Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sylwia29
Hej Saro! Zastrzyk z pregnylu może podać każda pielęgniarka. U mnie gin sprawdza przez usg wielkość pęcherzyków i określa, czy danego dnia mam przyjąć zastrzyk. Pielęgniarka przychodzi do mnie do domu i podaje mi go na miejscu. Bardzo źle znoszę ten zastrzyk. Ostatnio zemdlalam z bólu i aż wymiotowałam, dlatego gin stwierdził, że bezpieczniej będzie przyjmować zastrzyk w domu. Zastzyk działa na pewno, bo zawsze pęcherzyki mi pękały. Na pocieszenie dodam, że nie każdy tak cierpi przy zastrzyku. Ja tylko raz wcale go nie czułam. Dupcia trochę poboli, ale co tam, trzeba zacisnąć zęby i heja dunga dunga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz znależć lekarza z usg, wyliczyc kiedy masz owulacje i umówić sie na monitoring. To trudne do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekać nie wiem czy pekają bo nie mam monitorowanych pewnie te zacofańce nie wiedzą tu o tym EQfa a wogóle skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Dorotko! A powiedz, czy na pojawienie się pecherzyków bierzesz clostilbegyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powinni zrobić ci to usg i sprwdzić czy pękł pęcherzyk Sylwia to ma kompleksową opiekę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam to przez 3 m-ce ale nic mi nie pomogło więc odstawiłam nie wiem czy mogę to przyjmować z bromocornem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Właśnie oglądałam program Uwaga i mówili o surogatkach - inkubatorach. nie mogę pojąc dlaczego oddają one swoje dzieci, ja bym nigdy nie oddała. Ale dobrze że taki8e osoby są, może kiedyś będzie trzeba skorzystać? Ale cholernie dużo to kosztuje,a w Rosji to nawet jest legalne i prawnie uregulowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powinni zrobić ci to usg i sprwdzić czy pękł pęcherzyk Sylwia to ma kompleksową opiekę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
U mnie jak zapłacisz za wizytę to też pełen kompleks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
A bociana faktycznie wyglądam! Wyniki mojego męża poprawiły się z beznadziejnych na "pewne szanse". Teraz są jeszcze lepsze, więc mogę potwierdzić działanie leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to niesamowite, chyba tak naprawde niewielki odsetek leczonych mężczyzn ma tak poprawione wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Muszę wam powiedzieć, że bardzo ufam mojemu gin. On zrobił specjalizację z leczenia niepłodności. Nie jest drogi, bo miesięczna "obsluga" z monitoringiem kosztuje mnie 120 zł. No i to on mi o Was powiedział! Dlatego się tu pojawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara moze ty też starego podkarmisz tymi lekami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a skąd ty jesteś że masz takiego dobrego gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh żebym ja to wszystko iwedziała wczesniej to może by mi się wcześniej udało zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Jestem z okolic Bydgoszczy. Jeżeli chcecie znaleźć dobrego gina, to polecam stronkę "znani lekarze". Tam możecie poznać opinie pacjentek danego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----wrocilas juz????? odezwij sie bo sie martwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Mam tylko nadzieję, że mój lekarz okaże sie jeszcze cudotwórcą i sprawi, że zakiełkuje u mnie mała fasolka. Albo dwie. Jak będą trzy, to też się nie pogniewam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wszystko na to wskazuje. Ale pamietaj nie stresuj sie, nie załamuj niepowodzeniami żebys była zrelaksowana i zadowolona a fasolka na pewno przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 29 oj zobaczysz ze bedziesz w ciazy!!!!!!!!!!!! troszke cierpliwosci!!:):):):) kazda z dziewczyn na to zasluguje:):) ja mam taki brzuch jakbym byla hahahahahaha slodkie mnie zgubi:P ale nic teraz bede mniej jesc:P i strace te zbedne:):) pozdrowki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki właśnie przed zajściem w ciążę to nie powinnaś się odchudzać, jedz więcj lodów :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja tez wchodzę na bobaskowo. zobaczę co tam slychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa no nie mozna drastycznych diet ale nadwagi tez INIE mozna miec i takie tam:) ta lody?? lubie zwlaszcza te wloskie hihi moj mnie ostatnio"pasl" nimi mimo nic nie mowilam dostalam loda hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ąrtuje tylko wiem że za grubym nie mozna byc bo cukrzyca ciążowa gwarantowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie bąź zachłanna - trzy to tyle szczęścia że oszaleć by można :p :p moja koleżanka sopdziewa sie dwóch ... o matko ale wygląda, a czuje się jeszcze gorzej. no bo wiadomo ciąża mnoga jest trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×