Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

A ja dzisiaj pierwszy dzień i właśnie jem szpinak z jajeczkami...pycha to już moja 2 kopenhaska zobaczymy............ 1 kilka lat temu i super udana.......polecam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek19911
Hey Wam!!!:) ja zaczynam od poniedzialku, w sobote zrobie zakupy na cały tydzien zeby potem nie biegac po sklepach:P ja mam 161cm i 77kg:/ ale chcę schudnąc 10kg na początek. Mam tylko pytanie gdzie mogę poczytać ile dokladnie tzn jakie porcje danego produktu trzeba zjesc? bo wlasnie np. 1 duzy befsztyk - ale jak duzy dokladnie??? itp... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek19911
Hey Wam!!!:) ja zaczynam od poniedzialku, w sobote zrobie zakupy na cały tydzien zeby potem nie biegac po sklepach:P ja mam 161cm i 77kg:/ ale chcę schudnąc 10kg na początek. Mam tylko pytanie gdzie mogę poczytać ile dokladnie tzn jakie porcje danego produktu trzeba zjesc? bo wlasnie np. 1 duzy befsztyk - ale jak duzy dokladnie??? itp... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agusiek ;-) życzę wytrwałości .... U mnie już 3 dzień i jest ok..... ja mam bardzo dużą nadwagę jakieś 30kg... ale spoko samą kopenhaską tego nie załatwię ;-) traktuję ją jako rozpoczęcie ... 6 lat temu tak postąpiłam i dało właśnie rezultat 30 kg w dół .... zajęło mi to rok czasu ale było warto... no i teraz też się nie poddam ;-) Najpierw kopenhaska,a później stopniowo 1000 kcl plus ćwiczenia i do dzieła ;-) a dlaczego się znowu roztyłam ???? wyszłam za mąż i mój kochany nie pozwalał mi odejść od stołu jak wszystkiego nie zjem,no i wieczorem orzeszki,czekoladki,ciasta itp... a w miarę jedzenia apetyt rósł niestety... a ostatnio stwierdziłam że dosyć tego BASTA i ruszyłam ze startu....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaaaaaaa
A kto ze nmą zacznie ja dzisiaj włąśnie jestem po kawce - to mój pierwszy dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś13
Szukam osoby chętnej do rozpoczęcia dietki od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś13
Agusiek to zaczynamy razem. Dobrze by było tak wspierać się na necie nawzajem. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia2006
Witam :) A czy może jutro ktoś zaczyna dietkę??? Ja planuje i potrzebowałabym wsparcia :) Kilka lat temu podjęłam to wyzwanie, było ciężko ale efekt był. Pozdrawiam_ i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia2006
Witam :) A czy może jutro ktoś zaczyna dietkę??? Ja planuje i potrzebowałabym wsparcia :) Kilka lat temu podjęłam to wyzwanie, było ciężko ale efekt był. Pozdrawiam_ i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karliczek30
witam.ja mam juz 5 dzien za soba i jest niezle.5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karliczek30
witam.ja mam juz 5 dzien za soba i jest niezle.3kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karliczek30
witam.ja ma juz 5 dzien za soba i jest niezle.3 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1286
hej zaczynam dietę ,,a wazę 82kg>>jest ktoś chętny kto poszaleje ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1286
hej zaczynam dietę ,,a wazę 82kg>>jest ktoś chętny kto poszaleje ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1286
ale dopiero od 19stego kwietnia jak ma być 13 dni a 17 mam ślub!!!!!!więc nie da rady teraz musiała bum j PRZERWAĆ!WIEC JEST KTOŚ CHĘTNY NA 19STEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1286
ale dopiero od 19stego kwietnia jak ma być 13 dni a 17 mam ślub!!!!!!więc nie da rady teraz musiała bum j PRZERWAĆ!WIEC JEST KTOŚ CHĘTNY NA 19STEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam male pytanie;od jutra mam zamiar zacznosc ta diete!! moje pytanie dotyczy czy moge zamienic sobie mieso w tej diecie i nie jej wolowiny tylko piers z kurczaka czy z indyka? czy moge uzywac soli? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka Uk
