Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość kok12
czy ktos może mi powiedzieć, jakie ćwiczenia mozna wykonywać przy chorym kręgosłupie, tak aby schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommar88
NOVAA Ja skacze 3 dni narazie dochodze do 1200 a skacze naprzemian 200 na 2 nogach i 200 na 1 nodze Dzisiaj wrocilem z imprezy oczywiscie niepilem bo prowadzilem i jak wstalem rano to zalwazylem lekkie zmiany na moim brzuchu wiec mam motywacje zeby cwiczyc dalej bo kiedys jak robilem przez miesiac brzuszki to nic sie niezmienialo i dalem sobie spokoj :) pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAA
TOMAR niezle ja pierwsze dwa tygodnie nie przekraczalam 500 :P niezle Ci idzie .. a na kacu skakales ? hehe .. zobaczysz im dluzej bedziesz cwiczyc tym wiecej bedziesz sie pocic lepiej dla organizmu i dla cery ... ja wywalalalam oczy kiedy ktos mi powiedzial, ze skakal 3000 teraz sama skacze 2000 czyli potrzeba czasu.. zeby organizm i miesnie sie przyzwyczaily.. ja nie skacze na jednej nodze ... mialam problemy z kolanami i boje sie takiego obciazenia .. pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommar88
takkk ! na głebokim kacu pozniej doprawilem go alkoholem i skalalem na booombie :P i dosc szybko ze mnie alkohol wyparowal :D skakanka to jest jednak dobra na wszytko :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i/umyj
o jak lydki sie umiesniaja to bosssko;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVAA
tomar hehe chyba bym zwymiotowala :P:P ja biegam poki co ... poczekam na jakies efekty jak nie bedzie wracam do skakanki :| pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUSIYA
wwitam.Ja własnie dzisiaj sobie kupiłam skakankę. Bo wiem jak to pomaga podtrzymać kondycję. Siatkarze czy nawet koszykarze mają w swoich treningach skakankę ponieważ pomaga wytrenować wyskok i redukuje przy tym niezbędny celleluit. Wprost można powiedzieć skakanka jest pomocniczym "narzędziem" w utrzymaniu dobre i mocnej kondycji :-). pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoNdYcJa
Siemka kobitki, mam pytanie.Ile kcal wchodzi na 1g??Tzn.Ile kalorii trzeba spalic zeby zrzucic 1 g??Tak sobie pomyslalam ze skakanka wyciaga tak srednio 700kcal/h i mysle sobie ile czasu musialabym cwiczyc zeby zrzycic 1kg, a pozniej kolejne...pomozcei.Ide poskakac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp
a jak wygladaja lydki po skakaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
hmm no tak dawno mnie tu nie bylo :D i musze sie przyznac ze skakanki w rekach to dawno nie mialm;/ ale od dzis zaczynam i mysle ze nie bede miec problemu- czasu dużo w końcu wakacje :D takze od dzis ostro zaczynam hehehe. I próbuje 6 weidera ciekawe ile wytrzymam :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeOne
też chciałabym sobie poskakać... : ) ale czy mogę? miałam jakoś w lutym artroskopię kolana.... i czasem jeszcze noga mi się 'podłamuje'... czy to dobry pomysł żebym też zaczęła skakać? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaa
hej dziewczyny! tez zaczęłam skakać na skakance, na początku było ok ale dodałam do tego biegi i teraz już po 10 minutach skakania strasznie bolą mnie łydki, aż iść nie mogę. czy powinnam dalej ćwiczyć czy może zaprzestać na jakiś czas? a czy moje łydki przez to skakanie nie będą większe? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
hej dziewczyny! tak jak pisałam wczoraj zaczęłam skakać :) po 15 minutach byłam cala mokra :D a jeśli chodzi o te łydki.... dziś mnie bolą troszkę. I myślę że jednak się trochę powiększają ale może nie u wszystkich skaczących... przecież to jest sprawa dość indywidualna, może ktoś skacze w inny sposób bardziej napina mięśnie, no nie wiem. Ja jak skakałam ostatnio zauważyłam trochę większe mięśnie ale teraz zamierzam skakać (przynajmniej na razie) . tak więc dziś tez będę :) i myślę że ból po kilku dniach przejdzie, to w końcu zakwasy... życzę powodzenia :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaa
Hejka dziewczyny. Wiecie może czy robi różnicę czy skacze się 3x dziennie po 15 min czy 1x 30min? I któro lepiej wybrać? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
alexiaa nie wiem ale myslę ze na początek 30 min naraz to sporo będziesz mieć zakwasy... chyba że skaczesz od dłuższego czasu.... ja skacze raz dziennie 15 min :) buziaki ja właśnie idę skakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzyfa
przeczytalam to co napisalyscie czy to naprawde pomaga czy można wypelnic tymi cwieczeniami przerwe miedzy lydkami ? skakac na skakance ,jezdzic na roweze na najciezszych przezudkach ? biegać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizka..=
