Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość bielinka
Cześć, ja mam otłuszczone te łydki, więc skakanka raczej najpierw mi tłuszcz spali prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba absurd
skakanka na wszystko, to absurd!!!! Po jakimś czasie wytłucze wszelkie stawy i może doprowadzić do kalectwa. Osobiście proponowałbym pływanie na 1-szym miejscu, a na drugim rower górski na "ostrym trybie". Ponieważ pływanie wiąze się z dużymi kosztami i ew. reumatyzmem, to pozostaje rower!!! Sam wysiłek fizyczny to mało, potrzeba spałnić jeszcze szereg innych warunków, ale o tym na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lia88
witam was dziewczęta :) ...i chłopcy :D. Ja zaczęłam robić ćwiczenia na skakance niecały tydzień temu a dzisiaj natknęłam się na to forum. Dzięki postom które przeczytałam jestem jeszcze bardziej zmotywowana do dalszego skakania :D U siebie póki co żadnych większych efektów nie zauważyłam (Może poza jędrniejszą skórą na udach oraz twardszym brzuchem - ale to akurat raczej zasługa brzyszków) jednak będę cierpliwa. Wy dziewczynki podałyście wystarczająco dużo dowodów, że skakanie na skakance rzeczywiście skutkuje. Skaczę po ok 20minut dziennie, do tego robię ok 100 brzuszków, w przerwach lekkie ćwiczenia rozciągające no i nie jem kolacji ani słodyczy;P I zobaczymy co mi z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skipek
A jak można wiedziec to w jakim czasie to 15 kilo zgubilas??? Mi tez by sie przydalo tylko ze tak z 5 z gory dzieki i czekam na odpowiedz. Pozdro dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lia88
no i pięknie :) dziś będzie mój 8 dzień ćwiczeń a już schudłam jakieś 3 kilo :D. Gdyby nie rozwalona ręka i złamany palec to byłby już mój trzeci tydzień i zapewne byłabym w pełni zadowlona:/ Ale i tak jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i po co więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka1901
Witam! Mógłby mi ktoś podesłać ćwiczonka od Wiolciar i doradzic jakies cwiczenia na wyszczuplenie ud... jestem po 13 dniu A6W+50-100przysiadów + 50wspinan na palce+15minut na twisterze. Od dwoch dni ucze sie krecic na hula hop bo to wcale nie takie latwe jak sie wydaje i dośc intensywnie to robie(jakies 5 godzin dziennie mi schodzi) i dzis skakałam troszke na skakankce ale to dopiero poczatki. pozdrawiam i czekam na wiadomosci na meila...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjapp
gdzie sie wszystkie podzialyscie .....kangurek co przestalas skakac??????????????????????/laski s=co jest bo ja zaczynam od zaraz heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarma
niewadno temu skakałam przez jakiś czas codziennie i nogi miałam w lepszym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalia
witam wszystkich dzisaj natknelam sie na ten temat, wczoraj wlasnie kupilam skakanke i mam zamiar zaczac trening od dzisiaj i mam nadzieje ze pomoze, nie zalezy mi moze az tak bardzo na jakims wielkim schudnieciu ale po urodzeniu dziecka troche sie zasiedzialam, skora stala sie wiotka no i ten walek na brzuszku jednak zostal a teraz to jeszcze zaczal mi sie pojawiac cellulitis, no nic trzeba sie wkoncu wziasc za siebie skakanka, 6 weidera i jeszcze mam zamiar sobie kupic hula hop, mysle ze efekty sie pojawia jakiekolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy skakanka jest dobra na
celulitis? bardziej mi zalezy na pozbyciu sie tego sswinstwa niz na samych schudnieciu. no moze troche nad brzuszkiem powinnam popracowac. jeslli chodzi o uda to 2 cm mniej to juz by bylo super no i ten cholerny elulit bo on najbadziej szpeci moje uda i posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie przyłaczyc? NIedawno skakalam na skakance... tylko ze przerwalam. Musze powiedziec ze efekty sa, ladniejsze uda, bardziej twardy brzuch:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaaaaaaaa
ja skacze juz jakies 2 tygodnie i oprocz tego, ze czuje sie niebo lepiej i nie jestem senna, to stracilam 1cm w lydkach (moja zmora!) i brzuszek jakby taki bardziej plaski sie wydawal;)) pozdrowiam wszystkie skaczace! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2903
