Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

gdybym miała odwagę się zbłaźnić, napisałabym teraz - ale z was idioci:( noma, jak dla mnie, to obydwaj się własnie zachowują tak samo glupio:( emocje na maxa, w tym amoku nawet nie zauważają naszych wypowiedzi... i ja też nie kumam, co mozna miec do poznawania ludzi przez net. i tu można trafić na durniów, i w realu też... Myst, moze ja też siedze teraz bez spodni? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zarzut do kobiet, tylko do faceta ktory przyznal sam, ze poza netem i kolezankami nie ma zadnych mozliwosci facet ma biegac a nie kobieta, to nie wina kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra daruje mu :) musial sie wyzalic i zaczac te rozmowe. od dawna czulem ze wybuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes dziecko bardzo wspanialomyslne:) dziekuje z calego serca za wybaczenie hahahahahah taki casanova moze mnie wiele nauczyc pewnie jeszcze hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pseudointelektualne wywody... Myst, jakie ty masz wykształcenie? humanistyczne chociaż? albo moze dużo czytasz, by tak teoriami na temat ludzkich zachowań rzucać na prawo i lewo? czy to tylko twoje obserwacje, mistrzu?:P porzućcie emocje, chłopcy... kazdy moze się zdenerwować, ale teraz przeczytajcie to wszystko jeszcze raz, zobaczycie, jak wam będzie wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zwyczajnie zmienimy juz temat na jakis przyjemniejszy? leszczynowa poda nam przepis na ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zapytamy kobiety ktore z Toba byly Myst bo ja nie mowilem ze jestemn nieudacznikiem ale cos czuje ze ktos tu ma ten kompleks jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co oceniasz ludzi po wyksztalceniu? wyzsze humanistyczne z osiagnieciami na skale krajowa ale nie to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiac, ze laske mozesz poznac w zasadzie tylko z neta - przyznales ze jestes nieudacznikiem masz jakis problem dodac dwa do dwóch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chlopcy... moze i jestem prosta dziewczyna i nie wstydze sie tego bynajmniej ale zawsze bylam szczera do bolu i mowilam co myslalam. wiec powiem. zachowujecie sie jak dwa samce walczace o dominacje w stadzie... wybaczcie, ale to juz mnie zaczyna bawic po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest swietne !!!!!!!!hahahahaha nawet czytac nie umiesz watpie w to twoje wyksztalcenie czlowieku. ciekawe bo jeszcze zadna zktora bylem nie pzonalem w necie tylko w realu :) a napisalem chyba troche inaczej co ? naucz sie czytac.casanovo najpierw:) no widze ze sie zlapales tego argumentu Myst jak tonacy brzytwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest swietne !!!!!!!!hahahahaha nawet czytac nie umiesz watpie w to twoje wyksztalcenie czlowieku. ciekawe bo jeszcze zadna zktora bylem nie pzonalem w necie tylko w realu :) a napisalem chyba troche inaczej co ? naucz sie czytac.casanovo najpierw:) no widze ze sie zlapales tego argumentu Myst jak tonacy brzytwy ;) ale fakty niestety nie sprzyjaja tej Twojej teori mistrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masz racje noma nieudacznik gosc poczul sie zagrozony obecnoscia bufona Mysta i zaczal probe walki o dominacje dla mnie pozostanie nieudacznikiem, a ja dla niego bufonem dla mnie ok, ale on zaraz cos znowu walnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupi jestes, juz ci cytowalem archiwum a ty slepy bylych facetow tez wliczasz w te zwiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst, pytałam powaznie znowu nie zrozumialeś, biedactwo - wyksztalcenie wiąże sie BARDZO z oczytaniem w danym kierunku, a ty od kilku dni rzucasz jakimiś teoriami psycho. i socjo., chciałam wiedzieć, skąd taka ogromna wiedza;) teraz rozumiesz? i odpowiem jeszcze wprost na Twoje pytanie, bo moze nei zrozumiaes jeszcze, dlaczego pytałam o wykształcenie - nie, nie oceniam ludzi w ten sposób. więc jak?:) piszesz, ze wykształcenie nie jest najważniejsze. dla kogo, dla ciebie? a skąd mozesz wiedzieć, co dla mnie jest najważniejsze? czy też moze ponownie uogolniasz, jak w przypadku określenie osob siedzących w necie jako \"nieudacznicy\". dlatego własniepytałam o wykształcenie, teraz rozumiesz? trzeba miec niezłą wiedze, by sie pokusic o coś, co ty robisz... miec wiedze, albo po prostu być mądrym. inna sprawa, ze tak generalizując - popełniasz błąd ekologiczny... i słusznie sie - według mnie - noma obruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetow zostawiam Tobie bo wygladasz mi na takiego co juz z kobietami niewioelkie ma szanse :) moze jakis poleci na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst, jakie ty masz wykształcenie? humanistyczne chociaż? albo moze dużo czytasz, by tak teoriami na temat ludzkich zachowań rzucać na prawo i lewo? no odpowiedzialem na twoje pytanie chyba co???? Z tym netem to kolejny raz sie