Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość Internatka
Hej dziewczyny:) Skakanka jest wspaniała - jest to ćwiczenie cardio więc ćwiczenie TYPOWO spalające tłuszcz. Ja zawsze robie sobie przed skakanką jakies 20 minut rozgrzewki anaerobowej czyli bardziej siłowej a gdy rozgrzeje mięśnie to jade ze skakanką. Ja skacze godzine dziennie 3-5 razy w tygodniu, bo taka częstotliwosc jest optymalna dla ćwiczen cardio. Wczesniej ćwiczyłam po 20-30 minut dziennie i efekty są SUPER! tłuszcz spalony z brzucha, boczków, ud i pośladków. Ja jestem super zadowolona, na pewno z niej nie zrezygnuje. Skakanka to mój najlepszy przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangoooo1
hej mam pytanie, jak lepiej skakac? bez przerwy czy np co 50 albo 100 skokow robic krotki odpoczynek? Mam słabą kondycje bo po porodzie nie mialam za duzo czasu zeby cwiczyc ale idzie lato wiec pora wziac sie za siebie:) tylko wlasnie nie bardzo daje rade bez przerw skakac. Czy to nie przeszkodzi w spalaniu kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis
hej dziewczyny przyłaczam się do was. Skaczę już parę dni tak po minut, później rozciąganie nóg i jak mam jeszcze czas to wskakuję na rowerek. Na efekty będę jeszcze musiała poczekać ale jestem dobrej myśli tak dla pewności to zmierzę sobie brzuch, biodra, uda i sprawdzę po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollusia290190
a ile dziennie trzeba skakac ? godzine ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstrugala
hej. od dzis jestem szczesliwa posiadaczka skakanki :) od tygodnia wzielam sie za siebie i dwa razy dziennie cwicze. plus dieta jako taka. i wszystko fajnie tylko moj mezczyzna mi dzis uswiadomil ze moge miec problem z biustem... stwierdzil ze zrobia mi sie zwisy od skakania.. hmmm... tzn ze chyba trzeba zainwestowac w stanik sportowy?? jak sadzicie? zauwazyliscie u siebie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstrugala
jest tu kto??? ja dzis juz po skakaniu... moze nie wyczynowo bo kolo 200 razy ale na poczatek.... :) nastepna seria wieczorkiem, a moze i po poludniu poskacze :P zobaczymy... :) fakt jest taki.. nie wiem czy to za sprawa l-karnityny ale po skakaniu mega power i mega banan na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstrugala
widze ze prowadze monolog.... hhahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio też zainwestowałam w zakup skakanki :) zrobiłam frajdę dla całego domu :) a teraz czekam na moje efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstrugala
kam1234 dlugo juz skaczesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangoooo
hej, ja skakalam troche, ale pozniej znalazłam fajne cwiczenia na dolne partie ciala i na brzuszek raczej je wykonuje a skakanka to tylko dodatek. Waże 54kg przy wzroscie 160 ale moj mąż chce żebym ważyła 48:P dla mnie to nierealne, ćwicze ponad tydzień i w zasadzie zauwazylam zmiane w mięsniach tylko waga ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstrugala
kangooooo to Ty chudzinka jestes... :) jak ja bym tyle wazyla przy swoich 160cm to bylaby rewelacja :) a nawet nie 54 a 55 by starczylo... 48 to juz by mnie moj facet z domu pogonil :) haha... ale jak widac sa gusta i gusciki :) a co do skakanki... skacze rano 200 i wieczorkiem 200. po 100 brzuszkow, jakies wymachy, skolny itp. ale to co sie dzieje z moimi lydkami.. masakra... rano z lozka wstac nie moge.... jak juz mi sie uda i zrobie kilka krokow to wszystko wraca do normy, bol mija... siade na 5 minut, wstaje i znowu boli... i tak w kolko... mam nadzieje ze to w koncu minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeloop
od dziś zaczęłam skakać na skakance. moja kondycja jest zerowa, po 50 skokach miałam mega zadyszke i już nie mogłam. wiec robiłam po 50 w seriach, na żabke i na rowerek. masakra jaki wycisk :D chciałabym schudnąć, poprawić kondycje, wysmuklić i ujędrnić ciało. a Wy skaczecie po 200 naraz? Ciekawe kiedy dojde do takiej wprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... moje odchudzanie zawsze konczyło się efektem jojo z nadwyżką... dziś trzeci dzień skakania i brzyszków na kołysce... przez dwa dni zrobiłam po 300 skokow a dziś taki dzień i tak dobrze mi sie skakalo ze zrobilam 1 000 i do tego 100 brzuszków chcialabym schudnąc z 15 kg! mysle ze skakanka mi w tym pomoze i podobno jest dobra na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyyyskakana
