Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ola ten twój maluch tez taki kontaktowy ? Bo mój to sie teraz taki bystry zrobił że jak się popuka w brzuszek albo pogłaszcze to on od razu wystawia rączkę albo nóżkę. Taki towarzyski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat weź mu tylko nie mów że zamierzasz się starać, powiedz że po prostu nie będziecie sie zabezpieczać i co będzie to będzie. Na taka opcje na pewno się zgodzi. Wytłumacz mu że to jak nowa gra, taka strategia w czasie rzeczywistym... na kilkadziesiąt lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa-----moj maly tez tak robi . najpierw raz kopnie potem czeka az go poglaszcze to wtedy znow kopnie i znow czeka na glaskanie :-D a jaki wstydziocha z niego - moja mama bardzo chcialaby go poczuc a on jak na zlosc jak tylko ja zawolam ze kopie tak od razu przestaje i zaczyna jak ona wychodzi :-D moj mąż ma ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo twierdzi ze nawet dziecko juz sie poznalo na tesciowej i jej sie boi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem :) to nie jest tak że on nie chce w ogóle- on chce ale nie chce teraz, a szkoda bo widzę jak kocha dzieci- ma z nimi dobry kontakt:)czasami jednak jesteśmy zmuszeni stłumić marzenia ponieważ nasze otoczenie myśli inaczej, jeśli o mnie chodzi- ja już mam dość owego tłumienia zbyt długo to siedziało we mnie, teraz małymi kroczkami uświadamiam wszystkich dookoła jakie są moje pragnienia i kto wie może się uda, na pewno się tak łatwo nie poddam:):P EfQa my już zrezygnowaliśmy z zabezpieczeń, tylko przerywamy, ale dzięki za radę Fajnie powiedziane \"strategia w czasie rzeczywistym\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak pojawi się płodny śluz to znaczy że jajeczko się uwolniło i jest ,czeka na plemniczki, czy dopiero sie uwolni, ja wczoraj miałam jak nigdy taki śluz ciągnącyi i bardzo go dużo, bolały mnie piersi i kręgosłup no i oczywiście brzuch jak na okres ale mierzyłam dziś rano temp. i była 36,6 to chyba niska .dzisiaj znowu śluz jest i bóle brzucha. nigdy tak mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Cześć dziewczynki!!!!! ANIKA widzę, że ty też tak DŁUUUUUUGO starasz się zajść w ciążę. Strasznie jestem ciekawa co Ci powie lekarz. Jeśli nie będzie to tajemnicą to proszę napisz. Ja jak narazie wiem, że brak owulacji jest powodem przez który nie mogę mieć dzidziusia. Wierzę, że wkrótce uda mi się wyleczyć. Mam nadzieję, że później nic nowego nie stanie na drodze. Witam nowe koleżanki :) Dziewczyny wysyłajcie miliony fluidów bo ja już nerwicy dostaję jak dostaję kolejne #@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srdecznie wszystkie kobitki: Smerfetkę, Patinkę, EfQę, Olę, Panią Misiową, Misiaczki, Myszkę, Sarę, Dorotę, Kalpka, Sylwię. oraz nowe koleżanki Monia, Madzik, Jolanta, Niusiusia, Stefcia, Nikolka, Yourmind . Oraz całą resztę której nie wymieniłam z imienia (nie obraźcie się za tą resztę, choć to głupio brzmi) Jeszcze nadrabiam zaległości tyle się działo przez ostatni czas. Widzę że ciąże dobrze się rozwijają u Smerfeci , Patinki, EfQi no i nowe ciąże w gronie Madzik choć trochę spóźnione ale gratuluję ci owocu miłości. Trochę się u mnie działo więc nie bardzo miałam czas czytać ale własnie nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny: - Patinko widzę, że jesteś na finiszu 👄 - EfQa Ty już też niebawem będziesz tulić dzidzię 🌼 - Becia-gask odzywaj się częściej 👄 - Alutek29 gdzie się ukrywałaś przez tyle czasu? 🌼 - Dorota a Ty gdzie? Czyżby mąż zabrał Cię w podróż tirem? 👄 - Myszko przesyłam buziaki 👄 - Smerfetko jak tam Pyzdra i Kwiczoł? 🌼 - Madzik mam nadzieję, że samopoczucie Ci się choć trochę polepszyło? - Kalpek jak tam kuracja? Mam nadzieję, że będą owocne efekty 👄 - Misiaczki bez Ciebie jakoś smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica1111
NIKOLKA25 witam Cię. Jak to wskazał lekarz, ze nie masz owulacji/ Ja jestem teraz na Ocenie jajeczkowania i widze pecherzyk a jajeczek nie widzialam????? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica1111
