Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Dziewczyny, a co z kostiumem kąpielowym?? Idzie lato, nie chcę znowu patrzeć z boku, jak inni się smażą na słonku i pluskają w wodzie... :( A już od paru lat niestety tak mam, że przez te ogromniaste cyce rezygnuję z wszelkich wyjazdów nad wodę. Gdzie ja kupię kostium na balony o rozmiarze 75G?? I chodzi mi tu o kostium dwuczęściowy, bo taki dla płetwonurka, basenowy - owszem, mam, ale i tak komplexy nie pozwalają mi się w nim nigdzie pokazać... Jestem załamana... Wiecie może czy i gdzie się da kupić kostium dwuczęściowy z miską G? Do tego potrzebuję małych majtek, 36-38 lub jak kto woli M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu
chyba oszalalas :D:D:D jestes szczupla , na dodatek masz kobiece zajebiste piersi a ty narzekasz?????? ogladasz taniec z gwiazdami ? popatrz na Omene - moim zdaniem ciacho, malo dziewczyn z taka swietna figurka ma takie zajebiscie fajne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu
poza tym - to sa duze (takie jakie kobieta miec powinna) piersi a nie ogromne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicie o nich
omena ma sztuczne te piersi - to widac na kilometr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona
U Kobiet ładnie wyglądają duże zadbane piersi. A ja mam 14 lat i brzydkie piersi. Tzn roztępy i są troszkę obwisłe. Jak o nie zadbać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mniałam ogromne piersi w czasie karmienia powiększyły się do rozmiaru f [jestem szczupła 170 cm]dramat zaczął się kiedy skończyłam karmić z dużych jęrnych piersi zostały obwisłe do brzucha c zrobiłam operację plastyczną pomniejszenia piersi i zaczął się kolejny dramat operacja się nie udała mam piersi różnej wielkości jedną wyżej drugą niżej brodawki i otoczki w różnych miejscach i okropne blizny zapłacziłam 8 tys. za oszpecenie siebie ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka ...
Tak czytam to forum i zaczynam sobie uświadamiać, że moje 75C to jest pikuś... to mój NAJWIĘKSZY (dosłownie i w przenośni;)) problem, ogromne bole przed okresem i tym podobne , wszystko to znam na pamięć... ale teraz już wiem, że są dziewczyny, które mają z "nim" jeszcze więcej kłopotów niż ja. Szczerze współczuję i fajnie, że ktoś wreszcie poruszył ten temat, może ludzie zaczną sobie zdawać sprawę, że (za przeproszeniem) "duże cycki", to wcale nie taka prosta sprawa, szczególnie jak się nosi rozmiar 36 - 38 ... no i ten kręgosłup obciążony ... porażka :/ ale trzeba sobie dawać rade :) Pozdrawiam wszystkie "obdarzone tym problemem";)Dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusiazielona
oj, dziewczyny, jak was czytam, robi mi sie troche lepiej. Juz myslalam, ze tylko ja mam takie problemy. Staniki kupowane przez Internet i faceci, ktorzy mysla tylko o cyckach...nie mozna biegac ani sobie poskakac na koncercie! Co zrobic z tym cholerstwem? Na mnie Ladyform i Enrica sa za male!!!!!!! 80 F badz G!!!!!!!Ratunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Witam!!!! Mam podobny problem. Ostatnio zeszczuplałam i wydaje mi się, że biust troszkę zmalał. Masuję wieczorem balsamem do biustu Evelin - super ujędrnia, po 2 miesiącach widzę poprawę. Nie mam na szczęście rozstępów i obwisłych.Staram się trzymać niska wagę. Biustonosze kupuję w quellu , mają extra fasony i minimajzery / pomniejszające biust/, też duże rozmiary. Zwracam uwagę ,aby biustonosz miał wstawkę pomiędzy miseczkami , wówczas piersi nie są ściśnięte i jakby ich było mniej oraz koniecznie szerokie ramiączka, wtedy biust nie wisi. Ceny niskie i umiarkowane. Teraz zamawiam 3 szt. po 39 zł. Jeśli nic nie możecie zrobić , kupcie dobry biustonosz. www.quelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Dodam ,że bluzki kupuję tylko