hejka wam dziewczyny.. ja chce zaczac od czwartku.. chodzilam na silke i dobrze wygladalam ale musialam przestac bo bylam w szpitalu i tak mi sie przytylo az 8kg:(:(:(: i teraz tak zle sie w sobie czuje ze tragedia waze 73kg i wzrost 170cm... ide na silke w poniedzialek ale szkole dopiero w czwartek koncze i dlatego w czwartek chce zaczac bo nie bede do szkoly jajek nosic hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika uk
Witam!Zaczynam od jutra troche sie boje mojej silnej woli chcialaqbym bardzo wytrzymac w pazdzierniku urodzilam coreczke!Waze 75kg a w zeszlym roku bylo 62 wiec bardzo zle sie z tym czyje do tego moj wzrost to 166 takze mam co zrzucac!prosze o wsparcie :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahhhhi 3
hej :) kto jutro zaczyna ze mną dietę? wola, pełno determinacji, rozwaga xD yeah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahhhhi 3
hej jestem na 2 dniu . Jest jedna metoda na wytrwałość ... dużo spotkań ze znajomymi, nie z rodziną < bo zwierzasz się im ze swoich planów dotyczących kolejnych 12 dni, a oni mogą to skrytykować>, teraz jest taka ładna pogoda . . . jedziemy nad jezioro, tam jest masa dziewczyn, które mają takie ciała, o którym my marzymy i jest motywacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanya
hejka, ja juz jestem po 5 dniu. -3kg!!!!!!!!!!!! Czuje się super!!! Nie chce mi się jeść. Tylko brakuje lodów, ale myślę, że wytrzymam do kończa. Pierwsze 2-3 dni był o trudno. Jutro idę na grila! :( zabiorę ze sobą sałatkę i kurczaczka... zrobię na grilu, a nie gotowanego ;) myślę, że nie zepsuję efaktu i na nic innego się nie skuszę ;))) 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1984
Witam! waga przed dietą 53 kg wzrost 160 cm JA dzisiaj jestem na 3 dniu i po raz pierwszy nie czuję głodu zamiast szpinaku jem brokuły zamiast sałaty fasolkę no i kawę piję z mlekiem bez cukru no i dzisiaj zamiast jednego owocu zjadłam dwie nektarynki i banana Ale myślę ze jakoś mi to nie zaszkodzi na pewno 1-2 kg mam mniej brzuch mi spadł i boczki mam nadzieję ze wytrzymam chociaż do 7 dnia ponieważ brakuje mi czekolady, słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiki
jak wy wytrzymujecie?? ja tego nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola19822
czy ktoś zaczyna dzisija dietkę ?szukam towarzyszki ! pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WagaStoi
Witaj ola19822! Ja dziś już jetem na 3-im dniu dietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeditt
Witam Dziewczyny:) Jestem pierwszy dzien na tej diecie,przedtem próbowałał Proteinowej ale dużo pracy przy menu. Moja waga 73 wzrost 170 Mam nadzieję,że wytrzymam bo Sama z Sobą się kiepsko czuje ,najgorzej z ubraniami.Pozdrawiam Was wszystkie życzę powodzonka i wytrwałości. P.s. Może ktoś się przyłączy będzie razniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeditt
Witam ponownie. Dieta rewelacja!!!!Moja waga spadła do 70 kg ,a w szczególnosci ten upiorny brzuchol :)).Menu jest proste nie trzeba kombinowac i zamartwiac sie co dzisiaj zjesc.Nie stosuję żadnej gimnastyki ,aczkolwiek pomyslałam o skakance aby uskutecznic.Będę pisała jak postępy.Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem dopiero 2 dzien na diecie, mam nadzieje ze dotrwam do konca. Po ciazy zostalo mi do zrzucenia jakies 10 kg, mam nadzieje dieta troche mi w tym pomoze. Nie wiem czy moja waga sie popsuła ale wczoraj ważyłam 65 kg dziś juz 62.5 kg. Ale nie ma co sie cieszyć poczekam na efekt końcowy. Najbardziej boje sie efektu jojo, ze znowu Wroce do starych nawyków, choć bede sie bardzo starać aby do tego nie doszło. Czyli bede jesc max. 5 lekkich posiłków dziennie i ostatni do godziny 18- 19. Czy sa tu dziewczyny które tez sa na tej diecie lub ja zaczynają? Byłoby mi latwiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuz024
hej wszystkim:) ja zaczełam od wtorku, rany pierwsze dni są mega ciężkie. dzisiaj dopiero trzeci dzień, wczoraj sie prawie złamałam , ale dzięki mojemu kofanemu misiowi udało sie przetrwać i głód zapijąłm wodą;p poczatkowa waga 61,3 kg , dzis 58,7 hehe zobaczymy co dalej;p byle do 55;p trzymam za was kciuki i za siebie tez!;p i Dziewczyny pamietajcie!!! nie ma zamienników w tej diecie, trzeba jesc co napisali wtedy sukces murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×