Heej =) Jak tam Wasze wyniki? Ja muszę przyznać, że u mnie efektów w wadze wgl nie ma. Mam jedynie wrażenie, że kondycja mi się poprawiła. Skakałam ponad tydzień tak 1000/2000 skoków bez przerwy, a tłuszczyk ani myśli mnie opuszczać. Teraz miałam tygodniową przerwę przez bolesny okres, ale w tym czasie dawałam czadu na hula hop. Dzisiaj wracam do skakania =) Trzymam za nas kciuki, kobietki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza312
Witam dziewczyny! Mogę się przyłączyć? Skaczę już od 9 dni i powiem szczerze, że widzę efekty. Niestety waga nie spadła, ale mój brzuch się spłaszczył, boczki delikatnie spadły. Aktualnie skacze 16 min z krótkimi przerwami, stopniowo zwiększając czas. Dodatkowo przed skakaniem robię rozgrzewkę, jakieś brzuszki, około 10 min. Dodam, że mam 18 lat, 174 cm wzrostu i wazę 72 kg :( Mój cel: 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza312
Jest tu Ktośśś? Piszcie dziewczyny!! :D Jejku, brakuje mi motywacji, odechciewa mi się ćwiczyc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola909
helo ja chce cos zaczac wkoncu cwiczyc... skakanka jest oki ale myslalam o chodakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza312
chodakowskiej? a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyyyskakana
Ćwiczymy dziewczyny, ćwiczymy. Na wakacje przyda się szczupłe ciałko... więc skakanki w dłoń! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza312
oczywiście, ćwiczymy, ćwiczymy :) ja dziś 14-sty dzień :D widzę efekty, do tego delikatna dieta (zero słodyczy, nie jem po 18-19, nie piję gazowanego i ograniczam białe pieczywo). Waga co prawda nie spada, ale efekty widać :) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam w domu skakanke rok temu chcialam skakac ale szybko zrezygnowalam, w tym roku zakupilam hula hop ale w koncu sie poddalam, wczesniej krecilam hula hopem, cwiczylam z mel b i efekty po 2 tygodniach byly zacne ale przestalam... teraz robi sie pogoda wiec mam zamiar znowu zaczac mam nadzieje ze tym razem wytrwam :))) skakanka i mel b - dodam ze mam problemy z tarczyca i u mnie diety i takie tam nie wchodza w gre bo rezultatow nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksissss
Od tyg skakanka poszła w ruch i są pierwsze efekty,aż nie mogę uwierzyć. Widząc efekty na razie małe 2 cm z brzucha,z boczków i talii,ale nie poddaje się.Skaczę codziennie około 20/30minut 2 a nawet 3 razy dziennie :) (na wagę jeszcze nie weszłam,więc nie wiem czy z wagi poleciało) Skakanka lepsza od wszystkich ćwiczeń,ja od Stycznia do marca ćwiczyłam Chodakowską systematycznie i przybrało mi się 5kg :/ ale cm stały w miejscu,do tej pory nie wiem dlaczego,bo dziewczyny u niej na stronie super efekty dają w krótkim czasie. Teraz skakanka dała mi nadzieje,że mogę te cm zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... sama właśnie nie wiem czy skakać codziennie czy 4 razy w tygodniu... zawsze robie ponad 1000 skoków (skakanka z licznikiem) do tego mała dieta... czy mięśnie mają odpoczywać czy ćwiczyć codziennie tak samo chodzi mi o skakanke i brzuszki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to i zaczynam dzisiaj skakanka juz czeka. Mam nadzieje ze bedziecie mnie motywowaly :) licze na takie - 15 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rcq
ja też się przyłączam! ale też mam pytanie, jak skakanka działa na ramiona? czy też choćby troszkę wyszczupla i modeluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza312
Rcq: tak, skakanka jako ćwiczenie aerobowe pozwala spalić tłuszcz z każdej części ciała. Ramion również. Ja skakalam ponad 2 tyg, efekty były, choć z powodu strasznego bólu stopy musiałam zawiesić skakanke, jednak myślę, że już niedługo do niej powróce. Życzę powodzenia wszystkim skakajacym! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyyyskakana
Witam, witam... Widzę, że przybywa nas - i dobrze! =) Podczas matur pisemnych nie skakałam, ale wzięłam się znów w weekend za siebie i jedziemy dalej. Mój trening to: skakanka, hula hop, ćwiczenia a la brzuszki i ćwiczonka na uda i pośladki xD Do tego jeszcze zdrowiej się odżywiam i do każdego posiłku (jem ich oczywiście 5) dokładam jogurt naturalny, a od czasu do czasu owocowy. Jak na razie kilo mniej, wiec są efekty, aby tylko tak dalej, bo jest motywacja =D A jak tam u Was? Piszcie o efektach... Trzymam kciuki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam do was skacze od wczoraj Musze sobie wszystko przypomniec bo nie skakałam od podstawówki i kondycja słaba Jestem po dwóch ciazach i został mi brzuszek i okropne boczki Krece tez hula hop 30 min Mam nadzieje ze efekty beda Musze udowodnic sobie ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś chętny do skakania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×