Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

madzik jestes mloda i wspaniala osoba cudowne zycie przed Toba:D wiec nie smuc sie przytul sie do swojego ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek taki sobie
madzik - trzymam kciuki!:) Ktoś Ci już tutaj poprzednio napisał: "Ważniejsze od bezwzględnych wartości HCG są przyrosty jego stężenia w czasie !W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin" daj znać jak już będą wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek misiaczki dziekuje 😘 dam znac jak beda wyniki a dzis ta pani z laboratorium powiedziala ze jest ciaza ale bardzo bardzo wczesna ale to jest nie mozliwe bo juz ok 2 tyg nie bylo wcale przytulanek no nic poczekamy na wynik oby duzo wzrusl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik rosnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ooooooooooooooo tak bardzoooooooooooooooooooooo:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D motylek witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki niech o takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk rrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooosssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrddddddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooooo ddddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooooo MA BYC WSZYSTKO W NORMIE:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
Witam was dziewczyny.My też staramy się o dzidziusia od 2 lat i nic niewychodzi.Rozumiem Gosie bo mam tak samo jak ona. wszędzoe dookoła mnie pełno ciąż (tych niechcianych taż) a my nic... i co miesiąc to czekanie czy przyjdzie okres czy nie :( już powoli dostaje do głowy co się dzieje i czemu nic niewychodzi chociaż u nas niby wszystko wporządku. Mam tyłozgięcie macicy i zastanawiam sie może czy to też jakoś wpływa na to. napiszcie co robić i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea tylnozgjecie nie wpywa az tak na zaplodnienie ..WPISZ W NET POCZYTAJ .propojuje do lekarza isc :) znajdzie przyczyne:) i doczekacie sie dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj orchidea ja slyszalam ze jak sie ma tylo zgiecie macicy to ciezko zajsc w ciaze z tad te trudnosci u ciebie ale nie trac nadziei przytulanka nozki do gory i wkacu musi sie udac sa tu dziewczyny ktore sie wiecej staraly niz ty i maja juz fasolki:):):) wiec ja tylko moge trzymac mocno kciuki za ciebie i zyczyc aby fasolka przyszla do ciebie jak najszybciej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
u lekarza byłam że coż tam niby jajeczka do końca nie pękają i dał mi zastrzyk Pregnyl na przyśpieszenie pocieszył że może to juz nawet w tym cyklu być. żyłam nadzieją no i niestety w ostatnią niedziele poczułam znane bóle w brzuchu i dostałam niestety okres 😭 kazał mi lekarz przez dwa miesiące próbować i jak nie wyjdzie to znowu mam do niego przyjść bo może mam niedrożne przewody? ja już sama niewiem. a najgorszy jest ten ból i to rozczarowanie że znowu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ myszko u mnie ciagle w jeden temat nic sie jeszcze nie zmienolo nadal myslimy co mi jest i jak to sie skonczy mam nadzieje ze nie dlugo bede kupywac wozek dla dzidzi 🌻 a co tam u ciebie pracuszku:)P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ myszko u mnie ciagle w jeden temat nic sie jeszcze nie zmienolo nadal myslimy co mi jest i jak to sie skonczy mam nadzieje ze nie dlugo bede kupywac wozek dla dzidzi 🌻 a co tam u ciebie pracuszku:)P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He a ja w sobote poszlam sobie na dansink, maz wlasnie tam pracowal a ja mialam wolne wiec poszlam, a przy okazji zrobilam sobie zdjecie z bokserem Tomaszem Adamkiem, gdzie byl glowna gwiazda wieczoru na balu:) Wczoraj pracowalam a dzis mam wolne, ale niestety jutro znow do pracy...kurcze zebym ja juz zaszla w te ciaze to odrazu przestaje pracowac.....mialabym wiecej czasu dla Was...hehehe Madzik trzymam kciuki i mam nadzieje ze ulozy sie po Twojej mysli:) Misiaczku ja nigdy od 4 lat nie rozstawalam sie z mezem zeby go na noc w domu nie bylo, wiec nawet sobie tego nie umiem wyobrazic....nie no raz nam sie zdarzylo jak maz byl w szpitalu , ale dzwonilismy do siebie co chwilke i bardzo tesknilismy za soba...mam nadzieje ze szybko Ci ten czas bez meza zleci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
a te nogi u góry - już mam tak ściany okopane że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu tez zamierzam po przytulanku trzymac nogi w gorze...jeszcze tego nie przktykowalam + do tego testy owulacyjne, a noz cos z tego wyjdzie hehehe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
dziewczyny znacie jakieś tabletki dla chłopów wzmacniające plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
czy używanie mocnychtabletek przeciwbólowych(ketanol, profenid) ma jakiś niekorzystny wpływ na fasolke? stosujecie jakieś diety czy coś tam możę jakieś specjalne żarełko poinformujcie bo ja chyba zielona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
czy używanie mocnych tabletek przeciwbólowych(ketanol, profenid) ma jakiś niekorzystny wpływ na fasolke? stosujecie jakieś diety czy coś tam możę jakieś specjalne żarełko poinformujcie bo ja chyba zielona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że tu wre! Bardzo dobrze, witam nowe koleżanki🌻 EfQa- na jaki adres mam Ci wysłać zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea ja ani moj nic nie bierzemy ale tu kiedys dziewczyny pisaly jakie sa witaminki na wzmocnienie nasienia:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a cibie juz nie mecza zadne objawy fasolki:):):):) ale ci zazdroszcze ze juz z toba i fasolka jest oki zeby i mnie takie szczescie dotknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea28
no właśnie ale jaki? a jest coś dla kobiet ze środków żeby tam w środku bylo przyjazne środowisko dla rozwijania sie tej fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Myszko👄, dziś wstąpiły we mnie siły! Czułam, że góry mogę przenosić, wczoraj było gorzej, ale mam nadzieję, że już się to kończy, bo 3 miesiąc ku końcowi zmierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo Monia ze czujesz sie juz dobrze, ale prosze Cie obiecaj mi ze bedziesz uwazac na siebie i oszczedzac sie👄 Orchidea sa jakies witaminki chyba Androvit i jeszcze cos na S.... ale nie pamietam dokladnej nazwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×