Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

w nosie mam to dom tez chce dla mnie wykonczyć i ciagle mi powtarza ze on to zyciu ciagle daje a nic od zycia nie bierze zaczyna mnie to wkurac bo ostatnio mna sie naet nie intersuje wczoraj mu to powiedziałam to sie oburzyła a dzis to sie wkurwił nawet ale w duszy mam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tymi facetami?? chyba ta ciaza te hustawki nastrojow na nich przchodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopy tak mają. Na szczęście my jesteśmy mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa na pewno jest wszystko ok ty tez być dobrej mysli bo ja to jestem taka pesymistka ze koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja. Jescze mam tendencje do wpadania w melancholię. Nikt mnie nie odwiedza jakoś znajomi sie rozproszyli poświecie, nikt koło mnie nie mieszka. No i wogóle jakoś tak samotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscieo moim zmarnowanym tescie ciażowym załamałam sie i stwierdziłam ze po co ja mam sie tym tylko przejmowac i interesowac jak moj na poczatku to sie intersował podpytywał a teraz nic no to stwierdzilam jak ja ciebie nie obchodze i moje uczucia to zobaczymy kto pierwszy pęknie a ja jestem uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa koło mnie tez nikt znajomy nie mieszka tylko ja i jeszcze ten pusty dom koszmar i on jeszcze ze mna sie kłóci to juz mam dosc tego zycia. Ty penie sie pocieszasz bo masz malenką istotkę w sobie i ona jest twoim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie denerwuj sie faceci to naprawde na swój sposób przezywaja chociąż może sie wydawac że nie. Jak wróci to sie pogodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa pewnie dobrze zeby inny lekarz spojrzal:)) ale napewno wszystko ok a dzidzia coraz wieksza juz:):):) dorotko nie masz co bo ten co mysli na "nie" to nie bedzie szczesliwy..a optymista zawsze w podniesionym czolem przez zycie:):) taka postawa sie bardziej oplaca :) pesymizm jest niezdrowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to w 20dc moze cos juz wykazac przy cyklach 28dc moze nie taki test kupiłam to był mamatest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa pewnie dobrze zeby inny lekarz spojrzal:)) ale napewno wszystko ok a dzidzia coraz wieksza juz:):):) dorotko nie masz co bo ten co mysli na "nie" to nie bedzie szczesliwy..a optymista zawsze w podniesionym czolem przez zycie:):) taka postawa sie bardziej oplaca :) pesymizm jest niezdrowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to w 20dc moze cos juz wykazac przy cyklach 28dc moze nie taki test kupiłam to był mamatest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to w 20dc moze cos juz wykazac przy cyklach 28dc moze nie taki test kupiłam to był mamatest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota mam nadzieję że będzie wszystko dobrze bp mi naprawde samotność dokucza. A tak przynajmniej dziecko będzie. tez sie marwię jak dam radę finansowo, mąż szuka pracy ja będę musiała na wychowawczy ehhh... Ale sie uśmiałam - poszłam dziś do kościoła a tam ksiądz na kazaniu mówi że ptaszki nie sieją i ni eorzą a Bóg ich głodem nie umorzy, więc nie nalezy się martwić o byt doczesny bo Bóg na pewno sprawi że niczego nie zabraknie - dobre co!! odpowiedź na moje rozterki... ha ha misiaczki to jest właśnie właściwa postawa zyciowa - tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja o tym wiem tylko zawsze mowie ze lepiej przygotowac sie na najgorsze niz pozniej sie rozczrowac podobno tak jak sie mysli to tak syla sie na siebie zla aure ja o tym wiem ale sama widzisz no i jestem straszna maruda ale to chyba juz wzystkie poznalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mówi nie mam sytuacji bez wyjscia zawsze jaos sie ułoży a wszystko przyjdzie z czasem tak więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mówi nie mam sytuacji bez wyjscia zawsze jaos sie ułoży a wszystko przyjdzie z czasem tak więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mówi nie mam sytuacji bez wyjscia zawsze jaos sie ułoży a wszystko przyjdzie z czasem tak więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja przelezalam caly dzien bo deszcz pada przeczytalam bajke corce a ona sie wscieka i mowi ze nie jest zmeczona a ja na 6 do roboty ale mi sie niechce OBCA cierpliwosci juz niedlugo dasz rade dziewczyny pytaly o bol porodowy to powiem wam ze z mojego doswiadczenia to porod to ulga najgorsze to bole przed i zaskoczylo mnie rodzenie lozyska ja myslalam ze to koniec a tu jeszcze lozysko ale czego kobieta nie zniesie wydaje mi sie ze facet by tego nie przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja przelezalam caly dzien bo deszcz pada przeczytalam bajke corce a ona sie wscieka i mowi ze nie jest zmeczona a ja na 6 do roboty ale mi sie niechce OBCA cierpliwosci juz niedlugo dasz rade dziewczyny pytaly o bol porodowy to powiem wam ze z mojego doswiadczenia to porod to ulga najgorsze to bole przed i zaskoczylo mnie rodzenie lozyska ja myslalam ze to koniec a tu jeszcze lozysko ale czego kobieta nie zniesie wydaje mi sie ze facet by tego nie przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja tez tak mówie że lepiej mieć niespodzianke niż sie rozczarować ale dzięki takiemu mysleniu to czlowiek jest spokojniejszy i nie naraża sie tak na rozczarowania życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota takie myslenie chroni przed roczarowaniami zyciowymi i "nakręcaniem się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota takie myslenie chroni przed roczarowaniami zyciowymi i "nakręcaniem się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota takie myslenie chroni przed roczarowaniami zyciowymi i "nakręcaniem się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie da sie pisać na tym kafe Iwa chyba sie nie wyśpisz... a u mnie tez dziś pogoda pod psem tylko jutro pewnie będzie pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze sie kłaść spać bo jutro do pracy :( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze sie kłaść spać bo jutro do pracy :( pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×