Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość angelika1989
dzis ide sie wazyc ale to dopiero wieczorkiem lub jutro rano to zobaczymy czy cos przybylo bo sobie ostatnio pofolgowalam z jedzeniem,a kto wie moze i cos ubylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
jestem teraz po30minutowym areobiku:)tance,wyginanie,bieganie.wszystko na raz i jestem tak zmeczona ze szok,jeszcze pozniej40minut na skakance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość over again
skakanke kupiłam w "Tesco" :D i była nawet w przystepnej cenie bo po dyszce:D ustawia sie tam czas cwiczen swoja wage,skaczemy a kalorie spalone sie same licza:D nie wiem czy jeszzce sa dostepne ale warto sprawdzic,sorY ze długo nie pisałam ale no neta nie mialam:/ wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
jakbym miala na wszystko patrzec to bym wogole niewychodzila na dwor bo przeciez moze mnie samochod potracic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustina
hehe:) o obwisłym biuście od skakania na skakance jeszcze nie słyszałam:) jak następnym razem będę kupować sobie skakankę to zainwestuje w podroż do Tesco:)wczoraj skakałam 20 minut i padłam:) bieganie jest mało meczące przy skakaniu na skakance:) oczywiście przesadzać tez nie można bo rzeczywiście można sobie kolana uszkodzić, ale nie róbmy paniki - skakanka to nie jest sport ekstremalny, jeżeli tylko nie masz dużej nadwagi nic nie powinno się stać. pokaże wam film który mnie inspiruje:D http://www.youtube.com/watch?v=AjHSu4wNTyw ciekawe ile czasu dziennie oni cwicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
no niepowiem niezle smigaja na tych skakankach:)ale spokojnie jeszcze troche i my bedziemy tak umialy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata693
mogę sie spytać co to jest ta szóstka?bo ja dopiero weszłam i niebardzo wiem o co chodzi z tą szóstką.jakie to są ćwiczenia bo ja też mam brzuszek i muszę go jakoś spalić i niebardzo wiem jak.jak byście mogły mi pomóc to bym była bardzo wdzięczna.Z góry dziękuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata693
to jeszcze raz ja zadam może troche głupie pytanie ale jakie wy ćwiczenia proponujecie oczywiście na skakance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
Hey wszystkim...xD widze że dawno tu nikogo nie było... Ja też zaczynam skakać dziś właśnie był 1 raz w 10 min 630 skoków...;) Mam nadzieje że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja300000
też zaczełam skakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playaaa
te osoby ktore nie skakaly to neich sie nie wypowiadaja ze to nic nie daje.. ja schudlam 15 kg w poltorej miesiaca skaczac codziennie po pol godziny.. i ograniczylam tylko kaloryczne rzeczy. jadlam normalnie. takze nie zastanawiajacie sie czytajac jakies wypowiedzi osob ktore nie maja pojecia a staraja sie byc profesjonalistami tylko tylek do gory po skakanke i skakac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrrrrraDela Kerr
dziewczyny , mam pytanie czy takie skakanie zwiększy mi łydki ?? bardzo bym tego nie chciała tym bardziej że odchudzić te czesc ciała jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
playaa,ja mam takie pytanko,czy coś oprócz tej skakanki robiłaś? bo ja zaczynam skakać,myślisz że 500 na pierwszy raz może być?noi oprócz tego też odstawię przede wszystkim słodycze i do tego gram dużo w siatkę,myślisz że efekty będą podobne do twoich? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabiNADRUGIE a możesz powiedzieć ,czy tylko skakanka,czy coś oprócz tego? ale jak mówisz że efekty są,to też się ostro biorę do roboty:) a ile schudłaś? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabiNADRUGIE a możesz powiedzieć ,czy tylko skakanka,czy coś oprócz tego? ale jak mówisz że efekty są,to też się ostro biorę do roboty:) a ile schudłaś? i przez ile już skaczesz? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaaaaa
kurde naprawde wystarczy tylko 5 minut dziennie skakanki?? jeju , myslalam,ze po 20 minutach sie spala tluszczyk,a tu ktos pisze,ze 5 minut i chudnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka20_1989
uuu. polecam na zgrabne i szczuple uda bieganie duzo chodzenia....wiem bo przez bieganie schudlam 12kg w ciagu poltoraj miesiaca ..i mam plaski brzuch cwiczylam codziennie brzuszki i mam efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaczek62
witam was:P chciala bym zaczac skakac na skakance przy zwroscie 166 waze 60 kg mam takie pytanie w ciagu poltorej miesiaca udalo by mi sie zrzucic do 10 kg?? max?? ile musiala bym skakac dziennie ?? ile minut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolalala
Hello! też zaczęłam skakać na skakance...;D trwa to dopiero tydzień ale nie mam zamiaru odpuścić;p stwierdziłam że w miesiącu muszę schudnąć 2 kilosy... więc do kwietnia się prawie wyrobie, grudnia nie licze bo święta wiadomo;D;p noo i ograniczyłam jedzenie, nie jem po 18 i wykonuje ćwiczenia, takie proste... mama nadzieje że w kwietniu będe laska;PPP+D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
Hej Dziewczyny pozwólcie że przylacze sie do waszego grona, skakac zaczełam od dzisiaj:)Mam prosbe mogłybyscie mi napisac jakie sa ćwiczenia rozgrzewające\rozciagajace przed i po skakance, aby miesnie sie nie rozbudowaly? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaaa
hej jestem tu nowa i tez postanowilam,ze od jutra sie za siebie zabieram. :D a więc... trzymajcie kciuki!! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaaa
do tego postanawiam rzucic moj odwieczny nalog-SLODYCZE ! ;> az czuje sie zasmiecona nimi .. mam nadzieje,ze skakaneczka pomoze do tego jakies cwiczonka i mysle,ze efekty beda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
Hej ja chciałam zachecic wszystkich do skakanki,od środy skacze 10 min(niestety kondycja nie pozwala mi na dłużej), do tego robie ćwiczenia na brzuch na takim kółeczku i jestem bardzo zmotywowana bo juz schudłam 1kg!! tak strasznie sie ciesze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaaa
cholera jasna juz bym chciala byc chudziutka i bez problemow moc sie wszedzie pokazywac.. moj cel - 10 kg.! niby gruba nie jestem bo mam 61 kg przy 172cm. ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×