Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość Sammy
heh nie chcecie to se nie musicie wierzyc ja mam ku*** dopiero problem mam 13 lat buta 49 i 186 i gdzie ku*** na mnie buty? dosyc ze musze latac po calymmiescie to do tego kupowac jakies scierwo ktore mi sie nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
tez mam duze stopy i dla mnie to jest kompleks zreszta ja zyje z samych kompleksow i nie umiem sobie z nimi poradzic ;/ mam 176 wzrost i rozmiar buta 42 wkurza mnie to niby rodzina mi mowi ze jakby tio wygladalo jakbym miala rozmiar buta 36 przy tym wzroscie staram sie zaakceptowac moje kompleksy ale nie potrafie jak sobie z nimi radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczi
Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje, ja wam powiem jak to wygląda z mojego p-tu widzenia: -Nie wiem czemu tak się umartwiacie nad tym że macie duże stópki. Ja p. takie bardzo lubię, zwłszcza jeżeli palec poprzedzający jest mniejszy od palucha. Bardzo ładne moim zdaniem są duże paluchy u dziewczyn. Szkoda że tak trudno dostać Wam ładne sandałki -widok dużej, zadbanej stópki w delikatnych sandałkach zawsze cieszy oko. pozdrawiam, triblonde@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległ
ja jestem chłopakiem mam 175 wzrostu i 16 lat nr buta 46 a chciałbym dziewczynie z nr więcej wylizać stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczi
też chętnie bym polizał, i possał paluszki ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankja
Kochane kobietki!!! Dajcie spokój z tymi kompleksami napunkcie dużych stóþ - nie potępiam Was za to, bo sama miałam z tego powodu niejeden zawrót głowy ... od pewnego dnia, kiedy zrozumiałam, że człowiek nie składa się tylko z stóþ, a na rynku jest coraz więcej sklepów, gdzi e można kupić dla mnie obuwie jestem dużo szczęśliwsza. Poza tym jest dowiedzione naukowo, że ludzie będą mieli coraz większe stopy, co spowodowane jest m.in. różnymi mutacjami genetycznymi w żywności. Więc głowa do góry, potraktujcie siebie jako prekursorki w wywieraniu wpływu na producentach tego maluczkiego obuwia do rozmiaru 41. POZDRAWIAM BARDZo ciepło Ankja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankja
A tak na marginesie mam 174 cm wzrostu , bucik 44 :) i jestem szczęśliwa... bo niepowtarzalna wśród tłumu laluń w różowych sandałkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... też mam ten problem,a le większy, bo mam numer buta 42 a mam dopiero 13 lat ;( Nie wiem co będzie dalej, jak będę miała 20 l;at to mój numer buta będzie około 50 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankja
matia, nie panikuj, ja do I komuni świętej szłam to miałam buty ślubne w rozm. 40, teraz mam 25 lat i rozmiar 44 dużo zatem nie urosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina15
Ja mam 15 lat, 170 cm wzrostu i rozmiar 40/41. Też mam ten problem, wstydzę się chodzić w odkrytych butach. Najlepiej czuję się w adidasach. Pozdrawiam wszystkie kobiety z tym problemem Malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łi tam...