Hej laski. Tak więc chciała bym schudnąć.. Bardzo chciała bym waszej rady. Najlepiej było by odyby były szybkie efekty chociaz to różnie. Nie koniecznie musi byc to tylko skakanka może być takie hula-hop albo abrzuszki czy rower (chociaz nie wiem czy on dużo pomaga) albo jakieś ćwiczenia. Tylko chciała bym aby działało i było juz sprawdzone.. Bardzo proszę o wasze rady... Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonka_hulanie_i_skakanka
Witam wszystkie panie :D Ja osobiście to ćwiczę na hula hopie godzinę dziennie i skaczę na skakance- dopiero początki. Wiem wiem że już nie raz odpowiadałyście na to pytanie no ale amatorka ze mnie... Po ile skaczecie? Pozdrawiam i życzę wytrwałości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaea
Hmm, mam 3 tygodnie na zrzucenie chociaż 2 cm z ud i łydek. Zamierzam skakac na skakance, ale boję się umięśnienia łydek... swoje i tak już mam tłuste i grube:/. Czy rozciąganie coś pomoże? Nie pozwoli mięśniom się "rozwinąć", rozszerzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziar=
Hej Dziewczyny=* Moje cwiczenia wzięły swój początek wczoraj, dużo brzuszków i przysiadów, ponieważ marzy mi się, aby miec zgrabne nogi i płaski brzuch=P dzisiaj poskakałam trosecke na skakance troszkę chotycznie, ale za to nogi mi się trzęsą jak galaretka hehe...stara babcia już ze mnie...hihi=) Czytam wasze posty z coraz większym zaciekawieniem i postanowiłam dołączyc do waszej zwartej grupy zwolenników skakanki:) oprucz tego jeżdże na rolkach, biegam ok 2km i jeżdżę na rowerze ok 2km. Stosuję dietę. Wierzę, że uda mi się osiągnąc wymarzone rezultaty... Zyczę wam powodzenia:) pozdrawiam...Madziar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
ja skaczę około 15-20 min i coraz lżej mi to przychodzi niż na początku :) oprócz tego kręce hula hop tez tyle czasu, robie 6 weidera i staram się lepiej odżywiać. Chcę jeździć na rowerze ale pogoda to uniemożliwia na razie;/ ale niestety... wczoraj miałam dzień słabości :( jadłam na co miałam ochotę i nie ćwiczyłam nic a nic. ale dziś koniec tego dobrego i bior ę się w garść... powodzenia i buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnus89
ja skacze od 5 dni:) dzisiaj wyrobiłam się do 1500 podskoków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada07
Hmm no ja co do skakanki to dobrych rezultatów nie miałam, bo tylko łyki mi sie wilkie zrobiły a tak nic.. No ale może na wszystkich tak to nie działa chociaz hula-hop jestem zachwycona;p;D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonka_hulanie_i_skakanka
Oj właśnie boję sie tych łydek :( Że będą takie ogromne duuże a tego bym nie chciała bo i taK JUż wyglądają jak zderzaki samochodowe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
Czerwonka_hulanie_i_skakanka ja też się bałam jeszcze jak skakałam w porze zimowej bodajże, gdy po jakimś czasie nie mogłam kozaka dosunąć... ;/ ale teraz sama nie wiem. skaczę już trochę i różnicy nie widzę... może to tylko jakieś nie wiem opuchnięcie na początku? może później te mięśnie nie wykonują aż takiej pracy żeby rosły gigantyczne :) ja skaczę dalej, zobaczę co będzie np po miesiącu i wtedy zdecyduję. podobno dobrze jest rozciągnąć mięśnie żeby się nie powiększały. najlepiej chyba po prostu spróbować i zastanowić się jak to działa na każda z nas przecież to rzecz indywidualna... ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziar=
ja cwicze 5 dzień...na początku bolały mnie nogi, ale teraz nie czuje zmęczenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat mam od wczoraj skakanke niestety z zabawkowego ale mam zamiar kupic sobie sportowa wieksza, wczoraj zrobilam w sumie 40 skokow i padłam.... kiepsko z kondycja u mnie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziar=
Ja też jestem w posiadaniu skakanki z zabawkowego...nie dośc, że jest trochę za krótka i o włosy mi zawadza to jest jeszcze różowa i ma w uchwytach cos co szeleści...hehe...także takiego sprzęta jak ja to nie ma nikt...=D 7 dnień skoków na skakance i doszłam do 550 podskoków...myśle, że to dobry wynik...nie można od razu robic 2000:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek1988
Dzis zaczelam skakac-zobaczymy jakie beda efekty.Mam rozbudowane nogi i chcialam je wysmuklic choc nie wiem czy to dobry pomysl z ta skakanka bo opinie sa podzielone :( szczegolnie potrzebuje wyszczuplic uda-moze ktos cos poradzi tak jak dla wiekszosci dziewczyn bo skakanka zostaje jak dla mnie pod duzym znakiem ?. Próbowac czy nie bo nie chce bardziej rozbudowac nog tylko je wyszczuplic:)Pozdrawiam wszystkich z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja15
jak dziewczeta skaczecie?? "rowerkiem" czy "żabką"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×