Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Lalka, mi się zaczynało coś takiego robić, ale szybko sudocremem posmarowałam i natychmiast przeszło. Sudocrem na grubo nakłada łam i tak łaziłam. Polecam Tobie, mi pomogło od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze te kremy to tylko wysuszaja wiec efekt kosmetyczny jest. a co z wirusem ktory jest w srodku organizmu? Boże jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
cześć dziewczynki moje kochane:) u mnie od ponad dwóch tyg problem z netem dlatego nie zaglądam i nic nie pisze. Lacrimko trzymam kciuki za Ciebie mocno oby Ci się udało :) u mnie ziółka nie pomogly pije trzecia porcje juz..... no trudno trzeba bedzie dalej próbować innych sposobów nadzieja dalej jest ze moze kiedys sie uda :) pozdarawiam Was dziewuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka nie wiem czy dobrze mowie ale stan zapalny jesli jest w ogranizmie to powinno wykryc to OB ewentualnie CRP. A moze podjec do jakiegos innego gina ewentualnie do szpitala na izbe bo nerwy dzidziusiowi nie pomogaja Czujesz juz ruchy malnstwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lallkko nie panikuj jak juz go masz to się go nie pozbędziesz :) niestety można go uspiać heviranem to sa tabletki na opryszczke wargowa (tzw pospolita) , jak i na wirus ospy wietrzenej ważne żeby tego nie bagatelizować zwłaszcza że jesteś w ciąży . A czy to miejsce w którym ci się to zrobiło to cię śwędzi i bobelek sie robi . taki pęcherzyk ? bo może to tylko zajad z spowodowany niedoborem wit. B a nie żadna opryszczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka napewno bedzie dobrze... wlasnie AMs mi przypomniala o papce na zajady . Wez wit b6 rozgniec i dodaj kapke wody i poloz to na usta . Jesli to zajad to do wieczora powino juz byc znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
U mnie bez zmian. Cały czas leżymy grzecznie w łóżeczku i czekamy na marzec;) na szczęście na razie nic złego się nie dzieje i dziś szczęśliwie zaczynamy 32 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nevergetup trzymam cały czas kciuki za Ciebie oby sie wszystko dobrze skończyło! zresztą nie może byc inaczej! Ty juz 32 tydzień, a ja 21! Czas strasznie szybko leci! Od jakichś 3 tygodni jestem caly czas na lekach rozluźniających...czasami mam tak jakby ciągnięcie do dołu, a może to od zaparc, bo męcza mnie niemiłosiernie! dostałam mocne czopki rozluźniające scopolan chyba...3 pierwsze dni było dobrze a potem znowu zapiera...nie wiem juz co mam poczac...czy jest na to jakiś skuteczny lek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joleczka ja tez mialam straszne zaparcia jaka zaczelam brac zelazo,. cale szczescie znalazlam na nie sposob- codzienie rano na czco jem lyzke otrebow i jak nie zapomne w ciagu dnia z lyzke i do tego pare suszonych sliwek. Efekt super. Never lez grzecznie .. juz coraz blizej .. jeszcze tylko z 6 tygodni i bedziesz spokojnie mogla cieszyc sie malenstwem ;) Lalka uspokoilas sie troszeczke ?? Lercima kiedy testujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie uspokoiłam, bo uznałam że tym płaczem nic dobrego nie zdziałam. w sumie dalej nie wiem czy to ta opryszka bo mam to w samym kąciku i jets to troche trudne do zdiagnozowania. zobacze co sie jutro z tym bedzie działo, w razie czego napiszę meila do mojej gin, mam nadzieje że na urlopie sprawdzi poczte i mnie uspokoi.jutro ide na test obciążenia glukozą i zrobie chyba badanie na obecność opryszczki, tylko ze na wyniki 7 dni sie czekaaaa.masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Czesc dziwczyny ! Dlugo mnie tu nie bylo i duzo sie u Was wydarzylo ! Tym co nareszcie zaciazyly GRATULUJE ! Ja niestety jestem