@NIENAWIDZE JEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem jakie to uczucie smerfetko , ostatnio co przyjeżdżaliśmy do pl to chodzilam do dentysty a w tym czasie moja babunia robiola mi moje ulubione dania i nie dosc ze glodna bylam to mnie szlag trafial pamietajcie---ignorujemy pomarancze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie smuc sie, ja wiem juz ze nie mam dzidzi w brzuszku, a @ nie widac, gin mowila ze peknal mi pecherzyk z jajeczkiem i dlatego. Nawet owulacji nie bylo:( Patinko bedzie dobrze tylko nie mysl o tym. Bedzie dzidzia sliczna i tylko Wasza:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D tak chyba mi sie na wzrok rzucilo cos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko wiem co czujesz...ja ostatnio tak bylam znieczulona, ze pol nocy nie spalam, a do dentysty poszlam po pracy wiec na glodzie:) i z glodu nie spalam, poza tym swedzial mnie policzek ten znieczulony:) dziwne ale za cholere nie moglam sie podrapac...cos mi sie z nerwami porobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki dzieki za te slowa, mysle ze nie tylko u mnie ale i u Was bedzie oki ZOBACZYCIE. CALUSEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze sobie mocniejsze okulary sprawic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd to niebezpieczne, jak tak bedzie czesto się zdarzac to udaj sie do okulisty. Paula czekam az zejdzie to znieczulenie, ale trwa to już prwie 3 godz, chyba końska dawka była, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczynek co??? meldowac sie i to szybciutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kto mnie zaplodni haahah:p milo Was widziec mnie glowa dzis peka a niedlugo do pracy.. boli mnie wszystko :P Paula3332 no ba musi byc :))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ide posprzatac lazienke, bo do tej pory balam sie schylac, i wdychac opary z detergentow, bo jaby cos to dzidzia by cierpiala...ale wiem ze moge juz, wiec musze ten syf ogarnac... potem wpadne caluski kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 3332 dziekuje za mile slowa wpadne jutro bo ze zlosci slow dobrac nie moge.moj maz plakal dzis jak mu powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×