Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość hefaistos
Witam wszystkie Panie, temat rozważań tego forum nosi znamiona ironii, otóż obiekt waszych kompleksów jest zarazem obiektem moich największych marzeń. Niema niczego na świecie co podniecało by mnie bardziej niż duże kobiece stopy - im większe tym lepsze, sma noszę rozmiar 42 co jak na faceta nie jest rozmiarem zbyt dużym. Jednak od zawsze pragnąłem poznać kobietę o rozmiarze wiekszym od mojego..... Wszystkie zainteresowane Panie o rozmiarze od 40 wzwyż proszę o kontakt, napewno nie pożałujecie, a dowiecie się jak wiele radości może płynąć z obiektów waszych kompleksów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużonoga
Nie musisz sie przejmować. Damskie buty są do rozmiaru 42. Ja sama noszę 40, i problemu z kupnem butów nie mam najmniejszego. Kiedyś też nosiłam 42, ale przez noszenie ciut za ciasnych butów stopa mi się zmniejszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netan
aja co mam powiedziec???!!! 11 lat 180cm irozmier buta 46/47, nike to mam48.5 bo maja zawyzona numeracje!!! co bedzie jak bede mial 16 lat???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Marty
moja córka ma rozmiar 42/43 mając 17 lat, a buty do komunii 40. Nie należy się przejmować , że mając naście lat ma się dużą stopę, bo kiedyś przestanie rosnąć. Problemem faktycznie jest dobór właściwego buta. To nie jest łatwe, wiem coś na ten temat. Ale nigdy nie kupujcie zbyt ciasnych butów, bo noga nie zmniejszy się. Można tylko zaszkodzić sobie. Ja kupiłam śliczne kozaczki były tylko trochę ciasne w palcach. Nie obyło się bez interwencji chirurga. Nie wspomniałam o bólu i miesiącach leczenia ran. No i moje paznokcie już nie są takie jak kiedyś ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic5
Tak sie zastanawiam nad otworzeniem sklepu z obuwiem.Ale jak tak czytam wasze opinie to mysle ze macie powazny problem i fajnie byloby otworzyc,ale z wiekszymi rozmiarami.W moim miescie(podlasie)nie spotkalam sie z takim sklepem,wiec bedzie to strzal w dziesiatke.Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doliniarz1964
Witam! mam takie pytanie czy przy nr 39 szerokosc stopy 10,5cm jest jakims dramatem bo siostra robi z tego wielki problem. Prosze o przyklady szerokosci stop moze jak zobaczy to uwierzy ze to nie koniec swiata. POZDRO DLA WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
Co to jest za rozmiar 39?? Użytkownicy tego Forum maja 40 czy 46 tak jak ja. Mam długość stopy 30cm i szerokość 12,5cm. jak nosiłam tez 39 (w wieku 7 lat) tez miałam 10cm nie martwiło wtedy akurat miałam komunie świętą. Wszyscy sie śmiali ze mam Buty do ślubu!! Więc nie ma co sie martwić!! Ps. Jak mogę powiększyć stope z 46 na 49?? jakie sposoby są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doliniarz1964
Dzieki za przyklad glownie chodzilo mi o szerokosc ale 12,5cm. Extra!!! skad jestes ja z KATOWIC. NARKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawdziwy problem. Noszę rozmiar 40. Długość mojej stopy, to ok. 26cm, a szerokość: 8cm. Stopa wypada mi ze wszystkich odkrytych bucików, koszmar! Niektórzy narzekają, że mają wąską stopę, ale kupują buty w deichmannie. Na mnie wszystkie buty w tym sklepie są za szerokie. Szukałam eleganckich butów w sklepach tanich i drogich. Nie ma nigdzie! Tydzień temu pierwszy raz (od czasów dziecięcych) udało mi się kupić buty na obcasie z odkrytymi czubkami (z których nie wypada mi stopa). Nie wierzyłam! A tak z innej beczki: wiecie jak się robi buty na zamówienie? To musi być chyba drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