luźne , czarne w serek ; ubieram się na cebulkę - np.bluzka z kołnierzykiem i żakiet. Kupiłam wymarzony obcisły sweterek , to zakładam go najwyżej, gdy siedzę przed komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Po porodzie zeszczuplałam , zmniejszyły się też piersi ,bo nie karmiłam. Ale moje koleżanki , to tragedia, przytyły , piersi obwisłe z rozstępami, wiszą do samego pasa. W życiu jest tak - facet , sielanka, poród i po figurze, potem zapomnicie o waszym problemie i operacji plastycznej!! Lub dbajcie o siebie przez całe życie. Moja mama miała ogromne , wielgachne , z rozstępami , obwisłe do talii piersi, więc ja obciążona genetycznie , dbałam o figurę. Ważę 59 kg przy wzroście 170 cm i nieustannie trzymam dietę , może dlatego moje piersi nie są wstrętne, chociaż są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_ 23
Mam ten sam problem.163 cm, 55 kg i biust 70 D.Nie znosze swoich piersi i najchetniej pozbylabym sie tego balastu.Zaraz po owulacji piersi zaczynaja mi sie powiekszac i bolą mnie az do okresu, wtedy uczucie ciezkosci jest jeszcze wieksze, doslownie czuje je caly czas.Poza tym wiem, ze moj chlopak woli mniejsze piersi co dodatkowo wpedza mnie w kompleksy i nawet nie chce zeby mnie tam dotykal.Nie wspomne juz o zakupach bluzek, zakietow, kurtek.Najgorsze jest to, ze z tym nie da sie nic zrobic, trzeba to zaakceptowac a ja niestety nie umiem :( Przeraza mnie mysl, ze bede musiala z tym zyc juz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka19
wietam mam 19 lat i nosze rozmiar 75 D równiez mam taki problem jak wy nie wiem co rozbic wszystke moje kolezanki moga sobie kupowac fajne bluzeczki ktore na mnie wygladaja koszmarnie juz nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka19
jesli macie jakies rady to czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka19
iwona 23 mam taki sam problem jak ty ale slyszalam ze jak sie chudnie to rozmiar piersi rozniez sie zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona
Jak usunac roztepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slim Nicole
Halo! Nie ma tematu "Jaki masz rozmiar stanika" tylko "Jak zmniejszyć ogromne piersi" jeśli nie potraficie na to odpowiedzieć, to nie odpowiadajcie, a nie piszecie jaki macie rozmiar staników, a kogo to obchodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka19 -- jestesmy w tym samym wieku :P ja mam tak : 90-91 w biuście a pod biustem biore zawsze 75 wynik oczywiscie 75D mam 167 wzrostu waga 55,5 poza tym ... jesli chodzi co o co biust mam proporcjonalny do bioder w calkosztacie i tak kupuje bluzy i koszulki w rozmiarze S ale mimo to czuje się źle ! mój biust bez biustonosza lekko rozchodzi sie w bok i nadmiar opada wiadomo taka piers nie moze cala sterczec... mysle ze nie wyglada źle ale mimo wszystko - co za tym idzie nie moge sobie w rzeczywstości tak jak piszesz pozwolić ani na super bikini !!!!!!! ani koszulki teraz podobaja mi sie te samonosne ale ja wgladam w nich okropnie (malo atrakcyjnie). Wkurza mie to ze ciagle go czuje i nie akceptuje go jako czesci swojego ciala ! to cos wyalienowanego wrecz :) gdyby byl mniejszy ... tak 75 C Było by boskoooo.... i juz boje sie ciąży ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munka
Dziewczyny!!!!Ja mam dopiero 16 lat i nosze rozmiar 75C i ten juz sie robi na mnie za mały...Wiecie co jest najgorsze??? Tancze taniec towazyski juz 5 lat i nie daje sobie z tym rady!!! Duzo cwicze biegam jezdze na rolkach...Macie jakies cwiczenia na pomniejszanie????Mysle nawet o operacji..POmocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munka
