Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość dj JaCuS
Rocket, Tia, Matt, Lance(Lens), Cally(Kali), Irma, William, Chris, Richie, Daniel to fajne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana123
a mi zawsze podobały sie taki imiona dla chłopców: Kacper Kajetan Oktavian Gracjan Mam problem z żeńskimi. Jestem w ciąży, nie znam jeszcze płci dzidziusia ale dla dziewczynki na nic zdecydować się nie mogę. Szukam czegoś oryginalnego ale żeby miało ładne zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
ana123, a moze Tiffany lub Michealle , Nicola, dla dziewczynki:) mi tez sie bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delia
Jeśli mogę poradzić to pięknym imieniem jest spolszczona Leatitia czyli Letycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-Shape
Ja mam na imię Suja, a moje sis to Sylvia i Finettera. Mama chodziła po użędach żeby można bylo nas nazwac orginalnie. Mam jeszcze w klasie koleżankę Katię i kolege Bogusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczeq
Moja ciotka się nazywa Tania a mój ojciec Bogumił Babcia ma bujną wyobraźnie najwyraźniej po swojej mamie bo babka ma na imię Anastazja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bez sensu...przecie
Nicola, tak fajne imie :) a co powiecie na Victoria? albo Natali? dla chlopczyka fajne Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn
ma na imie yakup,a coreczka yella.nie mieszkam w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KDDDJHDDDDDDDDDDDDD
AMBROZJA-AMBER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axx
A ja mam na imię Axela Chciałam kiedyś znależć znaczenie swojego imienia, ale nie udąło mi się Może ktoś wie gdzie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
czy istnieje takie imie jak Charasad?????jak ktos wie to niech mi napisze prosze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZERBEJDŻAN
Rodriguez (czyt. Rodrigez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
KARI chłopak dał synowi w Finlaandii:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w barze niemiecko-tureckim i znam pare imion meskich tureckich: Cemal,Hakan,Turan,Ibo,Mustafa,Selman,Fatih,Sami,Salih, Kadir,Kazim,Ismail,Hassan,Sevket,Ali,Demirali,Arda,Anyl, Hamndi,Erdal,Murat,Metin,Esref,Nazim,Razim,Rafet, Adnan,Aydin,Mehmet,Balaban,Buhran,Bekir,Hareytin, Uzgur,Celal,Yldo,Hayri, jak przypomne sobie jeszcze jakies to dopisze:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
Marigona,Rame,Arlinda,BBesmire,Ilier,Marina-Albania..........Javus-Turcja.Hasan-Turcja.Furzina-Wegry,Filiz-Turcja.Anton-Rosja,Loszka-Rosja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4r10rd
Pare imion znajomych z UK: - AGARTHA (bez bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne arabskie imiona
Algieria: - Samir - Sofiane ( męskie, czyt. Sofian ) - Khaled - Yacine ( męskie) Egipt: - Mina ( męskie) - Ibrahim - Haytham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaaa2234
America Libertades -tak ma na imie moja kolezanka z Kolumbii, jak dla mnie sliczne imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.C.
Praline- czyt. Pralin- znaczy pralinka :) Anique- czyt. Anik Orrienne- czyt. Orijen sa to francuskie imiona, ale ich wlascicielki pochodza z Afryki, obecnie mieszkaja w UK. Wszystkie 3 sa cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tayfun - imię kolegi zTurcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icad
Niektóre Japońskie imiona imiona męskie - Go, Yo, Yukichi, Seiki, Hiro, Izo, Kaz, Taki, Ukyo, Imiona żeńskie - Aya, Eri, Iku, Ise, Miiko, Miki, Ochiyo, Sachiko, Tai, Toku, nazwiska - Abe, Amori, Date, Eto, Hirata, Hiratasuka, Ina, Kon, Saga, Ui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastis
abigabilmarietta.....trzy imiona w jednym...moja kuzynka ma tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matthias
tureckie - męskie : Fabi, Derwim, Murat, tureckie - żeńskie : Diugo, Sewim, niemieckie - żeńskie : Agnes - w polskim tlumaczeniu Agnieszka, Nathalie - Natalia, Yvonne - Iwona, Judith - Judyta francuskie - żeńskie : Charlotte - Karolina, Delphine - Delfina francuskie - męskie : Jacques - Jacek, Jules - Juliusz, Blaise - Błażej, Anselme - Anzelm hiszpańskie - męskie : Arcadio - Arkadiusz, Elías - Eliasz, Gervasio - Gerwazy, Aloisio - Alojzy, Guido - Gwidon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matthias
arabskie imiona żeńskie : Abir - zapach :D, Abla, Nazira, Nadida, Maisa, Gajda, Fatin, Amal, Thara, Siham, Nesajem - kwiat :], Karima, Inas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciula
Mi się podobają norweskie imiona: Żeńskie to: Sol, Liv, Irmelin i Villemo Męskie: Orjan, Tarjei i Bjoern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglada
a moja corka ma na imie Lillith :), to w chebraizmie pierwsza kobieta adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilhko
Ja znam tylko 3 Mongolskie imiona:] Selenge - tęcza Tingis - fala Solongo - morze lub rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilhko
A wiecie żę w mongolii pisze się bukwami - rosyjskimi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×