Cholera znam ten ból...mój rozmiar to 40 i nie jest mi z tym zbyt dobrze...:( nie moge chodzic w szpilkach...i jest mi smutno bo jakby to wyglądało... rozpacz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja też mam taki problemik..Mam różne numery buta, klapki 40, adidasy 41. Ehh..Co ja bym oddała za nr. 37.. ;( Mój wzrost to około 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżej
a ja nie mam nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek78
Do lalka 0987 A ja na to że niemożliwe bo ja jedtem facetem i mam 180 cm i 42 więc ode mnie też masz większą stopę??? Wyzywam cię na pojedynek na stopy:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ROBERTO---
Zapraszam wszystkich z dużymi stopami na stronę internetową polskiego producenta obuwia skórzanego " ROBERTO " NAJNOWSZA KOLEKCJA OBUWIA "DUŻA STOPA" DOSTĘPNA NA STRONIE www.roberto.com.pl OBUWIE DAMSKIE : NR 40-46 OBUWIE MĘSKIE : NR 46-53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrrrrrr
Ja w prawdzie noszę 40 ale wiem dziewczyny co czujecie gdyż mój mężczyzna nosi 49/50! i jemu też trudno jest dostać pasujący but! :o Natomiast jeśli o mnie chodzi noszę staniki o rozmiarze 85I :o no i w normalnych sklepach producenci też mają to gdzieś... w Polsce utarło się, że wszyscy mają jedną stopę, jeden obwód biustu i taki sam wzrost... a tak naprawdę ludzie są bardzo różni tylko Polscy sprzedawcy mentalnie żyją jeszcze w prl'u :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halynka
właśnie deichmann sprowadził mase butów w normalnych rozmiarach kupiłam dwie pary :) są naprawdę śliczne a co do dużych rozmiarów to uwazam że najważniejsze sa proporcje jak sie ma te metr siedemdziesięt parę to numer poniżej 39 wygląda co najmniej dziwnie - najlepszym dowodem jest zaskoczenie moich znajomych jak mówie ile mam (41/42) ale co ma dziwnie wygladać jak proporcje sa idealne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
ja mam 40, czasami 40 jest trochę małe. Ostatnio kupiłam 41bo nie było 40 i spadają mi z nogi.;) Ale w deichamnie nawet 42 były, zdziwiłam się, bo często trudno mi dostać 40. A wszystcy w koło mają 35, 38,39 :( A pozatym taki duży but niestety ładnie nie wygląda a szczególnie płaskie ;( Ale przy długich spodniach nie widać tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nut
A mnie denerwuja docinki ze mam duza stope... 40-41 nie jets jeszcze tak zle buty zawsze na siebie znajde praktycznie w kazdym sklepie ale przez durne docinki mam takie kompleksy na tym punkcie ze przez kilka lat nei chodizlam w spodnickach tylko w spodniach ktore zakrywaly rozmiar :/ poza tym nie podobaja mi sie moje stopy, wydaja mi sie neizgrabne nieladne i starsznie sie wstydze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja już od dobrych kilku lat mam rozmiar obuwia 41 i na szczescie stopa juz mi nie rosnie:D mam 176 cm wzrostu tak na marginesie a obuwie zawsze kupuję w deichmanie i nie mam z tym najmniejszego problemu ( uwielbiam szpileczki mhmhmh) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam duże stopy. Noszę buty o rozmiarze 40 a jestem niewysoka(170 cm). Jednak nie widzę w tym żadnego problemu, ostatnio kupiłam sobie takie z 12-centymetrowymi obcasami i przez to nie wydają się wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelll
Moja koleżanka ma dużą stopę- 42, często chodzę z nia na zakupy i muszę powiedzieć, że czasami w deichmanie fajne buciki się dla niej przytrafią :) Trezba się pytać, kiedy mają dostawy, bo te duże numery bardzo szybko schodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarySia
Ja też mam taki problem...Jestem przez to załamana. Mam 14 lat i nr stopy 41. Kiedyś koleżanka mi powiedziała że mam ogromnę nogę i zaczęła się śmiać z moich butów które są duże...Biegała i krzyczała. A ja omal się nie spaliłam. Chciało mi się ryczeć...Chyba już sobie nie będę mogła pozwolić na szpilki itp. cały czas na płaskim... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong
mam 19 lat 175cm wzrostu i mała stope oraz dłoń ;/. stope mam 24,5cm a dłon niecałe 17 i najdłuzszy palec 7cm. buty ktore mi sie podobaja sa za duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa285
Mój mąż ma rozmiar buta: 45, a ja 36 i jak to wygląda? Jedno małe drugie wielkie :). Mi czasami wstyd, że mam takie małe stopy w moim wieku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foot
Poznam dziewczynę z długimi smukłymi stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limetkaa_15
moja ciocia jest po 40-ce i ma od zawsze rozmiar 35 i musi sie zaopatrywac w dziecinnym a wygląda to prze komicznie.. dlatego lepiej mieć duou nużkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidi
ja jestem chopakiem mam 11 lat 173 wyrostu i stope 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×