Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość turkusek
Hussein, Kirim, Kalsim, Eray, Kemal, -tureckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marihone Kastelle Piadeffe
moja znajoma nazywa sie tak Marihone Kastelle Piadeff to są jej imiona. Pochodzi ze Szwajcarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymakbet
jarno,rubens,loris,mia,lea,diego,swemi,noemi,deva,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feerie
Issa (moj chlopak), Duncan - szalenie mi sie pooba, Floricel - kolezanka z roku, pochodzenia filipinskiego :) Wybor imion z mojego roku: Rima, Daphne, Rodolphe (;) ), Krystelle, Ayele, Tung Anh, Ramzi, Natassia, Jim-ping, Ilyas, Hakan, Tenin, Cumba, Mazen, Dalia, Mamadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madla
No ja np mam na imię Madlin bo mój ojciec pomylił się wpisując moje imię miało być Madeline no ale cóż a moja koleżanka turka ma na imię Ciqdem Czyt.CZIGDEM nio to luzzz a jeszcze mam pare ale oni sa marokańczykami np Driss czy Kaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamel
Będąc w Stanach poznałem kilka fajnych imion: Treasure - dla dziewczyny jak znalazł:) Giedre - litewskie imię Latonya - srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam takie
sielarne - norweskie (pisownia fonetyczna), męskie Marick, Alva, Ita, Kieara, Fiona, Miriam - irlandzkie, żenskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Norweskie, męskie: Viljar i Sindre. Rany, jakie piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asvor
Moja kolezanka ma na imię Amira. To libijskie imię i znaczy tyle co kisiężniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki22
Moj znajomy ma symów Denis i Kewin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniala_mala
ja znam bardzo wielu noregow bo moja babcia jest norweżka i oni nazywaja sie Irmelin(piekne imie) ingela ingrid issa imalin roliza elisa i marion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyna666
Ja mam na imie Claudine i jestem z niego zadowolona, bo w moich czasach bylo malo popularne, w moim miescie byla jeszsze jedna dziewczynka o tym imieniu! Pozatym podobaja mi sie imiona PABLO SANTINO DZAWID DORIS ARMAND I wiele innych . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfghg
A ja sie spotkałam z imionami -Frank,Magnum,Klaus - Niemieckie,Lisa Marii,Miriam,Patrick,Kevin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooopaprotkaaa
Greckie imiona: Kiriaki - żeńskie Panajota Panikos ILIAS Stavros Nikos Dimitris Andri Holenderskie: Kofi Nordi Poznałam Turka który miał na imię BURAK - naprawdę i strasznie się cieszył że potrafię to poprawnie wypowiedzieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbp
moja koleżanka z Francji ma na imię Laetitia ( na E są dwie kropeczki), to raczej wydaje mi się na imię hiszpańskie, no ale ona jest Francuzką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atha
HIszpańskie mogą być?? oni maja imiona fajne np Męskie: Javier, Juan Alberto, Jose Tomas, Pelayo, Julio, Francisco,Jeronimo,Marco, Ingacio Damskie: Malena(właściwie Magdalena), Marina (Maria elena), Belen, Olaya(nie wiem czy nie jest portugalskie),Rocio,Rosa Dużo więcej ale nie ma juz siły pisać fajne są też fińskie-suvi, aamu - kobiety Tuomas, Rasmus,lauri,eero, męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atha
jeszce Santiago i Marisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justine20.02
Moi znajomi z Londynu, nie Anglicy, hehehe...mają tak na imię: Chinki----Sha, Jin Xiao, Fanquin Chłopcy z Bangladeszu -Atiq, Tariq Węgry -Zsom, Gabriella, Tundee Portugalia- Jose Luis Brazylia- Elenice, Lisiane, Cristina, Marcela, Gui, Braga no i mój Narzeczony Matthew Lee -ANGLIA :) :) :) :) a moje imiona to Justyna Maria Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tureckie meskie
Mutlu, Semi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie
Christos Lakis Antonis Giorgis Vajo Petro Dimitris Katcherina Irini Vaja Eleni Atena NIEMIECKIE andreas alex kristina sabrina wiecej nie moge sobie przypomniec...ale dopisze pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
moja znajoma z Martyniki ma na imie Gilbert, gdyz tam jest zwyczaj, gdy dziecko umiera nastepne "dziedziczy" po nim imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
Gilbert, jest to naturalnie imie meskie, ale musi je nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaa
alkan(meskie), gamze, naz (zenskie) - tureckie carmine (meskie)- wloskie rodrigo, keo(nie wiem czy to nie zdrobnienie)-brazylijskie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-A-G
Loaszlo koles z wegier albo guido z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaz londynu
moj chlopak ma na imie davin.Pieknie prawda? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadu
Altancocz, Amur, Belge, Arslan, Tula, Anudzi, Anarka, Batar -mong AnH, CHien -viet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×