Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość kartel
a zna ktos jakies meksykańskie imiona męskie? bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiennik
Kilian – celtyckie Rosario – hiszp. Lexus Fabian Haakon Magnus – imiona norweskiego następy tronu, skandynawskie oczywiście Afrodyta i Atena – imiona córek znajomych (Polaków) Jannis, Maren, Pia – niemieckie Ktoś wpisał BuenaVentura- polska wersja może być Bonawentura Saulius – też litewskie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4r10rd
Ktos zapodal imie Saulius (litewskie). Mam kolege w klasie (MANTVYDAS - lit.) ktorego znajomy ma na imie SAULIENS (co pokazuje ze powyzse jest bledne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nebeel (czyt:Nabil) Bassem (Basim) - arabskie(Syria i Palestyna), oba męskie Abdirahmaan, Noor(czyt: Nur) - z Somalii :D męskie Odon, Sulejman - z Kongo, męskie Rafael - Serbia, męskie Mattis, Per, Gunnar (czyt: Junar, można też normalnie Gunar) - norweskie, męskie Muhadi:D - Czeczenia Gjeorgij - Ukraina/Rosja xD To by było z męskich, które bardzo lubię, ale najlepsze męskie dziwne imię to Øyvind :D Norweskie. I damskie: Sabrije - Kosovo Gerd, Ragnhild(Rajnhil/Ranhil), Kari, Janette (Czyta się Janet ;) nie Żanet :P) - Norwegia Tarik - Somalia Than, Phung(czyt:Fun), Tram (czyt:Dziam :D) - Wietnam Virginia - Rosja, ale to chyba nie ruskie imię ... Midia, Turin (Turin to znaczy \"Piękno\") -Kurdystan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekrg
Mnie bardzo podobają się imiona Dalinda i Dilajla tylko moja Pani stwierdziłe że tak córki nie nazwie... Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajć ...xD
o hoho.. aj mam na imie Maxymiliana .. biedne jak ...***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa-Polska
JA mam znajomego co ma na imie Osi, ale nie wiem skad te imie jest (z jakiego kraju) Moze ktos wie. Mieszka w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_3333
SAULE- litewskie dla kobiety GITANA ROSITA DANGUOLE VAIDA ROMA URTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_3333
JEST TEZ JURATE- cos jak Bursztynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze świata
Znajomy z Grecji: Stelios (jego mama - Afrodyta), a z Rumunii: Radu, Viorell, Alexandru, Mihnea, Vlad (wszystkie męskie), z Indii: Barnali (co oznacza: tęcza) z Holandii: Lieke, Doenja, Leoni, Nellemieke, Anouk, Annichje (to żeńskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulina
np. mój 5 letni kuzyn z Czech ma na imie Kiljan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekosik
Moze byc Aliana/Alexandors/Panagiotis/Katina/Pavlos/Sotiris/Christos/Drita/Hazis/Armanod/Lona/Lena/a Atanasia/Atanasis/Nafizia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly
moje koleżanki z klasy: betül-turcja merve-turcja meltem-turcja kübra-turcja antonella-włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imina Duńskie męskie : Moren ,Harwi , żeńskie : Betina , Marija , Kisaja ; Znajome Tureckie małżężstwo : Bulo i Kesii Mój brat ma synka - Gorana , imię bułgarskie Ja jestem w tej chwili w ciąży i myśle , ze moja córka bedzie miała na imię Sandra , albo ...... zwyczajnie Dorotka po mojej babci ;) co myślicie które lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiulka23
Nie wiem jakiego pochodzenia jest to imie ale bardzoo Ciekawe .. Salomea .. i Ludwik .. he .. ? moi pradziatwkwei sie tak nazywali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniek
moja kumpela ma na imie dżejlana jest pochodzenia jugoslawianskiego jej ojciec to ramzi a bracia asam i deniz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whalid
moj kolega jest jordanczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia
mój kolega hiszpan- Fernando (piekne imie) w zdrobnieniu mówimy do niego Nando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuniagda
moja mama ma na imie radka i jest z czech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaus
Widze ze Metin to bardzo polularne imie , tez znam takiego i rowniez pochodzi z Turcji ...dosc ciekawe imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika003
mam pyt. czy na litwie jest takie imie jak NOVOWLADIS?? jeśli n=ie, to podajciejakies podobne do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scilla
A ja mam na imie Priscilla. Jest to równierz zagraniczne rzadko spotykane imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1304
jestem w ciąży i podoba nam sie arabskie imię Farida-tzn.rzadka,niespotykana,a dla chłopca Tyberiusz ale wszyscy nam mówią że nigdy takich imion nie słyszeli;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrZyW
Ja mam Na pierwsze imię Mona, na drugie : Sharone a na tzrecie gwen ( to ostatnie po chrzesnej z Angli ) Mie tam sie podobają nawet (orginalne ;p)a i tak ogólnie to urodziłam sie w USA, ale matka była polką wiec przeprowadziliśmy sie do polski jak miałam 2 latka , takie rzeczy sie zdarzają , brechtam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×