Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość Sysuniaaa
a tam najlesze imiona to Greckie ;* Hasan,Nico,Czajan,,Angelo,Tajfun ;) cool imiona xD najlepsze jest Albertino dlatego,że to jest mój przystojny kolega.........:P buziaczki ;):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaaa
miałybyć Tureckie* źle napisałam nie Greckie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimol
Ktoś napisał irańskie imię Kawa i stwierdził,że czyta się Kała. Totalna bzdura. Czyta się Kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiwe
Męskie: Ryoko (japońskie) Tsugiri (japońskie) Hideki (japońskie) Natanael (To imię poch. semickiego, oznacza – ten, którego Bóg dał ) Nelson Aure Nikanor (z biblii) Drzewowit Pwlimir (słowiańskie, czyta sie jak sie pisze i sprubucie to wymuwic) Bil - celtycki bóg Piekła Emma-O - japoński władca Piekła Faust Żeńskie: Sawa (słowiańskie) Emi (japońskie) Aya (japońskie) Kiara Mariko (japońskie) Achacja (greckie) Nija - polski bóg podziemnego świata Salome (moje 2 imie,1 jest marta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia19
jestem prawie w 6 miesiacu ciazy i najprawdopodobniej bedzie to syn mi podoba sie imie Allan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Agusia
piekne imie w ktorym sie zakochalam to DORIAN :) rownie piekne jest GRACJAN :) a takze FLORIAN GIORGIO JESSE :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palyna
Burak to imie tureckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klavell
Moj chlopak ma na imie Uzeyir (uzyir) jest Turkiem jego rodzina tez ma ciekawe imiona : Fatima, Ramazan, Ferdi, Omer, Hassan, Alladin, Sybiah, Leila, Orlando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli
atilla czyli ati dla chlopca i minnie lub nikita dla dziewczynki. tak beda nazywaly sie moje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja crka
ma na imie Saskia-to imie holenderskie ale bardzo popularne röwniez w Niemczech.Tak miala na imie zona Rembrandta-malarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemieckie: Andreas Till Nico Mäx Fabian Oliver Franziska Heidi Annika Antja Sarah Hannah Christina Verena Hmmmm narazie to chyba wszystko A moja kumpela chcę nazwać swoją córkę Mary-Kata-Rose Nawet fajnie tylko troche długie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazel
hej mam na imie GIZELA nie wim czy wam sie podoba ale duzo znajomycz i nowo poznanycz osob mowiu ze to bardzo ladne imie takie nie spotykane, orginalne. W sumire mi tez sie podoba ;-) POZDRAWIAM ZRYTA GIZELKA PAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki
Do wyzej wymienionych imion greckich dopisuje komentarz Paraskiewi to znaczy piatek . Nie Panajota tylko Panajoti to męskie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schwester
Moja siostra oczekuje dziecka,ktore na swiat przyjdzie w maju.Jesli bedzie to dziewczynka otrzyma imie Melody lub Samara.Ponadto mam wielu tureckich znajomych o imionach:Kadir,Yasar,YIlmaz,Nahit,Zekeriya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek urbanski
Kjetil, AnNe Kari ,Stine to norweskie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_pietrusia
mi podoba sie imie Ryder jest to imie amerykanskie albo colin tak chyba nadam swojemu dziecku a dla dziewczynki to np. Nicole albo Ashley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feri
Tasukigirl, "INU" to "pies", a nie "świnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justija
Mi sie podobają imiona z krajów byłej Jugosławii Tiana Jelena Mirijana Isidora Milan Aca Dejan Sawa ( to męskie imię )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michi
MOJA KOLEZANKA MA NA IMIE ALBORTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka023
Moj najlepszy przyjaciel jest Hindusem. Wiekszosc ludzi mowi na niego po prostu Joy (czyli radosc), ale jego prawdziwe imie to Sabyasachi (czyt. sabijasaczi). Jego siostra ma na imie Vinki, a dziewczyna Sleiha (w dwoch ostatnich przypadkach nie jestem pewna pisowni - to rowniez hinduskie imiona). Moj szwagier rodem z Turcji to Yuksel, jego brat Yugel, syn Onur i ziec Rafat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba irlandzie imię Siobhan (damskie). Ale oczywiście swojego dziecka bym tak nie nazwała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczka
marion imie dla dziewczyny w austrii bardzo mi sie podoba moja szefowa tak sie nazywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta87
Dritan-z Albani Mutlu-z Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnAgelika
Najladniejsze imie zagraniczne dla dziewczyny to CHIARA ( czytaj KIARA to po włosku) i JASMIN ( czyt. JASMINA ) obie to moje kuzynki dosc ze maja fajne imiona to jeszcze fajne dziewczyny z nich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goglik
moja kuza elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroc stokrotka
ostatnio slsyzalam jak babka na ulicy wolala za swoja corka...Ashanti :| no co jak co, ale bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraike
a ja znam takie zenskie niemieckie lotta, julinka , swenja, saskia, charlotta(karlota),valentina... meskie- armin, lars ,janis, marwin, fritz, cousima, islandia-biatwe portugalia -hortensja chyba tureckie b.ladne imie zenskie -melike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraike
albo antonia, antje, gaby, i meskie chyba tureckie menderes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraike
fajne imie amerykanskie zenskie KENDRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzel
'SzuKAm Szukam' moj znajomy tez ma na imie Metin ale jest z Cypru....Tureckiej polowy.. Erol jest takze....Salih...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×