Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

wybaczam ci fionka :) slowo desperacja nie kojarzy sie mile ;) PS fionka? wygladasz jak fionka sprzed nocy ze shrekiem, czy po nocy ze shrekiem? tak tylko z ciekawosci..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Zaraz, zaraz, Myst... coś mnie zastanawia: chciałeś mnie gdzieś zaprosić i... czyżby coś mi postawić, wbrew swoim żelaznym zasadom?? ;) PS. wyglądam DOBRZE :P PS2. nie spałam ze Shrekiem :D PS3. dla Ciebie fionka ;) , ale generalnie wciąż filifionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie pisalem, ze ci bede stawial jakies domniemanie, ze facet placi? milczenie tylko wyjatkowo cos oznacza, zazwyczaj nie oznacza nic :) dobrze, ale jak dobrze? hehe spalas ze shrekiem fionka - widzialem w telewizji. Chyba wystapiliscie w jakiegos typu reality show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, doprecyzuj język. Napisałeś: "mialem zamiar cie gdzies zaprosic". Uważaj, bo każda kobieta zrozumie to jednoznacznie! Na wszelki wypadek używaj w takich sytuacjach sformułowania: "chciałbym się z tobą umówić" - kwestia placenia pozostanie niedopowiedziana ;) Nie spałam ze Shrekiem, bom filifionka! z innej bajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst blefował :P przecież On ma określone zdanie na temat znajomości internetowych, już Mu pisałam, że życzę Mu aby zakochał sie w kimś poznanym przez net:) wtedy mogłabym Mu powiedzieć \"a nie mówiłam\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem zamiar cie gdzies zaprosic - nie wiesz gdzie i czy to cos kosztowalo by :P pewnie ze tak mowilem dla zartu, nie bede shrekowi fiony podrywal, zrobi ze mnie kotlety jak z tych rycerzy na zamku kto dzis mowi \"chcialbym sie z toba umowic\"? ale mam super odpowiedzi na takie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on: \"chcialbym sie z toba umowic\" ona: - a ja bym chciala wille z basenem - milo z twojej strony - to chciej dalej - dobrymi checiami pieklo brukowane itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jakie masz odpowiedzi jeśli to kobieta powie Ci wprost, że chciałaby się z Tobą umówić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak wprost chyba nigdy mi sie nie spytala, a nieznajoma no to na pewno :( ciekawe czy doczekam ....... hmmm, jak ja widze, spytam \"kiedy\" i \"co robisz....teraz\" ;) itd. ewentualnie "zadzwon do mnie" chyba wieksze swieto niz 200 lecie bitwy pod trafalgarem by bylo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała dygresja na temat mostów. Rachunek ekonomiczny zawsze wypadał z korzyścią dla budowy ścian. Po prostu łatwiej je zbudować. Z drugiej strony mosty są wyznacznikiem geniuszu człowieka w dziedzinie budownictwa i wiele osób je podziwia nie tylko ze względu na walory użytkowe ale też sam wygląd. Ścianą raczej trudno się zachwycić (jedyny znany mi przypadek, który podaje się jako atrakcję, to ściana płaczu). Zachęcam, aby nie iść na łatwiznę i rzachunek supermarketów \"kupuje duzo bo kupuję tanio\". Z pewnością lepiej zbudować coś, co inni będą mogli podziwiać, i naśladowac jak sadzę, i z czego my sami będziemy dumni. W ramach praktyk polecam grę Bridge Builder na samotne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dyskusja rozgorzala podczas mojej drzemki popoludniowej ;) witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back i normalnie jestem pod wrażeniem rozwoju niektórych znajomości na tym forum:) jeszcze troche i nam fionka i myst uciekną, bo juz im samotność nie będzie dokwierać;) no dobra, to ja czekam na jakeigoś następnego mysta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla z tego co wyczytałem to Myst najpierw interesował się Zadumana potem filifionką. Kto wie moze Myst na którego Ty czekasz będzie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak na razie, nie podjął rzuconej przeze mnie rękawicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekawica? jaka rekawica? ktos mnie wspominal, bo ciagle mi sie odbijalo, az zasnac nie moglem paola powiadasz, ok zaraz poszukam twoich wypowiedzi by ciebie lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, już lepiej napisz, że dokuczała Ci czkawka :o Odrobinę subtelności, pls :) Zadumana, najwyraźniej Myst - mimo głoszonych poglądów - zawziął się i próbuje nawiązać znajomości z kobietami przez internet :P paola, teraz na Ciebie przyjdzie czas próby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zawzialem? pogadac nie mozna, zaraz cos z tego musi wyniknac? BTW oferty matrymonialne prosze wysylac na maila - CV - list motywacyjny - zdjecie paszportowe i calej sylwetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre:) tak w ogóle to cos mi tu nie pasuje, gdyby Ci nie zależało na znajomościach internetowych to nie podawałbyś swojego maila :P więc coś tutaj ściemniasz Myst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tu stworzycie jakis serwis matrymonialny ;) witam z wieczorka jak widze ciagle sie karuzela kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma czujesz się zazdrosna, że Myst o Tobie zapomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma, to od razu ustalmy wysokosc opłaty członkowskiej w tym biurze;) ja mogę byc skarbnikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko no ja zdesperowana nie jestem ;) toz to dziecko jeszcze przecie, w moim wieku to by pod paragraf zachodzilo ;) Zadumana no i jak moglabym przeszkadzac w waszym plomiennym romansie no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko spokojnie Myst zostawił sobie nome na deser hihi :P w końcu na każdą przyjdzie kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×