Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość extremeap
ja sie dowiedzialam ze skakanie np przez 10 minut odrazu to nie jest dobra rada poniewaz obciaza wasz kregoslup i stawy. ja skacze seriami zaczelam po 10 seri po 100 skokow i mkedzy tym 30 sek przerwy na napicie sie lyka wody:)no a teraz skace po 300 na serie i zajmuje mi to mniej niz 3 minuty) a i nie sluchajcie ze jakies rodne miejsca wychodza :):P taka metoda jest lepsza do tego jezeli ktos jeszcze bedzie mial lile moze zrobic na oczatek 50 brzuszkow i na poczatki to bedzie dobre:) pozdrowka dla was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej;) Mam do Was pytanie. Od niedawna skacze na skakance, mam małe piersi i boje sie, ze od skakania moga zmienic swoj ksztalt i rozmiar.Czy to w ogole jest mozliwe?;) Z gory dziekuje za odpowiedz i zycze powodzenia w skakaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę stracic ok.10kg
prosze pomozcie skacze na skakance od dopieru 3 dni i nie wiem czy to cos da........w 1 dzien skoczylam gdzies 500 razy (oczywiscie z przerwami)2 dzien1500(rownież z przerwami a 3 dzien to ok.3000 tys czy to dobrze(i tez z przerwami)czy dobrze robie???????/] Z góry Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieeeeeek
akurat jestem po skakance, wystarcza 10 minut dziennie intensywnego skakania, i już czuje sie lepiej, wieczorem jakis trening w domku sie zrobi, lub jeszcze raz skakanka, i mniej jedzenia i bedzie elegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan
ja akurat skakac za duzo nie moge:D skakanka sie porwala:D no moze i dobrze skalam 2 msc i troche zaluje bo naprawde 10 20 minut dziennie a lydki sie wyrabiaja ostro. jeszze do tego biegalam pare lat temu i i tak sa umiesnione!:( jak to teraz spalic? raczej zmniejszyc? ma ktos jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Skakanka swoją drogą, ale chyba większe efekty uzyskuje się chodząc po prostu na zajęcia fitness. Ja sobie wykupiłam karnet, bo do końca marca jest promocja. Wszystko jest opisane na facebooku fitnessparku http://www.facebook.com/pages/Fitness-Park/343038112747?ref=search&sid=100000759427003.2570307168..1# . Generalnie rzecz biorąc karnet roczny na wszystkie zajęcia, we wszystkich trzech klubach kosztuje jeszcze 1499, a wyjściowo jest 2699. Marzec się kończy, więc warto się pospieszyć z decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnanan
sory ale tu racze rozmawiamy o skaance a nieo fitnese i nie kazdy ma na tyle pieniedzy zeby sobie na takie cos pozwolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI SKAKANKA
WITAJCIE. MOIM CELEM JEST SPALIĆ TLUSZCZ Z BRZUCHA I BOCZKÓW ORAZ CO NAJGORSZE Z PLECÓW TZN. POD ŁOPATKAMI ZGROMADZIŁ MI SIE TLUSZCZ, KTORY MOZNA ZLAPAC W REKE! TO STRASZNE. BO ZAWSZE MIALAM SWIETNA FIGURE...NIE WIEM CZY TO WIEK, BO MAM ZA PARE MIECHOW 26 LAT CZY MOZE OD ANTYDEPRESANTOW, BO NIESTETY OD NIESPELNA ROKU JE ZAZYWAM. NIGDY NIE POMYSLALABYM, ZE TLUSZCZ MOZE TAK OHYDNIE WYGLADAĆ NA PLECACH, BO OGOLNIE SZCZUPLA JESTEM I TAKI OBRZYDLIWY ZWIS! CIEZKO MI ZREZYGNOWAC Z JEDZIENIA :) TZN. JEM O POZNYCH PORACH I TO CHYBA NAJGORSZE. JEM NORMALNIE SNIADANIE, OBIAD, KOLACJE ALBO I JEDNA LUB DWIE PRZEKASKI DO TEGO. U MNIE W DOMU NIE JE SIE TLUSTO, ALE KURCZE JAK MAM ZMIENIC NAWET MLEKO NA CHUDE :( POSTARAM SIE JESC COS LEKKIEGO POZNO I PIC WIECEJ WODY I MOZE HERBATKE ZIELONA BO GAZOWANYCH I KAW I TAK NIE PIJE...CHCE WZIAC SIE ZA SKAKANKE I GRZBIETOBRZUSZKI, DO TEGO MOZE HULA-HOP TYLKO ZE JA JUZ CHYBA NIE UMIEM KRECIC...Z CZASEM 6WEIDERA. CHCE ZRZUCIC MAX 3-5KGBO BO DWIE WAGI WSKAZALY INNA WAGE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucum
