Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Fińskie, nie mutacje lokalne chrześcijańskich, a wywodzące się wprost z tamtejszej kultury na przykład: Żeńskie: Suvi - lato Myrsky - burza Kukka - kwiat Sirkka - świerszcz Kielo - konwalia Ilma - powierze Vuokko - zawilec Talvi - zima Lempi - miłość Orvokki - fiołek Raita - wierzba Rauni - jarzębina Ulpu - nenufar Pilvi - chmura Helmi - perła Męskie: Tami - dąb Hirvi - łoś Osmo - rosomak Ukko - grzmot Ahti - imię jednego z bogów Arvo - wartościowy, cenny Ilmari -skrócone imię herosa-kowala z Kalevali Jalo - szlachetny Kaleva - od mitycznego przodka wszystkich Finów I to z innej bajki, bo to fińska odmiana Andrzeja - Antero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach miałam dwóch kolegów o egzotycznych imionach 1) Muthupandian 2) Latif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie to
Ingeborg - holenderskie imie zenskie (wymowa inheborh z baaardzo charczacym h takie az chrrrrrrrr) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iliada
cikawe zagraniczne imię to Miriam- hebrajskie, Elena- hiszpańskie, Ursula-niemieckie i na przykład moje - Helena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy anglik, z pochodzenia turek ma na imie Attila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILZA HESJA
ILZA , HESJA - to są moje 2 imiona, które mi sie podobają i jestem Polką. Mój mężczyzna ma na imię MAHER i jest Tunezyjczykiem. Podoba mi sie też imię jego siostry-wymawia sie NARŻUS (NARHJUSS). Inne imiona jakie znam to LINA (tunezyjska dziewczynka), SAMIA (moja koleżanka z Afganistanu). Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze kilka
Lei Hui - chinka Saskia, Annemieke (czyt. anemike), Jop Jaap Hester Kees (kejs) Hetty i cala reszta holenderskich imion, bo tu mieszkam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herm
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak brzmi skrót od imienia Gerard ?? Bardzo ważne. Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herm
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak brzmi skrót od imienia Gerard ?? Bardzo ważne. Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka13
zdrobniale Gery:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
na jednego kolege Gerarda mówimy Geruś lub Gieruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xensa
żeńskie: Irina, Elham, Stefii męskie: Yanik, Jenz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi x
LORIS,CORRADO,NICOLETTA,JESSICA,MORENO WSZYSTKIE SA WLOSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunhilda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolypop
ja mam na imie Jessica brat Albert:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLYPOP
ja mam na imie Jessica a moj brat ALBERT:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenyka
Lyserg :) uważam że dość ciekawe imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelitka
Mój kolega ma na imie Arno -Francuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcion
niemieckie imiona damskie potrzebuje - niem a ktos czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanddda
Guze- imię męskie tureckie Esteban- męskie hiszpańskie Zaga- żeńskie mongolskie Wan Chay- męskie, Filipiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne sa tezz
kelan-irlandzkie finn-irlandzkie hakan-tureckie albo norweskie wtedy z kropkami nad a imogen-brtytjskie sezar-cypryjskie lea-niemieckie leni-niemieckie mariike-niemickie roberta philipa-pippa-brttyjskie arystokrackie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhee
oki, może nie jest jakieś niezwykłe, ale... mam na imię Dagny (norweskie: nowy dzień), oprócz tego lubię też Snove (też z Norwegii, kobiece), no i hiszpańskie: Soledad (samotność) i Corason (serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadowcat
-> Może zacznę od mojej kochanej przyjaciółki, która ma bardzo ładne boliwijskie imię - Kenaya (czyt. kenaja), co tak na prawdę oznacza obłoczek, albo rodzaj muzyki boliwijskiej. -> Następnie mój kolega ma na imię Eliezer (bardzo ładne hiszpańskie imię) i pochodzi z hiszpanii (szkoda tylko, że również tam mieszka...) -> Moja kolejna przyjaciółka, pomimo, że jest polką to nosi włoskie imię - Oriana. -> Trang (czyt. czan) to przyjaciółka pochodzenia wietnamskiego. */\* A teraz może imiona, które po prostu mi się podobają: Wioletta, Ania ( to moje :]), Adam (mój brat :]), Nina, Florian, Gabriel, Eliza... Cóż, więcej by się znalazło, ale mogę wam jeszcze powiedzieć, że ładne imię męskie to MACIEK ( wszyscy moi ex byli Maćkami... no i jeden Mateusz, ale też na "M")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka_mala89
Hmm.... ja mam na imię MARLENA, jest to połączenie imion maria i magdalena :D:D, ale osobiscie podoba mi sie TATIANA TAMARA INES CHIARA SELENA LAETITIA albo po prostu ANNA (bardzo ładne, a skromne i uniwersalne) a dla chłopaka - KAMERON TRISTAN MAURO :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emy..
mam kolegów na Węgrzech.... Laci, Geri, Zolan i Pali . oraz dwie koleżanki Zsófi & Zozó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIUMA
rafael mersedes london paris neomi amira serenna nazwe tak swoje dzieci(jesli tyle bede miała) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexus
Trygve, Bjorn norweskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion zagranicznych to moje jest ciekawe ... Mongolskie Selenge -> znaczy po polsku tencza :D ... Na ogół mówią na mnie Monika, bo z polskich imion to mi się podoba :) ... Podobają mi się też Kira, Cho, Aisha ... To z damskich wszystko oczywiście :) ... No i z rodzinnego kraju Atar :) CIAO !! Selenge PS. imiona pisze oczywiście spolszczone tak troche :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×