A.N.N.A. mam 12 dzien cyklu, boli mnie brzuch, jak na jajeczkowanie...bylam 2 godziny temy na USG, pecherzyk jest, jeszcze nie pekl....a czuje sie jakby juz bylo po wszystkim. Jutro tez mam USG. wiec z tym plodnym sluzem to tak nie jest, ze od razu jest jajeczkowanie....zalecil gin przytulanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam stron do końca i nie wiedziałam o Madzik tak mi przykro, kobitko głowa do góry będzie dobrze - powodzenia EfQa ta modlitwa faceta bardzo fajna- żeby oni to naprawd zrozumieli. Patinka powodzenia przy porodzie, nie wiem co się życzy? Szybkiego i bezbolesnego? a dla dzidzi dużo zdrówka. Tak czytałam rozterki Madzik i też się zastanawiam, aż wko9ńcu się zdecydowałam i idę rano zrobić sobie HCG, bo robiłam już 3 testy i jedenpokazuje drugi nie i sama już nie wiem. @ nie ma i sama nie wiem, ale nie chcę się podniecać za szybko, bo może nie chcę się rozczarować. Zrobię to badanie a w sobotę powtórzę bo do lekarza umówiłam się ale dopiero wizyta 3 listopada. Trochę się wkurzyłam bo prywatnie i tyle trzeba czekać, ale to dobry lekarz wię trzeba czekać. Odezwę się później jak już będę wiedział więcej. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 no to trzymam kciuki oby tym razem się udało, bo jakieś fatum nad kafe ciąży i same smutne wieści ostatnio miały miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co tu tyle stronek ja wlasnie ogladam weselicho brata ciotecznego i troche sie przeziebilam a tak pozatym narazie staram sie nie myslec o tym co mnie spotkalo:(:( dziewczyny przelonczajcie na 2 sami swoi w kolorach czesc 2 :P:P:P pozdrowionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
JESSICA - miesiąc temu byłam u ginekologa w połowie cyklu i miałam jajeczko wielkości 20mm i lekarz powiedział, że przy takiej wielkości powinno lada chwile pęknąć. Przyszłam więc 2 dni później i okazało się, że wcale nie pękło ale zalecił kontrolowanie testami na owulacje. Niestety w poprzednim cyklu nic nie pękło. W tym miesiącu poszłam w 12 dniu cyklu i oczywiście jajeczko było wielkości 21 mm i znowu testy, które nie wykazały ostatecznie owulacji. Teraz przyjmuję DUPHASTON (zaczęłam przyjmować zaraz po wizycie) ale wątpię w jego działanie bo jajeczko nie pękło chociaż może to przez to, że zaczęłam przyjmować 12 dnia cyklu czyli przed samą owulacją... Tak naprawdę to myślałam że miałam owulację bo w 14 dniu strasznie bolały mnie jajniki i byłam święcie przekonana, że to na teście pojawi się uśmiechnięta buźka (oznaczająca owulację). Także znowu miesiąc z głowy. Zobaczymy co później się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kochane . trzymajcie za mnie kciuku, oby mi sie w tym miesiacu udało i wszystkim innym starajacym sie!!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek trzymam kciuki żeby testy sie myliły i żeby hcg ci wyszło! ANNA a weź może zacznij testy sobie robić owulacyjne. Nikolka kurcze może te pęcherzyki zaczną wreszcie pękać !!!! Jessica dobrze że chodzisz na monitoring, to daje najlepszy obraz całej sytuacji i wiadomo co się dzieje. A reszta dziewczynek gdzie? Myszko co tam dobrego dziś gotowałaś? Smerfetko ja już z trudem oddycham, na nic nie mam siły, ani siedzieć ani leżeć, oj zaczyna się... misiaczki co tam u ciebie? Klapek co się tak długo nie odzywasz. Jak samopoczucie ? Czas szybko leci niedługo ci te trzy miesiące miną. Monia chyba siły odzyskałaś i do kompa nie podchodzisz już :) Kinia co tam u ciebie? jak maluszek? Pani Misiowa pewno zajęta bo spaceruje teraz za córką wokół kanapy :D Kakusia i Obca pozdrowienia dla maluszków 👄 ❤️ Patinko a jak ty dzisiaj sie czujesz? Wszystkie pozostałe dziewczynki pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
EfQa ja to już nie wiem czy one kiedykolwiek mi pękną. 2 miesiące temu to mi pękła podobno torbiel (która była najprawdopodobniej pozostałością po niepękniętych jajeczkach) więc to musi trwać dłużej niż 2 miesiące... Poza tym teraz to mi pęka serce. W ogóle momentami myślę sobie, że może to i dobrze, że jest tak jak jest, że nie mamy dziecka bo Tomek potrafi tygodniami być taki idealny, kochający itd ale dzisiaj mu padło na głowe i aaaaaa szkoda gadać. Czy ja dużo wymagam chcąc być najważniejszą osobą w jego życiu i zamiast częstych narzekań czasami usłyszeć "dziękuję, że tyle dla mnie robisz..." Dlaczego to głupie życie jest takie poj***ne????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka chłopy już tak mają, oni raz na jakiś czas dostają okresu i miewają humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