Zapraszam wszystkie wąskostope kobiety na www.artseb.com :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że moja 40 (czasem i 41) jest przy wzroście 168cm. Do tego mam bardzo długie i chude palce u stóp (trochę śmiesznie to wygląda). Kiedyś miałam związane z tym kompleksy, a teraz bardzo mi się podobają moje stopy. Bywa, że słyszę: ale masz duże stopy, albo: długie palce. A ja się wtedy uśmiecham i na swój sposób cieszę się z ich wyjątkowości! Przeczytałam, że niektóre z Was mają pomysł na noszenie ciasnych butów, żeby stopa się zmniejszyła. Co to za wymysły!? Stopy sobie zdeformujecie. Nadal będą duże i do tego powykrzywiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do numeracji, to chyba już nie jest tak źle. 40-41 bez problemu można znaleźć. Szkoda, że nie biorą pod uwagę jeszcze większych rozmiarów(ze względu na Was) i wąskich stóp (ze względu na mnie) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOLINIARZ1964
DO TRUSKAWKA PL ile cm maja te twoje palce ze tak smiesznie wygladaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
pff twoje palce w stopy to wg. PIKUŚ są mój najkrótszy ma 5cm a najdłuższy 9cm ale ja mam 46 to się nie dziwcie. Pozdrawiam Ps. Jak można powiększyć stopę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
acha i powinni wycofać z produkcji poniżej rozmiaru 37!!!! Jak by co Zima się zbliża to w Deichmannie sa kozaki oznaczone XXL!! zaczynają się od Rozmiaru 42 do 45 wiec nawet ładne, bo je kupiłam ale 45 i są ciasne i je chyba oddam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
Witam, Panią Monikę z tymi dużymi stopami zapraszam do współpracy, potrzebuję takie duże damskie stopy do zdjęć. Płacę wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży. Pozdrawiam, więcej info na priva. www.artseb.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
Alle Moja Stopa (46) chyba się nie będzie nadawał i mam długie palce największy to masz prawie 10cm a najmniejszy to ma ok.5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
Pani Moniko - 46 rozm. i takie długie palce - no to idealnie ! Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plm3
ostatnio bylam w dichamnie i sa jzu nawet buciki dla pan zimowe z futerkiem rozmiar 44 tez bylam zaskoczona ale jzu sa.ja mam gorszy problem bo kieds nosilam buty 40 szpilki tez.w ciazy zaczelam chodzic tylko w adidasach i teraqz nie ma mowy zebym wlozyla obcasy nogi mi sie w szerz rozrosly nie wiem jak.ogolnie zawsze mialam szerokie i wysokie podbicie czasem kupie i 3 pary butow a potem nie ma kto w nich chodzic bo sie okazuja za ciasne na szerokosc .teraz kupuje buty 41 czasem 42 o 2 numery za duze zeby stopa mi sie ulozyla jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nie mam największych stóp świata, ale z całą pewnością mam najdłuższą stopę wśród koleżanek. Cieszę się, że weszłam na to forum i wiem, że nie tylko ja mam problem z kupnem butów :) Powodzenia dla wszystkich dużostopych poszukujących zimowych kolekcji bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
witam Cytuję: ale z całą pewnością mam najdłuższą stopę wśród koleżanek. Jaki masz numerek ?? Pamiętaj małe stopy są Paskudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaXL
monika, nikt nie ma palców o długosci 9cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
OJ ela musze Cie rozczarowac! ja naprawde mam 9cm najwiekszego palca. a moze ty mi zazdroscisz, ze mam buta 46,5 co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
Pani Moniko, to ile w centymetrach ma Pani stopa? 9cm najdłuższy palec, to pokaźnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika100_pa
Moją stopa na 33,5cm. Ps. moja koleżanka się pyta w jaki sposób można powiększyć stopę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
No to ładnie 33,5 cm... 9cm najdłuższy palec... a obwód w kostce, w najszczuplejszym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
No to ładnie 33,5 cm... 9cm najdłuższy palec... a obwód w kostce, w najszczuplejszym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×