Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja uwielbiam hawajska,zadna inna nie musi dla mnie istniec,no ale Twoja pewnie bedzie pycha,to wlece heheee,chociaz na jakis malutki kawaleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na film,bo zaraz bedzie,zycze milej i udanej niedzieli,bede moze jutro,pozdrawiam i buziaczki dla Was,pa 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten wietrzny dzien!!!!!!!!!!!!!!!!! :(( samopoczucie adekwatne do pogody:((( anusua jestes??? 👄 dziekuje 👄 Smerfecia czyba je objadek z mezusiem:)) jak po tym wietrze?? my niedlugo do pracy ..az sie nie chce wylazic na ten wiatr bryy paniMisiowa:)) coreczna ma charakterek hiihi 👄 xxxmadziaraxxx 👄 🌻 A.N.N.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, jestem. Pani Misiowa idę na pizze, a ja tak ok. 18 zapraszam na Murzynka, bo sie piecze.Postanowiłam zrobic, bo miałam troche mleka, które trzeba było gdzies wykorzystac, a więc ciacho się robi.Wolałabym jednak sernik, ale nie mam sera w domu, a co tam to tez dobre ciacho. Tak jakoś smutno u nas ostatnio, nawet nie wiem co napisać, ale moze coś wymyśle. XXmadziorekxx buziaki, szkoda,że nie miałaś z kim pogadać,ale dziewczyny naprawde mało pisza ostatnio. Aneczko i Misiaczki buziaczki dla Was. Myszko biedna znowu w pracy, tęsknie. Monita 32 co u ciebie? Patinko jak Twoje korzonki, lepiej?Napisz co u Ciebie? A.N.N.A a ty gdzie się podziewsz? Reszta dziewczyn niech tez się odezwie. Olawd co porabiasz, ze Cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 jstm jstem i podczytuje was ale ostatnio takiego dola zalapalam ze nic mi sie nie chce :-( dzis znow piekna pogode mielismy no i troszke dobrych wiesci wiec jest mi troszke lepiej . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po pracy ufffff ciężko było te dwa dni przesiedzieć ale teraz dwa dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście???:):):) jak tam niedziela minęła?? mysle ze wam dobrze bo ja jeszcze nie wyzdrowiałam i troche mnie męczy kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy kochane koleżanki, jakos smutkiem powiało u nas na forum,ale niestety kazdy z nas ma te smutki, tylko jakoś naraz zebrały sie one i mnie, Aneczce, Misiaczkom, Patince i Oliwd, ale może jutro bedzie lepiej.Szkoda,ze zycie nas tak doswiadcza, ale na pewno kiedyś będziemy szczęsliwe z naszymi dzidziusiami, wierze w to pomimo, iż zdarza mi się już w to wątpic, ale w końcu komu jak nie nam ma się udac? Myszko tęsknię, moze jutro nam uda się pogadac na gg, fajnie byłoby. Dziewczyny piszcie prosze, bo naprawdę bardzo smutno i pusto zrobiło sie na naszym forum. Olawd super i stronka Twoja. Do jutra dziewczyny, pamiętajcie pomimo wszystkiego złego co nas spotyka i smutnego, jesteście najlepsze na swiecie wszystkie tutaj na tym forum bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ze się rozkręcimy z pisaniem i do konca miesiąca bedziemy miały conajmniej 300 stronek, oczywiście tą 300 sobie rezerwuję. Buziaki dla wszystkich, przytulam Was wszystkie razem i każdą z osobna, pamiętajcie po to jest to forum,zeby tutaj własnie pisać o tym co nas boli, smuci, cieszy, daje radość, a więc wszystkie i te, które maja dzieci, te które sa zaciążone i te które tego pragna najbardziej na świecie, piszcie proszę, bo inaczej nasze forum znów będzie zanikać, a nie mam zamiaru pisac sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na posterunku! mnie nie dość żę dopadła w nocy @ to jeszcze do tego b.silny katar, z jednej strony dobrze że @ przyszła to jutro