Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No witam witam🌻 A co tu takie pustki???Meldowac sie i to juz....raz dwa...:P:P:P:P:P Ide po sniadanko i po kawke i zasiade do Was za chwilke i na chwilke bo pozniej do pracy....milego dnia i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc...jak tam?? Smerfeciu alllle przepis:P ja dzis wolne:P zaraz bedzie objadek mniam mnim heheh a co u Was?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej czemu nic nie piszecie???Znow sobie z Wami nie pogawedze bo za pol godzinki no gora za 45 minut jade do pracy i wroce wieczorem:(:(;(:(a myslalam ze sobie pogadamy....Odzywac sie i to juz:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja , wybaczcie ze nie pisze ostatnio ale tak jakos mi zle i nie mam ochoty na nic - nawet maz sie juz wkurza na te moje humorki . no ale za miesiac zaczynamy wkoncu staranka wiec mam nadzieje ze juz nie dlugo bede mogla \"spasc\" w tabelce na druga pozycje :-P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witajcie kochane.. Melduje się.. @ już powoli zwalnia obroty... Wczoraj oglądałam piękny film \"Gdyby jutra nie było\" gorąco polecam.Łezka mi się kilka razy zakręciła... Smerfeciu🌻 kuruj sie nam kochana!! Musisz szybciutko wyleczyc się i być gotowa na monitoring,który się Ci uda:)))) Buziaczki Misaczku,Myszko,Olawd,Monita,Oba,Panimisiowa,Kwatolina,Madziara,Sonia,Anna ,Patinka i inne dziewczynki!! Będe zaglądała co jakiś czas Miłego dzionka!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soni17
Rzeczywiscie cos malo stworzylyscie i nie mialam wiele do cztania ;) Dzis dowiedzialam sie,ze mojej kolezance po 3 latach udalo sie zajsc w ciaze, ona juz straciala nadzieje... Mysle,ze poprostu wyluzowala i jej sie udalo. Dziewczynki ten stres wam nie sluzy-szczegolnie Olawd- pamietaj,ze bedziesz miala swoje szczescie tykko cierpliwosci i spadniesz na drugie miejsce ;) czego zycze i sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie znowu przekrecilam nick !!!! a zawsze sie dziwie,czemu nie pyta mnie o haslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja niestety musze uciekac....Za chwile przyjezdza po mnie kolezanka:):):)Zadladne do Was po pracy ale dokladnie nie wiem o ktorej ...bo niewiem kiedy wroce.....Milego poniedzialku zycze wszystkim..i glowa do gory....10000000000👄********dla Was kochaniutkie...do uslyszenia pozniej...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie bylo mnie przez weekend a tu tyle czytania no brawo brawo! U mnie po staremu dzidzia zaczyna coraz mocniej kopac czasami brzuszek boli jak dlugo siedze a tak to nic sie nie dzieje. Aha poza tym ze zaczynam duuuzo jesc :):):):) Dziewczynki wy tu tyle pysznosci robicie wiec ja nie chcialam byc gorsza i zrobilam kokosanki zapraszam na nie i na kawke :) wybaczcie ze czesto nie pisze ale naprawde nie mam kiedy ale jak tylko znajduje czas to siadam do kompa i czytam co u was!!! Pozdrowionka gorace dla was i duuuuuze buziaki 👄 PS. dlaczego mnie nie ma w tabelce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2... ................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............24.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20......................26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie juz mnie nie zgubcie w tabelce.... aha PaniMisiowa jak robisz pizze?? masz przepis na wlasne ciasto?? jak tak to ja prosze o przepis no i oczywiscie caluski dla Patrysi od internetowej cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki czy ktoras jest bo ja za chwilke uciekam a myslalam ze sobie z wami pogawedze! Ja to mam zawsze pecha jak mnie nie ma to 10 stron zapiszecie jak jestem to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to uciekam jak znowu bede miala chwilke to wejde lece zrobic troche porzadku w domu bo w zlewie pelno garow a nikt