ja skacze na skakance 200 razy, kulam hula hop przez około 30 min i robie ćwiczenia na płaski brzuch i powiem że to pomaga, mimo że mam 15, to robię to ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Viśka zapodaje
ja zaczynałam boleśnie, bo od razu po 500 razy dziennie ale po pewnym czasie już nie miałam zakwasów i czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkariuszka
To ja już nie wiem czy skakać.!? Bo chce mieć uda chudsze a nie chce umięśnionych łydek aż tak bardzoo.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie mieć płaski brzuch to po pierwsze trzeba schudnąć Możesz robić brzuszki nawet rok ale jeśli masz sadełko to nić nie będzie widać : / także biegać/jeździć/skakać na skakance albo co tam chcecie Jeżeli ktoś ma ochotę to można też wymyślić sobie jakaś diete ( nawet najprostszą) czyli jak najmniej smażonego/słodyczy/słodkich napojów Dla wytrzymałych daje link do ebook'a Dr. Dukana (sławna ostatnio dieta) http://hotfile.com/dl/80970375/cbc3e47/Pierre_Dukan_-_Nie_potrafie_schudnac.rar.html moja siostra dzięki niej zrzuciła ok. 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuś
A ja na początku nie pamiętam ile skakałam, ale teraz wypracowałam sobie system ;) Skaczę 1500 "rowerkiem", później 200 obunóż i 200 po nodze (tj. 100 na lewej i 100 na prawej), co tydzień zwiększam odpowiednio; 500 rowerków, 100 obunóż i 100 po nodze. Tym systemem skaczę dopiero od 2 tygodni ;) Kiedyś już skakałam, ale później miałam problemy zdrowotne i przestałam (problemy te nie były spowodowane skakanka ;p). Byłam bardzo zadowolona ze swoich ładnie wyrzeźbionych łydek ;) no i z uśmiechem patrzę jak mi z bioderek ujmuje ;) ACZKOLWIEK skaczę od jakiegoś czasu i mam 3 KILO WIĘCEJ! a jem normalnie :(( no cóż... 30 minut skakanki (z czasem może nawet ok 50, 110), a później dołożę sobie jeszcze 45 aerobów i będę jeśc zdecydooowanieee mniej i mam nadzieję, że to da efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi ii;*
Ej właśnie przez skakanke jak skacze codziennie po 3 godz.To ile musze skakać żeby schudnąć 3 kilo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Od końca marca wzięłam się porządnie za siebie :) . Odstawiłam wszelkiego rodzaju pieczywko, słodycze, kolorowe napoje, wprowadziłam zamiast tego jogurty i musli + sałatki i takie tam różności ... było ciężko, ale... Po miesiącu już miałam ok 6 kg mniej ... no i niestety waga stanęła w miejscu. Kupiłam sobie skakankę i zaczęłam rano skakać ... robię pięć serii po 50 skoków przerywając każdą z nich 25 brzuszkami ... efekty .... waga zaczęła spadać ... oponka na brzuszku spada, a uda i łydki już wyglądają lepiej. Polecam wszystkim - ale tylko systematyczność coś daje. Także do dzieła wszystkie nie zdecydowane. Pozdrawiam Laski ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulivall
