Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

byłam dzis na solarium i chyba sobie półdupki spiekłam bo mnie szczypią jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ten lekarz to cie w ciemno leczy to on nie wie jaki masz poziom prolaktyny i czeka na co? Kurcze Dorota czegos mi brak w tych twoich badaniach. No to nie powinnaś teraz monitorowac tego pęcherzyka czy on na pewno pęka? Sara jak tak samo sobie myślałam - jak zajdę w ciąże i mnie wkurzą w pracy to pójdę na zwolnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Smerfetko jak sie czujesz? Dlaczego nie ma cię w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ STARAJĄCE SIĘ ❤️ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5. .....................23.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce znajdę sie po wizycie u lekarza, czyli w piątek jak potwierdzi. Własnie powiedzcie mi, czy to dobrze jak ja tak zwyczajnie dobrze się czuję, czy powinno mnie mdlic i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce tak naprawde nie na razie powinnać czuc tylko zmęczenie mdłości zaczynaja sie koło 6 - 7 tygodnia. Ale to tez zalezy od kobiety. Niektóre nie maja wcale. ja np. nie mam zachcianek a tyle o tym gadają... za to mdlości czasem tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko nie ma reguły i Ty akurat możesz całą ciążę dobrze przejść bez mdłości i innych sensacji żołądkowych. Mam w pracy koleżankę, która mdłości nie miała i chodzi nadal do pracy a termin ma w połowie czerwca czyli za 2 tygodnie. Dorota te cholerne pęcherzyki są wszystkiemu winne! Twoje za małe, moje wypasione a nie pękają, czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego? Fakt faktem, że ja nigdy nie odczuwałam w czasie dni płodnych bólu jajników, ale sobie myślałam, że każdy ma inaczej. A się chyba okazuje, że ból jest gdy pęcherzyk pęka i jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hej dziewczyny! Już jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa radzisz mi ziółka pić, a Ty z nich korzystałaś, bo już po woli się gubię co która brała a czego nie? I co ostatecznie wpłynęło, że ciąża się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Nie było mnie bo byłam na basenie ostatni raz. Przeczytałam o tych lodach i wiecie co teraz jem...? Tak tak nie mylicie się całą miseczkę Algidy śmietankowej - to moje ulubione. Czego się nie robi dla dzidzi, no i klapa z mojego nie tycia - marnie będę wyglądała na plaży, a urlop już za 32 dni. wtedy mam się zrelaksowac i nastawić na mocno zaawansowaną reprodukcję. Sara76 nie jestem niestety w wielko[polski tylko z warmii i mazur a dokładniej z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Sylwia jak jesteś to mi odpowiedz na moje wcześniejsze posty gdzieś 2 strony temu. Oczywiście jak możesz i jeśli to nie jest tajne/poufne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
A co za ziółka może też się załapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Hura,hura, hura stronka moja, cóż za precyzja. Żeby mój mąż się tak precyzyjnie wstrzelił plemnikiem w mój pęcherzyk jak ja w tą stronkę to było by cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Alutek ziółka na owulację i na udrożnienie jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Może nie na udrożnienie tylko pobudzające prace jajników, antyzrostowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Chwilowo spadam, bo muszę męża odebrać z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Wszystkim zaciążonym przesyłam całusy i pozdrowienia. Dla starających się mam pewne informacje, które może pomogą: - jeśli chłop ma słabe wyniki "zaplemników", to oprócz androwitu koniecznie trzeba brać cynk. Nowatorskim leczeniem jest też podawanie leku Tamoxifen ( to lek dla kobiet, ale ma udowodnione działanie u mężczyzn). Bierze to mój mąż i po 3 miesiącach jego wyniki poprawiły się o 25 - 27%! Gdyby jeszcze był z tego efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja nie piłam ziółek, nie słyszałam o nich wczesniej ale teraz jak słucham dziewczyn to na twoim miejscu zaczęłabym pic jak najszybciej. Bo skąd wiesz - moze po tych ziółkach zaczęły by pękać pęcherzyki? Spróbuj Sara, nie masz nic do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja juz nie mam sily do lekarzy sama dzis slyszalam strata pieniedzy badanie prolaktyny powiedzialabys mi lepiej cos o tych ziółkach tylko jak sie je pije i od kiedy wczesniej pisalam ze nic nie rozumiem z tych stron naszbocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to ty sie ciesz bo to super że się tak facetowi poprawiło teraz tylko bociana wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zapytać myszki ona pija i Smerfcia chyba tez piła. Zapytamy ich napewno odpowiedzą. DZIEWCZYNY POWIEDZCIE JAK SIĘ TE ZIÓLKA PIJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż nadal milczy ale moze to dobrze zrobi nie dosc ze daleko to sie nie oddzywa i ja tez i jak tu sie nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota o te twoje pęcherzyki sie martwię? czy one sa małe i nie pękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ostatnio byłam a było to w kwietniu bo wizyta kosztuje i dojazd tez to podobno na 12dc miały tylko 13mm czy cm nie wiem jak to sie mierzy czy w mm czy w cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×