Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

a wlasnie domenko - ja podawalas rozmiar suknie i swoje wymiary, to podawalas wzrost z uwzglednieniem obcasów, czy sam wzrost? ladne mają tam niektóre sukienki z tej firmy:) a ostatnio mi sie spodobały te róze na szyje :) tyklko ze mi nie beda pasowac:( no i jednak balabym sie zamowic w ciemno - tyle razy cos na wieszaku w sklepie mi sie podobalo a na mnie lezalo tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę wybór sukienek jest ogromny - i wszystkich innych dodatków... ach gdyby tak mieć worek z pieniędzmi bez dna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe gdybyscie spotkaly gdzies welon dlugi albo uzywany, albo nowy ale nie drogi, bialy, bez lamówek, najlepiej mgielka - to dajcie znac:) bo zastanawiam sie nad welonem mgielka do ziemi albo dłuższym:) Tylko ze mi szkoda kasy na niecalą godzinke w kosciele, a potem i tak musialabym miec inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę to jeszcze tyle czasu, ale jak patrzę na mój paseczek - to dni upływają szybciutko, aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Daglezjo, że ta cena jest niziutka, no i jest długa mgiełka bez wykończeń;) Świeczko, a mi jakoś tak wolno ten czas upływa...A chciałabym szybciej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) niedrogi ten welon tylko nie jest pokazan jak na głowie lezy:( a ja nie wiem czy welony do podpiecia pod kokiem sa inne niz te do podpiecia nad kokiem? bo ja nad bym chciala... a pozatym sa welony zkola, dwuwarstwowe i inne rodzaje, a ja sie na tym nie znam:( wezme ten welon pod uwage, bo niedogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo, nie chyba nie ma różnicy czy podepniesz nad czy pod, myślę, że one się nie różnią niczym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten też ciekawy.Świeczko nie wiem, myślę, że teraz dziewczyny również biorą ślub bez welonów, ja akurat nie wyobrażam sobie być bez, ale to już kwestia gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczka - ja nie chcialam welonu, ale dostane 1 gratis i sie napalilam na welon:) ale daniej chcialam po prostu kwiatek i tez mi sie to bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko ale najważniejsze, żebyś się czuła sobą i sam wiesz jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swieczk - ty bedziesz miała te rekawki? bo jak tak, to nie wiem czy z welonem nie bedzie za duzo? ale nie bierz mojego zdania, bo ja sie nie znam - sama nie wiem czy do mojej sukienki pasuje welon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki, no właśnie o to chodzi - nie chcę być choinką, rękawki będą bo są ładne, sukienka 2500 zł- tren ma odpinany i podwiązywany (do wyboru), pani z salonu powiedziała, że nauczą mnie wszystkiego z tym trenem - na 100% wygodnie mi będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz najlepiej jakby ci doradzili w salonie, bo tutaj pewnie każda z nas będzie miała inne zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko powieszę na kilka pierwszych ławek stroiczki, które potem śiadek pościąga jak będziemy wychodzić.U nas w kościele zawsze jest dużo kwiatów, to myślę, że strojenie będzie niepotrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym stroic - tzn wynajac pania kwiaciarke, która ma rózne wazony, dywan itp, kosztuje to ok. 200 zł, ale nie wiem czy nie szkoda pieniedzy i pewnie zrezygnuje:( ale z drugiej strony jak nie bedzie dywanu ( moim marzeniem jest dlugi czerwony dywan) to jak wyfloteruje podloge moim trenem, to bedzie czarny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, nie myślałam o tym... pewnie strojenie będzie potrzebne :) ja chciałabym białe kwiaty - dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×