Sorka pomyliło mi sie mam 75D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zabrzmi to smiesznie ale postanowilam ze wyprobuje zele wyszczuplajace ... wmasowywując je w biust ! Zawsze bylam tego ciekawa, skoro pomagaj one w rozkladzie tkanki tluszczowej jaka tworzy tzw. pomarańczową skórkę to może wpłynie na zmiejszenie gabarytów o chociaz 1cm ?! ... OBY, narazie smaruje 2 raz dziennie i dzis byl koniec mojego dnia drugiego :) - zobaczymy ! odezewe sie za za miesiac tzn. : 16.VII. POZDRAWIAM WAS :) ps. mam 92cm. -.....MożE jeSt JesZczE naDziejA !.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K*******17
Ech.. ja mam 17 lat. mam rozmiar 75 D.. i rowniez nienawidze swoich piersi.. przez nie czuje sie grubsza pulchniejsza.. :(:(:(:( jakie cwiczenia oprocz pompek moga zmniejszyc piersi? nie wiem co robic:( zazdroszcze tym dziewczynom ktore maja rozmiar B lub C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka 14
mam 14 lat mam miseczke C i 161cm wzrostu!!strasznie mi to przeszkadza ze mam taki duzy biust lecz nie wiem jqk zrobic zeby był troszeczke mniejszy;(((doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maatkoo chcialabym miec D
Dama kier piszesz ze masz w biuscie 90 a pod masz 75. To ty masz rozmiar 75 B !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegudna xD
hej... ja mam 12 lat i piersi mam jak dojzała kobietam... na mnie jets trudno zanleśc stanik :( boże... to jets tsraszne... bzruch mam az za chudy a przez te cycki wyglądam na grubą... teraz są wakacje a ja jade z kalsa na obóz... tragedia... wiecie moze czy są jakies troje kompielowe które optycznie zmiejszają ten biust??? np cyz czarny struj mi chcoiasz troche ,,zmniejszy" jak ktos moze mi pomóc to niech napisze na emaila albo na gadu email:kasiunia1217@buziaczek.pl gg:2125871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie moja droga ! bo taki wlasnie stan rozmiarów sprawia wielkie klopoty ! tabele rozmiarow nie sa adekwtne do wszytkich biustonoszy ! tak jak i do bielizny bo czy np: kobieta która ma duzy biust ma też duża dupe !!!?? NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Kunegundy mam propozycje ! Przejżyj sobie oferte strojów kąpielowych firmy SHE Mają swietne modele typu: bikini na wstążkach a nie sznureczkach regulowane oczywiscie rowniez na placach. Poza tym oferują krój miseczki na fiżbinach- miekka matariałowa ! duże rozmiary modne wzory !:) niektóre nawet porównywalne do kolekcji Vicotrii Secrets Niestety zakupu można dokonywać albo przez internet lub w jedynym sklepie firmowym który znajduje sie w Gliwicach. Ich bileizny można jednak jeszcze poszukać w sieciach butików GORSETERIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaitekPuchatka
JA mam biust 75 D lubie swoj biust czasem staje przed lustrem i sobie mysle ze fajnie miec taki biust! mam dopiero 18 lat i juz takie cycki no ale coz jedni maja duze piersi inni małe ...naprawde dziewczyny nie przejmujcie sie tym co do sukienek ja zawsze sobie jakies wybieram z lajkry albo bluzeczki wtedy ładnie opinaja brzuszek ale tez moga objac piersi ze sanikami no jest troche problkem..zeby dobrac odpowiedni co do biegania to zakładam obcisły topik pod to stani i na to koszulke i moge biegac wtedy nic nie wypływa...:) Jakos trzeba zyc a pozatym moj facet jest zachwycony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona.
Przyznam się, że może i moge mieć te duże piersi, ale wiecie co zrobić zeby nie mieć roztepów.? mam 14 lat i od 2lat mam roztepy. I wiecie może jak się pozbyć celulitu czy jakoś tak z ud i posladków.?;( za 2tygodnie jade nad morze, a moja mama jak mnie zobaczyła w bieliznie powiedziała jedynie 'Boże'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierkie
ja też mam mega cyce :/ to jest pogrom. czuję się okropnie ... na zmiejszenie jest podobno sposób. biust w iluś procentach jest z tłuszczu i można go odessać :/ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×