po kolejnych 2 nieudanych invitro . :( Tym razem juz sie poddaje . Nie mam sily i kasy na kolejne proby . Niestety tak poprostu mialo byc i nic juz tego nie zmieni . Dziewczyny ktore nadaj sie staraja : Nie poddawajcie sie bo macie o co walczyc i miejcie nadzieje ze kiedys sie uda !!!!! Trzymam za Was wszystkie kciuki ! Niech Bog Was prowadzi jego sciezkami i doda Wam sily !!! Wszystkie zaslugujecie na spelnienie tego najwiekszego marzenia o dziecku !!! To ze ja sie poddalam nie znaczy ze Wy rowniez macie sie poddawac . Ja niestety nie mam wyjcia . Bez jajowodow nie zajde naturalnie w ciaze ale wierze ze Wam sie uda !!! POWODZENIA !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izasali
Czesc dziwczyny ! Dlugo mnie tu nie bylo i duzo sie u Was wydarzylo ! Tym co nareszcie zaciazyly GRATULUJE ! Ja niestety jestem po kolejnych 2 nieudanych invitro . :( Tym razem juz sie poddaje . Nie mam sily i kasy na kolejne proby . Niestety tak poprostu mialo byc i nic juz tego nie zmieni . Dziewczyny ktore nadaj sie staraja : Nie poddawajcie sie bo macie o co walczyc i miejcie nadzieje ze kiedys sie uda !!!!! Trzymam za Was wszystkie kciuki ! Niech Bog Was prowadzi jego sciezkami i doda Wam sily !!! Wszystkie zaslugujecie na spelnienie tego najwiekszego marzenia o dziecku !!! To ze ja sie poddalam nie znaczy ze Wy rowniez macie sie poddawac . Ja niestety nie mam wyjcia . Bez jajowodow nie zajde naturalnie w ciaze ale wierze ze Wam sie uda !!! POWODZENIA !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Izasali no to współczuję, a mi się zawsze wydawało że invitro powinno się udawać, a tu jednak to życie jest ciężkie ;( trzymaj się dzielnie bo na pewno jest ci bardzo ciężko, może odpoczniesz i może wygrasz w lotto i spróbujesz jeszcze raz, tego ci życzę. Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izasali, trudna decyzja u Ciebie, ale w pełni zrozumiała. Ja jednak wierzę, że to nie koniec, odetchnijcie tyle ile trzeba i może kiedyś spełni się Twoje marzenie. Trzymaj się mocno i życzę Ci, żebyś mimo wszystko była szczęśliwa!!! Nevergetup, ja mam równo tydzień przed Tobą. Lekarz też ciągle powtarza, że oby 37 tyg. Kurcze, modlę się, żebyśmy wytrzymały :-) trzymaj się dzielnie!!! Lacrima czekam na wynik Twojego testu... Lalka, może po prostu idź do rodzinnego lekarza- on też się zna i rozpozna czy to opryszczka czy nie i będzie wiedział jakie leki zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczunki test wczoraj robiłam, jedna kreska, tak jak przypuszczałam, czułam sie naprawde tak jak zwykle, ale trudno....poddawac sie nie mozna...dzis na koraytarzu w pracy spotkałam znajomą z która rozmawiałam jakies poł roku temu o staraniach o dzieciatko, mowiła ze staraja sie dłuuuugo, z obliczen mi wtedy wyszło ze chyba 7 lat!!!! i dzis patrze a ona ma brzuszek(tak około 5 miesiac), ucieszyłam sie jakbym to ja byla w ciązy...pomyslałam sobie ze na kazdego przyjdzie czas, acha ona ma 39 lat!!!! Izasali o Tobie tez pamietam, mysle tak samo jak dziecwzyny ze poinnas odpoczac, i wrócic do tematu jak bedizesz na siłach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczunki test wczoraj robiłam, jedna kreska, tak jak przypuszczałam, czułam sie naprawde tak jak zwykle, ale trudno....poddawac sie nie mozna...dzis na koraytarzu w pracy spotkałam znajomą z która rozmawiałam jakies poł roku temu o staraniach o dzieciatko, mowiła ze staraja sie dłuuuugo, z obliczen mi wtedy wyszło ze chyba 7 lat!!!! i dzis patrze a ona ma brzuszek(tak około 5 miesiac), ucieszyłam sie jakbym to ja byla w ciązy...pomyslałam sobie ze na kazdego przyjdzie czas, acha ona ma 39 lat!!!! Izasali o Tobie tez pamietam, mysle tak samo jak dziecwzyny ze poinnas odpoczac, i