Witam wszystkich ,mam do zrzucenia 10kg;) wiem że zrzucę;) Przeszła na dietkę i dzisiaj własnie zaczęłam ćwiczyć na skakance;)Dziś zrobiłam 200 podskoków,ale będę zwiększać codziennie ilość skoków;) Mam nadzieję że się uda;)Tutaj tyle Waszych historii jest tak motywujących,aż się chce człowiekowi żyć i wierzy w to że też może schudnąć;) Ważę na dzień dzisiejszy 70,1 kg przy wzroście 166 Trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusabrrr
Witam :) ja jak się odchudzałam przez 2 miesiace to schudłam 10 kg , i skakałam na skakance i dużo chodziłam ale nie jadłam nic słodkiego , wtedy ważyłam 70 kg , przestałam skakać na skakance i waga stała w miejscu od nie dawna , jakies 3 tyg temu znowu zaczełam skakać i schudłam 3 kg . :) teraz obecnie waże 67 , ale dąże do 58 . :) wierze że mi się uda , wiec wam dziewczyny też . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dziś zamówiłam skakankę na allegro .. poza tym mam ab rocketa, seper i hula hop :) teraz czas mi nie pozwala na ćwiczenia ale z czystym sumieniem mogę te sprzęty polecić .. najlepiej sprawia się steper (20 minut codziennie) i działa na całą sylwetkę, na talię, biodra i brzuch hula jest super (20 minu dziennie, 10 min w jedną i 10 min w drugą stronę) ab rocket - nigdy regularnie na nim nie ćwiczyłam ale dawał wycisk więc myślę że też jest super :) teraz chce się zmobilizować i zacząć ruszać ale czekam na koniec remontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakupiłam sobie skakankę:) Od dzisiaj zaczynam, jeżdżę od kilku miesięcy codziennie (no może raz w miesiącu zdarzało się, że nie jeździłam) na rowerze, więc mam nadzieję, że uda mi się sporo na skakance wyskakać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 skoków dziennie to tyle
co nic :D I na bank tym cellulitu nie zlikwidujesz. Zreszta nie wiem - gorsze są umięśnione uda ale bez cellulitu i wyrzezbione, czy szczupłe ale flakowate? :D Jak dla mnie te 1. Poza tym jak sie dobrze porozciągacie to nie bedziecie miały bardzo umięśnionych. Ja skaczę po około 1000 skoków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 skoków dziennie to tyle
Mialo byc ze gorsze są te 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda forma aktywności ruchowej połączona oczywiście ze zdrowym odżywianiem może być skuteczna. Ważna jest przede wszystkim regularność w ćwiczeniach. Jeśli już się za coś zabierzemy to musimy to robić regularnie. Efekty nie będą widoczne od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze temat bo jest swietny bo skakanka jest swietna. Pamietam ze jakies 2 lata temu jak sie odchudzalam to skkalam na skakance jakies 30 minut chyba dziennie i 2 cm w łdkach zjechaly mi jakos w przeciugu tygodnia poltora ... Teraz postanowilam tez skakac :) zaczełam wczoraj wieczorem ledwo zrobilam 300 podskokow co w dodatku zajelo mi jakies 5-6 minut ;p dzis z rana tez 300 podskokow na czczto ;) po obiedzie bede chciala zrobic 500 i wieczorem jesli czas pozwoli na poczatek 300 wystarczy Chce dojsc do kondycji gdzie znow bede mogla machac skakanka i machac Zrobiłam do tego diete 1000 kcal i mam nadzieje ze w ciagu miesiaca schudne 5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikulek
