Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość Loris
Ivette-hollandia imie mojej przyjaciółki...:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graaf
A na przyklad takie imiona: Kaliope - zenskie Nemezis - zenskie Kasjop - meskie Maxym - meskie Alekos - meskie Gaurus - meskie Gilia - zenskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimosek
Ja mieszkam w Ny i mam tutaj sporo zagranicznych kumpli. Tania- z Colombi -Gustav, Devon, Zuleima, - Porto Rico -Maueen, Noradin, Omran- Arabskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazel
witam ladne imiona to; np; NIKOLA, OLIWKA,ALAN, GRACJAN, MAJKA sama wlasnie szukam swietnego imionka dla kolezanki nie narodzonego dzidziusia moze macie jakies propozycje??? pozdrawiam GIZELA tak wlasnie mam na imie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisi
Ja znam gościówę o imieniu Frostina. Inna moja koleżanka to Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan
moj malutki nie dawno urodzony kuzyn ma na imie Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
ja mam jakieś dziwne imię:Marika. a mój brat i moja siora mają jeszcze gorsze imiona: Karina (jak dla konia, karino) a brt Juliusz. jak oglądaliśmy Quo Vadis i mówili juliuszu, a mój brat wszystkich się pytał czy go ktoś wołał. hi, hi !!! papatki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2404
Jestem w Niemczech od 3 tyg, i nie poznalam zadnego niemca.... tylko Faruke, Sargio, Yonas, Yarukte, Aslan, Friedrgh.... same turki i albanczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2810
Everton- To imię Brazylijskie dla faceta...poznałam go kiedyśna forum....jest słoooodki jak inni Everton'i:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj facet
ma na imie Abdullach i jest Kurdem:) gdy go poznalam wszyscy mowili do niego APOL i myslalam ze to jego imie, a potem sam mi powiedzial ze Abdullah....szczena mi opadla;) ale po 3 latach juz sie przyzwyczailam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiwciaD
hej co do Ładnych imion zagranocznym sama nazywam się Liwia teraz juz często spotynake mam dwie siostry jedna nazywa się Mirella tez juz gdzieniegdzie mzona spotkac a druga to Owidia ;D tego jeszcze nigdzie nie słyszalam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma 2 córeczki.Jedna to Nektaryja a druga Paraskiewyj. Mieszkają w Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarina
niemieckie czyta sie przes S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarina
pomylka czyta sie przez Z sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka005
Litewskie imona: męskie- Arunas (moje ulubione) Gintarus (dosLownie bursztyn) Soulus Rytis Robertas Rymantas żeńskie- Rasa Ruta Ramona Jolanta Jurate Sigita Jurgita Rita Mają bardzo śmieszne zdrobnienia np. Robertas- Robertukei. Z hinduskich znam Radż, Dżaswinder, Vini. Kolega z Bangladeszu ma na imie Bhidżu. Z Rumuni Alina, Dana, David. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie z kuwejtu, nie wiem jak sie pisze ale wymawia sie hiumid, brzmi zupelnie jak wilgotny po angielsku ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja siostrzenica to Laila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davi
witajcie kto mi wyjasni co znaczy imie samira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilanii
Myśle, że wy mi pomozecie. Szukam ładnego imienia męskiego pochodzenia skandynawskiego. Najlepiej fińskie bądż szewckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj Brat Leilanii
Nie blaznij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagira
Sagira-Egipt A moj narzeczony ma na imie Shaban (czyt. Szaban) a jest pol albanczykiem i pol amerykaninem. Takie sobie imie ale w skrocie mowie Shabi (Szabi) duzo fajniej:). Sinan-albanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi si podobaja imiona japośkie Kage, Hitomi, Ai, Asami. Sayumi, Risa, Koharu, Miki, Makoto, Kagome, Cho, Maki Kaori, Rika Abe, Aya Yuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaya__*
Hey:))Co do ciekawych imion to ja mam na imię OlayaMam dwoch kumpli Oktawiana i Alana -pozdro dla was:)Poza tym fajne imiona to: Lauren ,Noemi ,Aneliz ,Milagros ,Etienette ,Suri, Rebecca, Kira, Shila, Donna,Miriam, Monica, Fellie-żenskie Mathias,Christoph, Marwin, Lucas, Martin, Salit, Peter, Andreas, Florian, Toni,Occo-męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasukigirl
Haruka , Kakashi , Amiboshi , Hatsumomo , Daisuke , Iruka (delfin) , Sung , Akira , Sasuke , Inu (świnia ^^) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz
moja kuzynka ma na imię szantal co po francusku zanaczy śpiewaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×