za mnie tego nie zrobi czas sie wziac do roboty no to moilego popoludnia i douslyszenia kobitki...:) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - smutno tu sie ostatnio zrobilo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia kokosanki czemu nie, juz biegne. Wezme troche murzynka, bo robiłam wczoraj i się poobjadamy, a co raz nie zawsze. Dziewczyny nie smućcie się, bedzie lepiej zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane !!! wybaczcie iz sie nie udzielalam ale caly weekend umieralam zreszta i dzis nie najlepiej sie czuje korzonki zrobily ze mnie kaleke :-( dzis w pracy smiali sie bo wygladalam tak jakby ktos kij wsadzil mi w plecy schylalam sie w pozycj wyprostowanej wiec wygladalo to na pewno komicznie. caly czas sie ogrzewam smaruje roznymi masciami nosze plastry rozgrzewajace i leze. Ale bede mila czytania jak dam rady dluzej usiedziec w jednej pozycji ,uciekam odebracmoja corke ze szkoly. Buziaczki trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jakis ruch, choć chwilowo, ale fajnie,ze sie coś ruszyło. No nie udało mi się znów ze stronką, ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na moment i oczywiscie zapraszam zapraszam na kokosanki i na pyszna kawke :) Patinka ty z tymi korzonkami to powinnas wygrzewac sie w domu a nie do pracy chodzic bo sie nabawisz reumatoidalnego zapalenia stawow i juz do konca zycia klopoty ze stawami nie ma zartow nie wystarczy tylko sie wysmarowac to TRZEBA WYGRZAC I PORZADNIE WYLECZYC-no to sobie pokrzyczalam na Ciebie ale to dla Twojego dobra wiesz ze chcemy dla Ciebie jak najlepiej DUUUZE buziaki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia bardzo dobrze na Patinke to trzeba porządnie ruszyć , a mnie to już nie słucha, więc pokrzycz jeszcze trochę, może weźmie to sobie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Patinko slyszysz!!! wygrzac sie porzadnie masz!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Nio dziewczynki mają racje wygrzewać się i to już Patinko!! A ja właśnie zrobiłam porządki.. Łukaszek wróci po 21 ,bo robi pasemka swojej cioci.. I włonczymy sobie jakiś ciekawy film... Chyba nie długo zrobie murzynka,bo ze Smerfeci przepisu jest pyszny!! Mniam az slinka leci hi hi:P:P:P Dobra dziewuszki idę sobie poczytac ksiązke... Będe zaglądała Buziaczkiiiiiiiiiiii Misiaczku,Smerfeciu,Myszko,Olawd,Panimisiowa,Obca,kwatolina,Sonia,Anna,Madziara,Monita i reszte dziewczynek!!👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje:)!!! @ zjawila sie poznym wietrznym wieczorem przedwczoraj....nie przezywam bo wiem ze jak juz sie zakonczy bede mogla zaczac od nowa:) BEDE MAMA CHRZESTNA :))) ciesze sie bardzo, wczoraj nosilam 6 kilogramowego bobaska 2 godziny i nie chcialam jej polozyc bo tak cudownie miec dzidzie w objeciach:) przyplacilam zakwasami w ramionach ale co tam:) U mnie nic wesolego i ciekawego sie nie dzieje...ale widze ze Wy kochane dzialacie na topiku i suuuuuperrrrr, bo jest co czytac i od razu lepiej mi sie robi na duszy:) 👄. milion caluskow dla Was. ZYCZE Z CALEGO SERCA DZIECIATKA KKKKAAAAZZZZDDDDEEEEJJJJ Z WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2... ................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............24.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ładnie dziewczyny - jak tak dalej pójdzie to nam sie topik sypnie :-( chyba nie chciałybyście żeby nasz topik był zapomniany co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ja jestem z doskoku i czytam zeby byc na bierzaco, ale sama nie mam czasu zabardzo... troche kulawo sie robi rzeczywiscie na topiku.....dziewczynki jazda do pisania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd mozesz mi przeslac jeszcze raz linka ze zdjeciami na gg?? bo ostatnio cos sie nie udalo:( z gory dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×