Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja jestem, ale czy ktos jeszcze jest? Pomiomo mojego złego samopoczucia pisze, tylko mam nadzieję,że głupot nie bedę gadać, bo mimo,iż gorączki nie mam to cos przekręcam mocno dziś wyrazy. nie możemy pozwolic,żeby nasz topik kulał, o nie. Paula jesteś jeszcze, Olawd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula3332 👄 witaj Patinko25 ojejjj lec do lekarza nie ma zartow :(( ino raz!! Anusiu kolorkowych 👄 🌻 Smerfeciu 👄 TY niedobra!!!!!!!!!!! kuruj mi ti sie:((( jak jestes chora to smutno mi sie robi:((( plosie:p Myszka24 🌻 TY nam sie nie przepracuj!!!!! musisz dbac o siebie jako przyszla Mamusia:) Kukusia22 witaj milo Cie widziec na Topiku:))) pisz koniecznie co u Was:)) 👄 a paniMiosiowa czyta??jak zdrowko??mam nadzieje ze pepiej:)) 👄 u mnie po staremu czekam na 28 marca jak na wyrok:P ale zyje mysla ze bedzie dobrze moj mnie zrypal dokumentnie powiedzial ze osiwieje do 28 jak takie glupoty bede gadac:P mowie mu ze sie boje , ze dziecko moze chore byc:(( a Moj ze do 28 mam to zostawic i wtedy zobaczymy i wiecie lwpiej mi troche juz nie czytam i staram sie nie myslec i jest lepiej...boli caly czas ale staram sie z calych sil zeby nie zwarjowac:P trzymajcie kciuki a moze juz kolo czerwca bed miala dobre wiesci:)))))))))))))) caluje i juz Was nie zanudzam sorki:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ja niedobra, no co ty.Lecze się kuracja pełną śmiechu, bo nas cos dzisiaj z mężem napadło i nam wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobzre lepiej sie smiac niz palkac Smerfeciu:)) 👄 hah i kto zgrania stronke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ty nam się kuruj z tymi korzonkami. Myszko wracaj, bo bez Ciebie pustki na topiku. Misiaczki co tak milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtapie, ostatnio często mi się zdarza, wiec moze dziewczyny nie chcą pisać przez to ha ha, więc nie chcę stronki, ale piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallllllllllllllllllllllllo jest tu ktos oprocz Nas????????????????????????????????????????????? mamy lakocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki tylko my we dwie walczymy o to nasze forum teraz,zeby przetrwało i żeby było jak najwięcej stronek, a dziewczyny coś strajkuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie skusza, ale chyba nie dziś, bo tak milcza. Szkoda,ze nawet Myszki nie ma, ale ona zapracowana, a reszta to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie koleznki troche zniedbuja kafe, no ale jedne chore, jedne w pracy, a inne tylko czytaja :) U nas wyrosl zabek,ale jakos tak na szczescie bez placzu i innych problemow. Chyba bede kladla sie spac, bo jutro maly pobudka pewniek ok.7. Dawno chyba zadna dzidzi nie pojawila sie w naszym towarzystwie, to pewnie dlatego tak malo dziewczynki pisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Soniu, tak jakoś dziewczyny mało piszą.No rzeczywiście dawno nie było tutaj wpisu,że jest jakaś nowa dzidzi, a juz przydałoby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Soniu chciaam,abz ta stronka bza Misiacyka, ale jest Twoja, wiec Twoje szczescie. Trzymasz kciuki za mnie_Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌻👄 Kakusia❤️🌻👄 ==>super ze dzidzia daje o sobie znac kopniaczkami...napewno musi to byc fajne uczucie:P:P:P:Pa kokosanek jak zostalo to sie wpraszam a cooooooo!!!!!!!!!ale jak bedziesz miec czas to wrzuc przepis na forum ..chetnie z niego skorzystam....i poglaszcz brzuszek i popukaj do niego odemnie...heheheh:P:P:P:P:P Patinko❤️🌻👄 ==>dolanczam sie do dziewczyn ...wygrzewaj sie kochana a nie do pracy....mam nadzieje ze szybko przejda te bole....meza nagon niech Cie porzadnie wymasuje:P:P:P:P:P Smerfetko❤️🌻👄 ==>kochana ja tez tesknie ...ale niestety pieniazki sa potrzebne bo bez nich ani rusz....mam nadzieje ze w srode pogadamy na gg bo powinnam byc caly dzionek w domku...chyba ze jeszcze sie cos zmieni....sciskam Cie bardzo bardzo mocno:P:P:P:P:P:P Aneczko❤️🌻👄 ==>fajnie kochana ze dbasz o swojego Lukaszka i On o Ciebie:P:P:P:Pwspolne ogladanie filmow ....tak tak dbajcie o siebie a napewno bedziecie szczesliwi:P:P:P:P:P:P:Pi nadchodzi nowy cykl wiec nowe staranka ....oczywiscie bede kibicowac zeby pojawily sie II krechy:P:P Paula3332❤️🌻👄 ==>dokladnie nie ma co przezywac beda nowe staranka super:P:P:P:P:Pi gratulacje ze bedziesz mama chrzestna....ja mam jedna chrzesniaczke i bardzo ja kocham...dobrze ze jest tutaj to czesto sie widujemy....i juz z niej panna bo w listopadzie skonczyla 2 latka:P:P:P:P:P Misiaczki❤️🌻👄 ==>dbam dbam kochana o siebie ...zapas jedzenia mam cala siatke ...takze odzywiam sie aby miec sily jako przyszla mamusia...a Ty nie zamartwiaj sie na zapas kochana bo bedzie dobrze ...musi byc ...nie ma innej mozliwosci:P:P:P:P:P Sonia17❤️🌻👄 ==>kochana wiec gratulacje dla synka i jego pierwszego zabka.....kochana mam nadzieje ze pogadamy na gg w srode...:P:P:P:P:Ppozdrawiam i buziaki przesylam:P:P Olawd❤️🌻👄 ==>a Ty kochaniutka dbaj dbaj o nasz topik i gon dziewczynki do pisania....pilnuj porzadku jak mnie nia ma oki???i mam nadzieje ze doly juz minely i ze szybko nie wroca.....duzo usmiechu zycze kochana...sciskam mocno:P:P:P:P PaniMisiowa❤️🌻👄 ==>a co u Ciebie kochana i u Twojej coreczki????mam nadzieje ze obydwie juz zdrowe i tryskacie dobrym humorkiem....buziaki dla Was:P:P:P:P:P Kkinia,Sylweczka,Rusaczek,Monita,Alii,xxmadziaraxx,A.N.N.A,Fajniutka, kwatolina,Obca,Fiolek1,AnulkaS,i wszystkie inne dziewczynki❤️[kwiat👄piszcie co u Was kochane ...tesknimy tu wszystkie za Wami i czekamy na wpisy a od zaciazonych na fluidki ciazowe:P:P:P:P:P Kochane niwiem czy dam rade jutro zajrzec bo juz o 7 rano wyjezdzam do pracy i pewnie wroce tak jak dzis gdzies ok.godziny 6:30 wieczorem....ale w srode powinnam byc juz w domu ...a najpozniej w czwartek...bo poszlam do pracy na pol etatu czyli 2 , 3 dni w tygodniu nie liczac weekendu....Caluje Was mocno i sciskam i bardzo tesknie....mam nadzieje ze to wszystko nadrobimy....:P:P:P:P i oczywiscie mam nadzieje ze tego posta mi wysle w calosci...bo jak nie to😡....narazie papa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×