Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość mili26
hej dziewczyny:) mogę do was dołączyć??? skakankę kupiłam wczoraj i dzisiaj jak mój synek tylko zaśnie to zaczynam skakać :) :) wieczorkiem tutaj zajrzę i zdam relacje jak mi poszło:) do skakanki dodam jeszcze ok 30 min hula hop, mam nadzieję że jakieś efekty będą :) piszcie jak wam idzie to będziemy się wzajemnie motywować :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona!!
witam :D ja skaczę na skakance od nieregularnych 10dni i mam juz 2-3kg za sobą. Niekiedy skocze 600 niekiedy 1000 zalezy, niekiedy w ogólę nie skaczę, do tego staram się tak 15min porozciągać. mam jeszcze 57dni na schudniecie 7kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfiastka
No i super, za mną już 3 kilo, ale głównie przez choróbsko :/ Od jutra regularne skakanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.21
Dziewczyny no i jak wam idzie, ja sobie trochę popuściłam ostatnio, ale nie ma tragedii, schudłam już 8 kg i prawie wcisnęłam się dziś w 38. Ale do Wielkanocy jeszcze ponad miesiąc, także jakieś 5 kg jeszcze chyba zrzucę. Dziewczyny trzymam za was kciuki. Ale napiszcie jak wam idzie. :))) razem łatwiej, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaaaa
ej ja mam do was kochane pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaaaa
ej ja mam do was kochane pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaneczka
witam panie skaczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia 12
AGA.21 a w ile schudłaś 8 kg? :D bo ja też chce tyle schudnąć do wielkanocy jak mi sie nie uda to zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanap20
podbijam temat, :):) dziewczyny w jakim czasie zrzuciłyscie te kilogramy ?? mi w sumie zależy tylko na 5 kg, ale świetnie by było tez poprawić sylwetke, ogólnie nie mam wagi ani centymwrea wiec nie mam jak sprawdzić czy coś mi ubywa... cwicze na skakaneczce od 5 dni, i mogę pochwalić sie tym ze samopoczucie jest rewelacyjne, i uda tak jakby lepiej zaczeły wygladać... ciekawe czy to nie sa jakies przewidzenia ze tak szybko efekty widać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.21
Zajęło mi to niecałe dwa miesiące. Teraz waga stoi w miejscu, bo zmienilam pracę i nie mam czasu juz skakać, ale zaraz będzie kwiecień, a ja od kwietnia zawsze zaczynam biegać, także myślę że coś jeszcze zrzuce. A tymczasem zapomnialam o kolacji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.21
Po napisaniu tu ostatniej wiadomości uznałam, że nowa praca to głupia wymówka żeby przestać skakać. No i dlatego dziś znów zaczęłam. 45minut nawet nie spowodowało zadyszki. Było tylko przyjemnie ciepło. :) Do świąt jeszcze ponad 2 tygodnie a ja już prawie mieszczę się w 38. :) Dziewczyny skakanka czyni cuda!!! A i nie wierzcie tym, którzy mówią, że po skakance łydki są większe. Jakaś głupota. Schudły tak samo jak uda, tyłek, brzuszek, łapki... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_Kolkov
Witam Ja skaczę od początku marca. 2 x dziennie po okolo 7-8 minut (przerwy co 2 minuty). Na początku było ciężko. Teraz widzę efekty - ponad dwa kilo w dół i brak zadyszki :) Używam skakanki z bawełny, dobrana pod wzrost - kupiłam sobie taką: http://www.regnum-shop.com/skakanka-do-gimnastyki-artystycznej-2.htm Nie szura mi po podłodze, nie potykam się o nią. Polecam codzienne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum ponieważ razem ze Slimitin Aqua realizuję kampanię informacyjną dla wszystkich osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem oraz pragnących schudnąć. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do dyskusji w tym wątku. Jestem do Waszej dyspozycji. Kinga, Doradca on-line marki Slimitin Aqua www.slimitin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam skakać! Pierwszy dzień - pierwsza partia 150 :) Cele? Trzy: - 1. waga - mam 170 cm - 80 kg ;( 2. Mniejszy brzuch!!! 3. Mniejsze uda i zmniejszenie cellulitu, bo jest obrzydliwy!!!! Czy skakanka mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.21
pewnie że pomoże. :) mi pomogła, noszę już wymarzone 38, a raczej nosiłam, bo znów mi w nim ciasno. A tylko troszkę z jedzeniem sobie popuściłam... :((( Ale od wczoraj znów skakanka, no i bieganie już - bo ciepło jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluuuszzkoo2255
Czesc dziewczynki:) Gratuluje wam wszystkim takich "skakankowych" efektow. Ja skacze dopiero od 3 dni i zastanawiam sie czy dobrze robie poniewaz mam dosc spora nadwage?? Jak myslicie czy moje stawy to zniosa?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam. tak skakanka jest bardzo dobra! i hulahop;)Warto przed takimi ćwiczeniami zażyć np l-carnitine ,ona wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej Pozdrawiam Magda www.zadbajocialo.pl (wszystko na cellulit,rozstępy,wyszczuplenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam zamiar skakać od jutra:) Chciałabym zrzucić ok 10kg, mam nadzieję, że się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roz
Jak wasze efekty skakania pochudłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na skakance schudłam 14 kilo w 2 miesiące i naprawde dużo nie ćwiczyłam rano 20 minut wieczorem tak 30 efekt rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roz
Ja już 3kg;) w 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani ,co taka cisza ?czekam na wsparcie. Zaczęłam od dziś ,jak na razie 100x5 i przerzuciłam się na chleb razowy. moja waga 80kg/170 cm cel do końca roku -10 kg. dam radę (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioom
no właśnie co taka cisza. też chce zacząć ale boję się wielkich łydek i Nwm czy zacząć skakać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaryszek_ta
Dopiero zaczynam skakać, ale strasznie mi się podoba ;) Mam nadzieję ze pomoże w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek26
witam ja biegałem i miałem diete i schudlem 14 kg tylko przez zime jadlem troszke i 4 kg przydyło sie a teraz bede skakał na skakance i biegał i cwiczył to duzo schudne na mój wrost ile powinnem wazyc 80 kg czy 75 jak mam 182 ch odpisac ma na gg 1218749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyyyskakana
Co tu tak pusto się zrobiło? Chwalcie się swoimi wynikami =D Ja od jutra zabieram się za moją zaniedbaną kondycję. Przydałoby się wsparcie z Waszej strony. Wiadomo, w grupie raźniej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroweczka
A czy uda i boczki zmniejszają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroweczka
Ja od jutra tez zaczynam:) cel 10 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaber
Hej dziewczyny ja wlasnie dziś zaczelam skakać na skakance cel to ok 10 kg.mam nadzieje ze się uda ;)a wy jak wasze efekty?bardzo mnie to ciekawi czy naprawdę sa tak dobre efekty i najważniejsze czy to prawda z udami';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×