Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madzik- nie do końca, ale po wyjściu ze szpitala, jest lepiej. Ostatnio wymiotowałam wczoraj, ale tylko raz, dziś już w ogóle, wczoraj byłam nie do życia, ale dziś miałam dużo siły, każdego dnia jest jakoś inaczej, ale mam nadzieję, że już lepiej będzie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- oczywiście dziecko jest teraz dla mnie najważniejsze. Wraz z dobrym samopoczuciem przyszła mi ochota do pracy. Jutro jadę odwiedzić swój zakład, podobno strasznie dużo roboty, muszę obadać sytuację i zawieźć zwolnienie, szefowa wciąż ma nadzieję, że już wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Orchidea jeśli chodzi o tabletki dla facetów to polecam: androwit - 2 tabletki wieczorem lub salfazin (ale podobno czasami po nim jest metaliczny posmak w paszczy - tak przynajmniej twierdził mój mąż) lub L-karnityna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
Cześć Sara dzieki za info. a nie znasz cos dla nas...jakies preparaty bo słyszałam że są tylko nie wiem jakie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
dzięki dziewczyny za informacje. ja teraz zanurzam swoje żale w lampce wina... odwiedze was wkrótce. trzymam kciuki za wszystkie starające się i za te które już zaszły. pozdrawiam gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia 31: pytałas o testy owulacyjne... ja niekupowalam na allegro bo nie mam konta;) ale sa tam tansze niz w aptece. wyprobowalam juz dwa rodzaje- płytkowe - 5 szt - ok 32 zł- bardzo wyraznie bylo widac wynik. jak mi sie skonczyly to po drodze mialam inna apteke i kupilam testy paskowe- ok 20 zł za 5 sztuk- trochę gorzej się je obsługuje- bo to taki cieniutki paseczek, trzeba go zamoczyc w moczu chwile potrzymac i potem obserwowac... kreseczki sa chyba mniej widoczne niz na płytkowym aczkolwiek wynik da sie odczytac. jak kupisz testy to tam dokladnie jest napisane jak dokonac badania. a co do dnia kiedy powinno sie zaczac to... w kazdej instrukcji mialam inaczej napisane... zalezy to od dlugosci cyklu...zgodnie z pierwsza instrukcja zaczelam 10 dnia cyklu i po 5 testach- nic, kupilam drugie opakowanie i dopiero przy kolejnym tescie wyszly 2 kreseczki oznajmiające zblizającą sie owulacje - wiec zadziałalismy;) i zobaczymy co z tego wyjdzie...aczkolwiek zbytnio sie nie napalam bo wiem ze moje jajniki troche swiruja i moga sobie zarty ze mnie robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora mi sprawdzi wyniki czy juz sa bo ja nie moge zobaczyc nie wiem czego mi sie nie chce otworzyc tabelka to jest moje gg07889797 to jak ktoras dziewczyna by miala chec to bym dala namiary z gory dzieki bo szwagierka miala mi sprawdzic czy juz sa i poszla z gg jakby nie wiedziala ze mi zalezy na tych wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Monia:) Dziewczyny na innym topiku to wkleily wiec i ja chcialam wiedziec jakie macie zdanie na temat tego preparatu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi wszystkie zwialy no....... Ciekawe jak tam nasza Patinka????Myslami jestem caly czas z Toba kochana👄 Smerfetko a Ty jak sie czujesz?????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- ja akurat to zapamiętałam, to piszę, zazwyczaj suplementy dają rezultat przy dodatkowych staraniach, same nigdy nie sprawiają cudu, tak jak przy dietach odchudzających... Ale wiesz, jak któraś akurat zaszła w ciążę, to przypisuje jemu zasługę. Ja osobiście nie wiem, ale o tym słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka na pewno juz jest po wszystkim i tuli małą, a Smerfetka pewnie odpoczywa. Buziaki dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
CZeść dziewczyny!!!! 2 dni przerwy i 6 stron czytania :) NO i tak owulacji brak :( Napiszcie mi czy warto iść jutro do gin po jakieś nowe tabletki żeby w kolejnym cyklu ta owulacja w końcu zagościła u mnie... Właściwie przyjmuję teraz jedne (zosało jeszcze 10) no ale skoro teraz nie pomogły to może pasowałoby je zmienić. Kurcze taka zmieszana jestem i nie wiem co robić. JOLANTO2 miszkam w Dublinia (20 min od centrum) - D5 MADZIK powodzenia jutro. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- wlasnie tak mi sie wydaje ze to jest taki preparat jak np.kwas foliowy ktory dostarcza nam witamin, a nie ze pomaga zajsc w ciaze- tak mi sie wydaje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka🖐️ Ja zjadlam rosolek i fasolke po bretonsku , a teraz zrobilam sobie popoludniowa kawke i przegryzam ciastkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcg wyszlo 1.00 boze a moze wyszlo 100 i sie im pojebalo dziewczyny jest zle i co ja teraz zrobie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kochana niewiem co Ci doradzic, nie znam sie na tym ....zadzwon moze jutro do gina i jak najszybciej biegnij do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Madzik napewno się nie denerwuj na zapas. Nerwy mogą tylko zaszkodzić. Wiem to po sobie... Jutro napewno wszystko się wyjaśni i będziesz wiedziała co i jak. Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×