wrócic do tematu jak bedizesz na siłach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Lacrimko ale okresu jeszcze nie dostałaś? No to jeszcze nie wszystko stracone ;) eh.... ja też wierze że na nas też przyjdzie czas, przecież czasem nawet invitro się nie udaje, a potem dziwnym trafem naturalnie ;) Lacriko nie poddajemy się, walczymy dalej!!!!!!! ;) A jeśli ,,odpukać'' się nie uda tym razem to od razu poddajesz się następnej insemin? Ja tymczasem biorę clostibegt i 4 zastrzyki z gonalu, na polepszenie jakości jajeczek i nie pogarsza grubości endometrium i na koniec lutego napiszę wam jak jest ;) Kuracja jest droga, ale mój gin uważa że skuteczna, mam nadzieję że się nie myli ;) A ty Lacrimko co brałaś? W poniedziałek będę miała 11 dzień cyklu i wybieram się do kliniki sprawdza czy już czy na następny dzień insemin ;) Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Ja mam nadzieję że będzie jak u Werki ze test nie pokazuje, a za kilka dni będzie niespodzianka i tego Ci ogromnie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacrimko wiruski dostałąś ? dostałąś poczekaj a na pewno zadziałają - cierpliwości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki za słowa otuchy, jeszcze okresu nie mam , wczoraj odstawiłam duphaston po tym negatywnym tescie i za zwyczaj dostaje po trzech dniach od odstwaienia, nie, nie mam nadziei w tym cyklu juz.... Agulku ja bralam tylko CLO, bo ja dobrze reaguje na ten lek, endometrium tez mam przy nim dobre, lekarz mowi ze nie potrzeba nic innego, potem zastrzyk ovitrelle i potem duphaston i tyle. Nie wiem jescze kiedy podejde do kolejnej IUI, to zalezy kiedy dostane @, bo jak dostane np. 1 w piatek to sie nie wyrobie przed wyjadzem.... AMS no wlasnie dostałam wiruski, myslałam ze test bedzie i dla mnie szczesliwy ale niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacrima, naprawdę rzadko udaje się za pierwszym razem, więc wierzę, że będzie dobrze. Zbieraj siły Kochana i nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik360
hej wszystkim dziewczyny przepraszam że długo mnie nie było ale nie mogłam :( w poniedziałek mam mieć laparo i strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpik naprawde nie ma czego sie bac... napewno bedzie dobrze, wszystko pojdzie sprawnie i niedlugo bedzie fajny final w postaci dwoch kreseczek. Wiesz co bedziesz miala robione podczas laparo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik360
nic nie wiem co i jak lekarz nic mi nie powiedział dlatego właśnie się boje :( cieszę się że u ciebie wszystko poszło dobrze i że dzidzia jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed laparo mozesz sie spytac co zrobia.. jesli nie mialas sprawdzanej droznosci przez HSG to dobrze by bylo aby ja sprawdzili... no i kauteryzacja jajnikow- czyli nakuwanie i na tym moja wiedza sie konczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dzis badania krzywą cukrowaą. wynik na czczo 90 , po godzinie 95, po 2 godzinach 105. czy cukier z upływem czasu nie powinien spadac? bo u mnie rósł??o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Lalka normalne, że rośnie bo wypijasz po pobraniu na czczo glukozę więc wiadomo, że wynik będzie wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laka, możesz odetchnąć, bo wyniki masz idealne. Norma po 2 godz jest do 140. Karpik, laparo to super sprawa. Tak do tego podchodź. Zabieg będzie w znieczuleniu i lekarz wszystko Tobie po tym wyjaśni i będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zastanawia mnie fakt dlaczego po 2 godzinach od wypicia wynik jets wyzszy niz po godzinie? chyba powinno byc odwrotnie?im pozniej tym cukru powinno byc mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×