Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dziekuje kochane nie wiem co myslec bo cchieli mnie karetka w niedziele przewozic do innego szpitala dosc daleko od mojego miejsca zamieszkania bo dzidzius jeszcze maly niby te 2 tygodnie duzo robi... Kluje mnie cisnie w dol az boje sie cokolwiek zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka na pewno bardzo dużo pij. Od razu machnij litr wody. W 33 tygodniu to juz nie takie groźne ale kurcze pilnuj teraz tego szczególnie jak mówisz że cały czas się sączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa gratuluje!!!!!!!!!! i znow wiecej pracy cie czeka bo trzeba bedzie pilnowac ciekawskiego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kollezanka mi napisala ze ponizej 6 juz nie ma wesolo.A mi dali na usg dopiero na 28 pzdziernika smiejac sie ze do tego czasu przyjade rodzic. Mi juz jest jedno nie chce tylko zeby miala komplikkacje z powodu malej ilosci wod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu wypilam litr mleka i litr wody teraz pije sok jestem pelna a brzusio jakby mniejszy :-( stefcia i co byly jakies komplikacje??Ile dzidzia miala wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati moja mama michala urodzila w 32 tyg i wazyl 2,5 kg nawet go do inkubarora nie wkladaly bo wszystko bylo oki byl zdrowiusienki nie martw sie bedzie dibrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jak ci napisze to sie wystraszysz a tego nie chce to moze lepiej nie?w kazdym badz razie teraz nikt by nie powiedzial ze to wczesniak i wszystko jest ok,a wazyl tylko 1920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wracaj jutro do tego szpitala i zdaj się na nich bo to nie żarty. A wyczytałam jeszcze: "Jeden z badaczy wykazał, że dwie do czterech godzin po stosunku stężenie prostaglandyn w śluzie szyjkowym było od dziesięciu do pięćdziesięciu razy większe niż normalnie. Ludzkie nasienie jest najbardziej skoncentrowanym źródłem prostaglandyn, co oznacza, że przyjemne stosunki pomagają kobiecemu ciału przejść do porodu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prostaglandyny to substancje naturalnie wytwarzane przez nasze ciało, powodujące zmiękczenie szyjki i dolnej części macicy. Wyprodukowano kilka ich syntetycznych wersji; w Polsce najczęściej używa się Prepidilu. Prepidil to żel prostaglandynowy, który aplikowany jest na szyjkę macicy, i widoczny początek porodu następuje w ciągu kilku godzin. Niektóre kobiety mają po tym leku nudności, wymiotują oraz mają biegunkę; użycie prostaglandyn jest jednak najmniej inwazyjną z medycznych metod wywoływania porodu." Nieźle co a można w domu, przyjemnie i za darmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno ręczna, jak i oralna stymulacja (w wykonaniu partnera) są skuteczne w pobudzaniu uwalniania oksytocyny. Jeżeli stymulacja jednego sutka nie przynosi pożądanego efektu, stymuluj obydwa jednocześnie. Stymulacja sutków jest szczególnie efektywna we wzbudzaniu terminowego porodu, gdy połączona jest z stosunkiem płciowym. Patinka piszę ci to wszystko a nuż się przyda. Kurcze ale mam zabawę z tym przyspieszaniem swojego porodu. Za tydzień zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Witam !!!!!! I znowu dzień pełen wydarzeń na naszym forum. Lecę do Polski 26 października czyli jakieś 3 dni przed okresem i zastanawiam się czy warto iść wtedy do lekarza w sprawie tej nieszczęsnej owulacji. Myślicie, że gin będzie mógł wtedy coś konkretnego powiedzieć??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
EfQa Ty to chyba masz predyspozycje na ginekologa !!! :) Masz chyba ogromą wiedzę w tej dziedzinie, dużo się można od Ciebie nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
dzięki Jolanto - szczerze mówiąc to tak trochę ciężko mi zaufać tutejszym lekarzon, nie wiem dlaczego - może dlatego, że w Polsce mam 2 takich w miarę zaufanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamien spadl mi z serca bo juz myslalam ze cos glupiego palnelam,troche sie wtedy strachu najadlam,przez miesiac w szpitalu z malym mieszkalismy ale wszystko sie dobrze dla nas skonczylo i jestem pewna ze u ciebie tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Patinka ja nie w temacie bo za krotko tu jestem to nic nie wiedzialam,a moge wiedziec jak to sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) a napewno będzie. Co dziewczynki myślicie o pójściu do gin w sprawie owulacji na 3 dni przed @?????????????? Właśnie przejrzałam sobie moją naszą klasę i chyba zaczynam łapać doła bo tyle koleżanek jest już w ciąży, a część cieszy się już chrzcinami, pierwszymi krokami itd..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie lezalam prawie w szpitalu bo odplynely wody prawie 3 tyg rodzilam pojawialay i konczyly skurcze i tak w kolko. Synek przed samym wyjsciem zmarl serduszko juz nie dalo rady wytrzymac 15 godzinnego porodu :-( ide sie polozycodezwe sie jutro buziaczki madzik tule cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dzieje- Patinko, ja bym jutro wracała do szpitala, to juz nie są żarty. EfQa- po co Ty chcesz przyspieszać poród- przecież nie jesteś po terminie? Daj dzidziusiowi doczekać do końca:-) Patinka już raczej biedna nie miałaby siły pomyśleć o seksie po takich przeżyciach i bólach... Wszystko w rękach Boga. Ale na pewno bedzie dobrze! Pani Misiowa- gratulacje! To wspaniałe przezycie kiedy mały szkrab stawia swe pierwsze kroczki! Buziaki dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka idź co ci szkodzi... A co do wiedzy to weź nie żartuj ..:) Monia na nie jestem po terminie ale wiesz w 39 tyg. zacznę działać a co tam żeby za długo nie siedział :D :D no Patinka ty wracaj do tego szpitala bo dzidzię trzeba monitorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
>>>>>>dobranoc moje kochane :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinka przyłączam się do dziewczyn i też radzę powrót do szpitala... ja bym chyba w ogóle nie wychodziła, lepiej w takiej sytuacji być pod okiem lekarzy - no ale to Twoja decyzja :) Trzymaj się 👄 EfQa ja nie przesadzam, poprostu czasami piszesz takie rzeczy o których ja np nie słyszałam - fakt, że dopiero teraz zaczęłam się coraz bardziej zgłębiać moją wiedzę w tym temacie :) Madzik Ty też głowa do góry, trzymaj się dzielnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×