skakanka mnie okropnie męczy :/ ale się nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. od dzisiaj zaczełam skakać. normalnie skakałam godzine i czuje sie rewelacyjnie. jestem tylko ciekawa ile kg moge schudnąć w 10 dni stosując do tego diete wegańską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie
skakanka jest OK dla dzieci w okresie wzrostu i twardnienia kości, dla osób trochę starszych i starszych jest niszczeniem stawów. Nazdrowszy/najtańszy jest rower na "ostrym trybie". Szczegóły w odpowiednich tematach na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaaaaaaaa
no rzeczywiście 'okropnie' na mnie działa. jędrniejsze uda, płaski brzuch, smuklejsze ramiona i moj -centymetr z kawalkiem w lydkach. ach.. zapomniałam wspomnieć o lepszym samopoczuciu? szkoda, że nie orientuję się ile kilogramów schudłam. na rower owszem ale po skakance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaaaaaaaa
no rzeczywiście 'okropnie' na mnie działa. jędrniejsze uda, płaski brzuch, smuklejsze ramiona i moj -centymetr z kawalkiem w lydkach. ach.. zapomniałam wspomnieć o lepszym samopoczuciu? szkoda, że nie orientuję się ile kilogramów schudłam. na rower owszem ale po skakance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda szkoda. waze 50kg i mam 166cm wzrostu. chcialam schudnac jeszcze tak z 2kg ale wszyscy mi odradzaja. a na skakance chcialam dla lepszego samopoczucia poskakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ja waże 57 kg na 166cm i podobno mam prawidłową wagę,ale w udach bym chciała schudnąć troche i zgubić z 2 kg,myślicie że skakanka bedzie lepsza od biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegalam przez pewien czas ale mi sie znudzilo, trzeba biegac ponad godzinke zeby byly efekty. polecam plywanie. najwiecej spala sie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
no ale ja niestety nie umiem pływać:( więc odpada,rower bedę kupować ale dopiero może za pół roku,no może bieganie faktycznie jest lepsze niż skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy skakance niezle sie moza napocic :P no nie wiem, ja na Twoim miejscu bym robila i jedno i drugie, ale wiekszy naisk kladlabym na skakanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iustina
a ja znalazlam takie cos:http://pl.youtube.com/watch?v=c3nlb6bEGxY&NR=1 mysle ze moze sie przydac:) kupilam sobie skakanke z rzemienia- najtansza efekt jest taki ze jutro ide wymienic bo jest beznadziejna-strasznie sie skreca i w ogole sie na niej nie da skakac.nie polecam, warto chyba jednak zainwestowac od razu w troszke lepsza i nie chodzic 2 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
czesc dziewczyny od dzis skacze na skakance,odchudzam sie od maja i schudlam14kg...tzn na poczatku sierpnia tyle bylo,teraz niewiem.czy jest tu jakas dziewczyna ktora cwiczy juz na skakance miesiac lub dluzej??ile mozna zrzucic kg w miesiac??oczywiscie dieta+cwiczenia na brzuch+8km dziennie marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość over again
z samego skakania nie można zabardzo schudnąc:D ale w połączeniu z odpowiednia dieta to owszem,mam skakanke z licznikiem spalonych kalorii podczas cwiczen,po 20 min spalam ich ponad 150,zalezy tez od tempa skakania,do tego jeszcze biegam po 1 godz,peeling kawusiowy:p i to wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
a ile schudlas przez miesiac??ja wiem ze sama skakanka niestarcza ale tak jak napisalam przechadzki piesze8-10km dziennie,dieta,cwiczenia codzienne na brzuch noi teraz skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczka
mysle ze to jest sprawa bardzo indywidualna z tym chudnięciem. nie wiem jak was ale mnie strasznie bolą wewnętrzne strony łydek od skakania na skakance, do tego codziennie biegam wiec ten ból jest jeszcze bardziej dokuczliwy:/ angelika1989 Wow 14 kg- gratulacje! ja tez odchudzam sie od maja i schudlam 5kg, mysle ze jeszcze ok 2 kg i bedzie idealnie wiec zamierzam skakac na skakance dopoki tylko pogoda mi na to pozwoli:) smiesznie sie czuje troszke bo ostatnio skakalam w podstawowce :) Skad masz skakanke ktora liczy kalorie??WOW ale fajny gadzet, ja mam zwykla z obiaznikami , dle bokserow everlasta, jakbym wiedeziala ze sa skakanki ktore licza kcal na pewno bym sobie kupila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1989
a jak sie odrzywiasz??ja jem prawie wszystko tylko w mniejszych ilosciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×