narażam, ale jestem tego swiadom. To jest tylko moje zdanie, a wszyscy naskakuja jakbym oglaszal prawde objawiona a was oskarzal o herezje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam po meczu i co widzę? że się kłócą tak paskudnie na naszym kulturalnym topiku. lepiej byłoby, gdybyście pokibicowali ze mną naszym siatkarzom, może lepiej by im poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla chyba tylko nas dwoje kibicowało, ale jak widac to nie wystarczylo Ale hale to mają super w Belgradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Myst, ale ja pytałam serio... a mam wrażenie, ze Ty ściemniasz.. a wiesz, dlaczego tak myślę? bo gdybyś rzeczywiscie był oczytany (a nie MIAŁ WYKSZTAŁCENIE), to juz dawno wiedziałbyś, ze wcale nie jestem po twojej stronie, wręcz przeciwnie, ze od wielu postów staram ci się dac do zrozumienia, ze gadasz głupoty, że towje określanie zachowań ludzkich jest plytkie... sorry, wiecej nei pisze, bo jz musialabym przestać byc delikatna:) gośc, to, ze np ja nie \"polece\" na Mysta, nie znaczy, ze żadna.. i sugerowanie gejostwa w niektórych środowskach może być odebrane negatywnie (słowem, skini by Ci wpieprzyli:P ) aseko, paolla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko, uff, bo już myślałam, ze tu kibiców nie ma:) pobiłam chyba swój rekord w przekilnaniu podczas ostatnich 3 setów... strasznie mi smutno:( ale tej hali to baaaarzdo im zazdroszcze, szkoda ze do Spodka sie tylu ludzi nie mieści, może wtedy udałoby mi się dostać bilety na ligę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow leszczyna zaskoczylas mnie,trzeba czytac ksiazki by miec wykasztalcenie? czy to sie wyklucza? .... wiesz ja tylko skrypty wale i sam wymyslam wszystko ;) mozesz wierzyc, ze czytam 1 ksiazke na rok, tak nie jest, ale mysl co chcesz dla mnie mozesz wierzyc nawet w krasnoludki ;) teraz serio gdzie ci sie moje teorie nie podobaja? :) zadna z tych rzeczy nie jest moja wlasna, pamietaj to sa tylko teorie, moim zdaniem trafne, tylko tyle...... jak jestes taka gleboka, to pokaz w jakim momencie swoje zdanie i rzeczowo skrytykuj moje, chetnie poslucham sorry, ale jak ktos mowi: milosc, zakochanie to tajemnica, indywidualna sprawa, rzecz gustu - to tak mowi kazda dziewczyna od 15 do 80 lat chetnie poslucham wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po malym co nieco come back :] paola - eee tam juz wazeliniara.. po prostu, masz plusa u mnie :) ja niestety wiem grzecho to pisac ale nie ogladalem meczu :/ wolalem obiejrzec grzesia halame na 2 (pamietacie z pewnosciaa...pana Jozka i kurczaczki ) :D odnoscie tego co napisala leszczynowa (wogole sorry ze tak pisze do 2 stron temu) i tego co powiedziala zadumana (ktora gdzies przepadla i zaczynam sie martwic...) to dla mnie nie zruzmilame zeby ktos ze zwiazku prosil o zerwanie kontaktu z przyjaciolmi 2 osobe... racja w moim zwiazku ostatnim gdy bylem posiwcalem mniej czasu swoim znajomym i oni to odczuli ale to chyba troszke naturalne ...poswiecamy sie wiecej temu z kim sie jest. ale widzicie czy tego z kim sie przebywa i kogo sie uwaza za bliska sobie osobe mozna nazwac przyjacielem czy tylko kolega/kolezanka..? o tym chyba przekonujemy sie wtedy kiedy naprawde jestemy w potrzebie i ktos to zauwazy i poda nam dlon.. a takim osob jest bardzo malo moim zdaniem.. ok ;) kiedys rozmawialem o tym ze uczucie przychodzi najmniej oczekiwanym momencie...mnie chyba zaczyna ona dotykac... i co...zamiast sie cieszyc i radowac powstaje u mnie lek i strach czy znow nie bedzie tak jak kieys... macie podobne odczucia? jedno jest pewne trzeba szanowac poglady innych :) leszczynowa..kazdy ma jakies doswiadczenie lecz nie zawsze umnie nim sie podzielic a co do panow please.. ;) badzcie bardziej dojrzali...:) heheh moze zawieszenie broni i zmiana tematu? paolla nie smuc sie, oni dadza jeszcze czadu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi, marku:) a smuce sie juz coraz mniej, w koncu trenera mają zupelnie nowego, a już idzie im coraz lepiej a co do tej kłótni, to ja po prostu będę ignorować kłócących się, dopoki nie przestaną a zadumana pewnie oblewa koniec sesji. ja juz oblałam 2 tygodnie temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba paolla :) bardzo podoba mi sie ich gra teraz oczywiscie jak wygrywaja... ;) ja niestety nie moge oblac sesji... 1 egamin w plecy (matma) :( ehhh... kurcze lapie dzis jakiegos dola... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no marek, nie łap żadnego doła! ja ci stanowczo zabraniam! jeden egzamin to jeszcze nie tragedia! nochal do góry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nochal ;P nie dol nie z powodu egaminu... wiesz ostatni tydzien nie zaliczam do udanych dla mnie...los sie obrucil przeciwko mnie a do tego pewna kobieta zawrocila mi w glowie ;) a niestety nie umiem jej rozgrysc :> wogole to was bardzoo ciezko rozgrysc :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×