czesc dziewczyny!!!no ja tez sie zabieram za siebie.wiem,ze skakanie dziala,bo dobrych pale lat temu pomoglo mi sie pozbyc paru kg.Tyle ze ja nie uzywam skakanki,spokojnie mozna bez.Zaczne powoli ale systematycznie od jutra i dam wam znac jak mi idzie za tydzien.Ktos ma ochote sie przylaczyc i porownac wyniki???? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporttozdrowie
Zakupiłam skakankę bo z tego co pamiętam nasza wf-istka zachwalała efekty. No i muszę przyznać że jestem zachwycona. Co prawda oprócz tego czasem biegam, ale na niepewną pogodę skakanka jest super!!! Teraz są dostępne na rynku nawet takie skakanki które mierzą ilość spalonych kalorii - takie bajery :) Dziewczyny - najważniejsze są chęci i motywacja - a przy skakance można nawet ulubiony serial oglądać :) trzymam za Was wszystkie kciuki i oby efekty były jak najlepsze, a i samopoczucie na pewno się poprawi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfiastka
Od poniedziałku w Biedronce jest skakanka za 10 zł, która mierzy ilość skoków, więc chyba warto :) Ja od Świąt zrzuciłam póki co 4 kilosy, przydałoby się tak jeszcze z 10... Nie jem słodkiego, potraw mącznych, nie piję napojów gazowanych, ostatni posiłek przed 18.00, do tego brzuszki i urządzenie pilates :) Teraz jeszcze mam zamiar dołączyć do grona skaczących skakankowiczek! :) Powodzenia, dziewczyny - damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetinek
Cześć Skakaneczki ;D Mam do zrzucenia 7 kg, skaczę od tygodnia i powiem wam, że na razie zrzuciłam 1,5 kg :) Ogólnie jestem zadowolona. Wyczytałam w Internecie, że skakanka naprawdę pozwala na uzyskanie upragnionych efektów. Podczas skakania pracuje duża partia mięśni, najbardziej mięśnie nóg, później kręgosłupa, a nawet brzucha. Nie ma co ukrywać, że skakanie jest dość męczące ale wyrabia wspaniałą kondycję! I mogę wam doradzić: nie skaczcie na dzień dobry 1000 razy bo to moja się z celem. Ja np. zaczynam od ćwiczeń na rzeźbę mięśni 20 minut ( przysiady, skłony,brzuszki, skrętoskłony, rowerek itp. ) pozwala mi to na przyśpieszenie tętna i zabranie się za skakankę. Skaczę 500 razy ( a zaczynałam od 200 ) i nie sprawia mi to problemu w tym małe przerwy na spokojny oddech co 50 skoków. Oczywiście dieta, która wyklucza słodycze i dużą ilość tłuszczów. Zakwasy na łydkach miałam pierwszego dnia, później poszło z górki :) Dziewczyny kochane, najważniejsze, żeby wejść w ten rytm. Sport wyzwala hormon szczęścia i stanie się to dla was ogromną przyjemnością. W końcu na to zasługujemy :) Pozdrawiam i życzę dużo zrzuconych zbędnych kilogramów! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAKANKA25
WITAM WSZYSTKICH!! JESTEM TU NOWA ;) DZIS KUPIŁAM SKAKANKĘ TA W BIEDRONCE WŁAŚNIE,SUPER OD RAZU POPRAWIŁMI SIE HUMOR JAK SOBIE TROCHE POBRYKAŁAM ;) NIE BYŁO REWELACJI ,BO ZALEDWIE 100 SKOKÓW,ALE TO DOPIEERO POCZĄTEK,OBIECUJE POPRAWE:) POZDRAWIAM I ŻYCZE SUKCESÓW ;) MOZE UDA MI SIE ZGUBIC TROCHE KG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.21
Hej dziewczyny Ja skacze od miesiąca (takie postanowienie noworoczne). I powiem wam, ze to serio daje efekty. Oczywiście nie jem słodyczy, pije dużo herbarki zielonej i czerwonej (ta jest rewelacyjna) no i do tego skacze na skakance. Na początku starałam się skakać po 45 minut, oczywiście z przerwami. Teraz skacze po.nad godzinę. Chcę do Wielkanocy zrzucić jeszcze 10 kg. Wiem, ze mi się uda,ale trzymajcie kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×