zaaplikuję sobie lekarstewka ale z drugiej strony SMUTNOOOOOOOOOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki:):) Co tak smutno sie zrobilo moje kochane?????? Dziewczynki nie mozemy sie tak smucic:(:(:( bedzie dobrze , zobaczycie...kazda z nas bedzie tulila swoje malenstwo do serduszka tylko musimy byc cierpliwe i czekac...a Bog nam to wynagrodzi wszystkim....:P:P ja tez czasami lapie doly ale trzeba sie podniesc i isc dalej....Sciskam Was bardzo mocno i przytulam do serduszka zebyscie nie byly takie smutne:P:P:P Jutro ide do pracy na caly dzien , ale przed praca postaram sie zagladnac to sobie pogadamy....Mysle o Was caly czas i jestem smutna jak Wy jestescie smutne...wiec dziewczynki glowka do gory...jutro bedzie lepszy dzien...Pozdrawiam i zycze dobrej i spokojnej nocki...i przesylam 10000👄.....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ❤️ melduje sie i ja ale zagladne później 🌻 przesylam wam sloneczzko bo u nas ciag dalszy slicznej pogody ********************************************************************************************************************* buziaczki dla was i milego dnia wam zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2... ................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............24.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Pozdrawiam Was kochane,bardzo mocno:*:*:* Ja juz robie sie wieeeelka :/ ale wszystko dla dobra dzidzi..tak sobie to tłumacze..a martiwc sie bede o soebie jak urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i ja jestem, ale nadal jakoś pustki u nas. Obca to fajnie,że robisz sie wielka, to musi być wspaniałe uczucie. A ja .....cóż znowu gdzies mnie dopadło i jestem przeziebiona, kurcze a tak unikam ,zeby sie nie przeziebić.Gardło zawalone, katar, ale gorączki nie ma tylko 37,5, więc nie jest źle, ale głowa mi pęka.Miałam tego unikać i unikałam, ale niestety.........wiec kuruje się. Myszko kiedy my sobie pogadamy, tak ciężko nam sie styknąc ostatnio na gg i na forum, a zreszta Ty ciagle zapracowana, kiedy bedziesz miała cos wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane wrzucam obiecany przepis na sernik. Spód: 2 jajka ubijamy z o,5 szkl. cukru, dodajemy 2 łyzeczki proszku do pieczenia, półtora szkl. mąki i 1/3 kostki margaryny, ubijamy. Ser: 1 kg. lub półtora jak kto woli sera 9 jajek 2,5 szkl. cukru 1 cukier waniliowy 1 olejek cytrynowy 2 łyżki kartoflanki 1 proszek do pieczenia 1 kostka margaryny. Wykonanie: Margarynę ubic z cukrem i cukrem waniliowym. Po kolei oddzielamy zółtko od białka i dajemy zóltko, 2-3 łyżki sera i miksujemy i tak każde zółtko na przemian z serem.Jak skończa się zółtka a ser jeszcze zostanie to wrzucic reszte tego sera i zmiksowac. Nastepnie dodajemy olejek cytrynowy, kartoflanke i proszek do pieczenia.Na samym końcu ubijamy oddzielnie same białka i wlewamy do masy z serem, miksujemy i gotowe. Blachę smarujemy margaryną wlewamy spód, natępnie mase serowa, pieczemy ok. 1 godziny.Jak któraś chce rodzynki to dodać, ale sparzone. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami, gdzie się podziewacie, dlaczego tutaj tak pusto? Ja chyba tez przestanę pisać jak tak, bo pisze tylko do sibie. Myszko wstawaj kochana i napisz coś, moze ciebie dzieczyny posłuchają. Olawd, Misiaczki, Myszko, aneczkao, Patinko buziaczki. Nefree, Iga, Kkinia, Iwa, alii, Glut i inne nowe i te dawne dziewczyny hallo. U nas pogoda już lepsza, wiatr na szczęscie ustał i jest spokojnie. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×