Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

becia-gask------jak ja wyjezdzalam z uk to bylo trudno znalezc prace , teraz sporo polakow wraca wiec powinno byc troche miejsc pracy . a gdzie pojechal twoj maz??? bo np w samym londynie jest b. ciezko o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja dawno nie przesylalam fluidkow ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi może idź jeszcze do jakiegoś gina na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to ja tez wyslę może ostatnie fluidki :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ********************************************************************* ********************************************************************* ********************************************************************* ********************************************************************* ********************************************************************* ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa właśnie przeglądam Wasze wypowiedzi, mam ten sam problem- ja również marzę o bobasku, niestety mój ukochany nie jest jeszcze gotowy:( cóż w końcu ma 21lat i tylko gry komputerowe mu głowie(ja mam22), co prawda mój luby chce mieć dzieci ale później ja natomiast boję się urodzić dzieciątko po30. bo wtedy trudniej-..i tak rodzi się konflikt, jest mi bardzo przykro bo nikt z mojego otoczenia mnie w tym nie wspiera, rodzice mówią że na dziecko jest za wcześnie, a przyjaciółka nie zawsze jest w stanie mi pomóc, ale cóż zrobić mogę jedynie przygotowywać się do macierzyństwa poprzez poszerzanie swojej wiedzy na ten temat :) fajnie że na Was trafiłam:) Wasze rady na pewno ma się przydadzą. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa -> sprawe utrudnia fakt, ze nie mieszkam w Polsce. Znalezienie drugiego gin, ktory mowi po polsku w okolocy gdzie mieszkam raczej bedzie nie mozliwe.... po2 - zapytalam o wynik krwi, kilka sekund moglam zobaczyc co na nim jest i mimo, ze wizyta byla wczoraj to pamietam przez mgle wskaznik 0>5 ... i adnotacje, ktora po przetlumaczeniu brzmi \"brak ciazy\"... ot co, cala historia. dalej trzeba czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tiamat86,no skoro twojemu tylko gry w glowie to chyba faktycznie nie jest jeszcze gotowy,ale jesli go kochasz to moze dobry pomysl zeby poczekac jeszcze kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 zdaj się na żywioł, nie mów nic staremu i po cichu próbuj, może się nie zorientuje a jak wyjdzie to cóż powiesz że z wpadki .... :) :) czokdi kurcze ciężka sprawa, jakoś mi się to nie podoba że masz miesiąc tak z tym chodzić... a może ta ciąża jest... dziwna sprawa Stefcia łap fluidki ****************************************** ****************************************** ****************************************** *****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 - witam! moze warto porozmawiac ze swoim lubym? i zaproponowac, ze jak bedziecie miec dziecko to naturalnie jako rodzice bedziecie zaspokajac potrzeby swojego malnstwa, ktore od pewnego wieku polegaja na zakupie nowych technologicznie zaawansowanch gier - a w tedy bedzie mogl grac ile wlezie z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos mojemu tez gry w głowie a lat ma 32 więc raczej nie liczyłabym na to, że z wiekiem przejdzie ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 - witam! moze warto porozmawiac ze swoim lubym? i zaproponowac, ze jak bedziecie miec dziecko to naturalnie jako rodzice bedziecie zaspokajac potrzeby swojego malnstwa, ktore od pewnego wieku polegaja na zakupie nowych technologicznie zaawansowanch gier - a w tedy bedzie mogl grac ile wlezie z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tylko ja już czekam od roku i nie wiem co mam robić jest mi smutno, jak widzę moje koleżanki ze szkoły z brzuszkami to też chciałabym mieć taki, nie mogę nawet przejść obojętnie obok działu z dziecięcymi artykułami w supermarkecie, kurcze to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj za to kompletnie nie zna sie na komputerach i nie chce sie poznac no i dobrze bo jakby sie do niego dopadl to nie moglabym z wami pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa Ja i maz uspokoilismy sie wczoraj, bo bylismy pewni, ze po prostu jestem "chora" dlatego nie ma @. Jesli gin nie stwierdzila ciazy przez wyniki i jak powiedziala - nie wywolamy @ bo nie nalezy za duzo farmakologicznie ingerowac w cialo kobiety, ktora stara sie o dziecko, dodajac - ze poczekamy miesiac, powtorzymy wyniki a folik mam dalej zazywac. mimo wszytsko - to za malo by sie cieszyc, a za "duzo" by byc smutna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niestety jest uzależniony od gier co nie znaczy że mnie zaniedbuje w jakimś stopniu, tylko szkoda że te gry nie pomagają mu dorosnąć do pewnych spraw-ja wiem że faceci to takie 'duże dzieci" ale mój to jest w tym mistrzem, szkoda tylko że nie zmieści się w śpioszki(wyglądałby uroczo a ja miałabym w końcu dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy to dobry pomysl z tym zmuszaniem do ojcostwa ale zrobisz jak zechcesz,lece kobiety do miasta bo obiadu nie bedzie buziaczki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że ja też powinnam zażywać kwas foliowy (skoro chcę mieć dzidzię)jeśli tak to jaki 0.4mg, czy 0.2mg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanko: miałam jakiś czas temu nadżerkę, gin. zaproponował aby to zamrozić, czy to normalne że w trakcie i po zabiegu boli brzuch?? Tak mnie bolało że myślałam że umrę a mój gin. nie przejął się tym zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze nie wiem czy wkrecanie mezczyzny w role ojca to dobry pomysl. a co do kwasu foliowego. jak bylam w Polsce kupilam ten 0,4mg jednak gin powiedziala mi, ze ok 75% kobiet nie ma problemu z wchlanianiem kwasu foliowego, natomiast pozostale 25% ma, dlatego jest jakis "specjalny" preparat, ktory zawiera nie tylko owy kwas, ale tez DHA - ktory jak dobrze zrozumialam pomaga w lepszym wchlanianiu sie kwasu w organizmie. dostalam probke tego leku, jednak nadal biore polski folik. a tutaj jest link to owego medikamentu: http://www.aptekaeskulap.pl/feminatal-metafolin-400-dha-60-tabletek-p-4197.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę z ukochanym na spacer:) porozmawiam z nim może to coś da, naprawdę cieszę się że na Was trafiłam, na pewno będę tu zaglądać, trzymam za Was kciuki, 3majcie się ciepło i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz jestem,obiadek sie gotuje to troszke moge posiedziec,chociaz jakos cicho tu sie zrobilo a co do kwasu to biore folik i nie mam po nim zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 --- to normalne ze brzusio boli - mnie bolalao jak cholerka ale bardzo szybko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz wkręcanie w role ojca - no co wy, jak sie dowie że będzie tatusiem to na pewno mu się światopogląd zmieni i sie chłopina ucieszy. Chłopy to same czasem nie wiedzą czego chcą. My kobiety natomiast z natury wiemy co jest dla nich najlepsze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×