ale on momentami jest aż bezczelny, przy ludziach potrafi mnie tak olać, że tylko płakać mi się chce i do tego bardzo ale to BARDZO rzadko przeprasza. Każda jedna kłótnia to niby moja wina. Także takiego zachowania nic nie usprawiedliwia. Przy mnie teraz zachowuje sie dosłownie jak gbur, a schodząc na dół do znajomych to na całej ulicy słychać jego śmiechy, dobry humor.... Tylko płakać mi się chce. Siedzę od godziny na górze i nawet na sekundę nie przyszedł żeby wytłumaczyć powód kłotni, wiecie tak wyjaśnić sobie wszystko na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
a jeszcze wczoraj wszystko było tak idealnie, że gdyby nie te głupie jajeczka to pewnie za jednym zamachem 15raczki byśmy spłodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
a teraz niech się buja z tymi swoimi plemnikami o i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Widzę, że ruch dzisiaj mały na forum więc spadam - nie będę przecież prowadziła monologu. Buziaki i do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane :) rozmawialam z Becia ponizej 3 jednostk jest juz zle i trzeba wywolac porod a ja mam 4.7 wiecc nie ma zle poki sie nkie sacza w duzycch ilosciach.A wod sie produkuja non stop. porod moze nastapic w kazdym momencie ale dobrze y bylo gdybym ponad tydzien jeszcze wytrzymala. :) Ciesze sie ze dzidzia jest bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola facetom czasem odwaLa pusc se jakis fajny film albo wejz ksiazke ,wypij piwko albo lampke wina, zrelaksuj sie szkoda stresu dla faceta bo na tobie sie odbije...wiem ze latwo sie mowi ale postaraj sie zajac czyms.pokaz mu ze nie jest paczkiem swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
NO CZEŚĆ DZIEWCZYNY DZISIAJ JUŻ JESTEM PO WIZTCIE LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE NA DZIEŃ DZISIEJSZY WSZYSTKO JEST OK DAŁ MI SKIEROWANIE NA BADANIA KRWI ZA KTÓRE CHYBA MAJĄTEK ZAPŁACĘ JEST TAM ZAZNCZONE TYLE TYCH HORMONÓW ŻE SZOK MAM JEDNAK JEDEN MAŁY PROBLEM KAZAŁ ZROBIĆ MI TE BADANIA MIĘDZY DRUGIM A PIĄTYM DNIEM CYKLU NIE WIEM CZY DOBRZE MYŚLĘ CZYLI NA DRUGI TRZECI LUB CZWARTY DZIEŃ OKRESU ?JAK KTÓRAŚ Z WAS WIE TO PROSZĘ NAPISZCIE MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
Nikola25 nie przejmuj się faceci tacy już są moj mąż czasami też jest tak kochany że szok a czasami mu tak odbija i jest tak wredny że zastanawiam jak ja mogę go kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mialalm wczoraj zajrzec ale padlam ..po pracy szybko do mojego sie potulic..i zaraz na msze za Tate ,pozniej kawa z rodzinka,,i tak zeszlo wrocilam sprzatanko i do lozka jak na zlośc kafe sie nie chccialo odpalic..ale dzis nadrobilam zaleglosci:D Patinko 26 wytrzymaj jeszce troszke:) jkak zacznie cos sie dziac migiem do lekarza! trzymam kciuki za szczeslliwe rozwiazzanie no bo jakiez ine moze byc??? 🌻 paiMisiowa 👄 Sara co tam malo piszessz?? nunu!! jak tam umowilas sie do lekarza??kolo10 dnia mysle na monitorig mozna juz isc ja tak zrobie jak nie uda sie teraz na nnasts msc..pozatym cos mnie napiernczal jajnik podczas ... mam adzieje ze to nie zapalenia nikolka25 sloneczko nie daj sie !!zryp go i tyle !!! ma byc oparcirm a nie dokladac Ci jeszce!!! 👄 EwQus dzielas!! 👄 jeszce troszke i bedzie po:) 👄 a z tymi waszymi maluchami az sama sie smialam ze sie drocza:P suoer! az czlowiek dostaje skrzydel jak pomysli ze sam bedzie to przechodzil:D Smerfetko??👄 mam nadzieje ze u WAS ok i dobrze juz sie czujesz:) madzik jak tam dziewczyno??:) jak szkola??:)👄 ANIKA1420 JEST TAK jak mowisz miedzy czyli drugi trzeci czwarty piaty:) zAWSZE MOZESZ zrobic czesc i pozniej nastepne najwazniejsza jest prl i po obciazeniu tabletka po godzinie i Tsh ew Fsh odpowiada ZA DOJRZEWANIE jajeczka.ja to bedziesz miec juz moze cos sie okarze a jak nie nastepne napewno:) nusiusia 👄 alutek29 👄 jessika 👄 A.N.N.A 👄 olawd 👄 Tiamat86 🖐️ witaj :) nic ja zmykam do pracy MILEGO DNIA MAnadzieje ze jak wroce bedzie co czytac:P paapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×