Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Telefonicznie jest rzeczywiście trudniej, wiem, bo na początku tak załatwiałam salę i tak dopiero załatwiłam na inny termin osobiście. W sukience na pewnoi będziesz ładnie wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też nie mogę się doczekać!Ciągle coś kupuję:P Do wystroju sali mam już wszystko kupione(nawet papierowe obrusy) i zdecydowałam że nie będę się przebierać o północy, to dodatkowy koszt(sukienka+buty) i skoro Pan Młody się nie przebiera to czemu ja mam wyglądać jak reszta kobitek na sali, czyli ginąca w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie domenko, ja chcę się czuć wyjątkowo i inaczej niż inne wyglądać, to mój dzień - mam zamiar się czuc jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko powiem ci szczerze, że byłam na niektórych weselach gdzie panna młoda wyglądała lepiej w sukience po przebraniu się:P Np. bardziej seksownie, a w sukni wyglądała gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Twoja suknia jest sexowna - i tak tez bedziesz wyglądała - jak uważasz, ale to tak naprawdę nie opłacalne - to jeden wieczór i np. ja mam zamiar czuć się do rana panną młodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo właściwie to racja, po to kupuję sukienkę ślubną by w niej być tylko jedną noc i nigdy więcej, więc wolę chociaż całą noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z takiego założenia wychodzę ;) i wiesz, chyba nie będę potem sprzedawać swojej sukni :) - niech leży na pamiątkę?? nie wiem, ale strasznie się przywiązuje do rzeczy z którymi mam miłe wspomnienia - mam nadzieję, że suknia bedzie do nich należała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w necie kupiłam balony i fontanne tortową;) Patrzyłam ceny tutaj to zapłaciłabym za to ok. 130zł a tak zapłaciłam z przesyłką niecałe 40 zł.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mi pokazać linki?? bo ja też potrzebuję balonów, no i nie wiem jak wygląda fontanna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...... już jestem :) Byłam z rodzicami wpłacić zaliczkę na lokal :) Też chciałabym mieć fotografa i kamerzystę w jednym, jak patrzę tak na te ceny, że jedno ujęcie kosztuje ok 60 zł to trochę jestem przerażona, chciałabym mieć zdjęcia i studyjne i w plenerze, ale te koszta mnie przerażają :0 a do tego jeszcze kamerzysta buuuu.... Kobiety czy Wy opłacacie sobie coś same, czy wszystko opłacają Wasi rodzice ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, świetne są te balony i zupełmnie niedrogie :) tez muszę kupić... Sun, ja kamery nie chcę - zbędna jest, ale na pewno znajdzie się ktoś kto bedzie miał :) co do opłat - wszystko rodzice (uff na szczęście)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to ja płacę 140 zł od osoby na jeden dzień. Zaliczkę kazali mi wpłacić w kwocie 500zł, następnie 3 tyg przed weselem lub miesiąc przed mam zapłacić 50 % całej kwoty, a reszta po weselu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie daglezjo, ja już nie wiedziałam gdzie mam pisać wszystko mi się myliło....raz tu raz tam, jak za dużo tych topiców to trudno mi potem Was odnaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ciągle problemy ze stroną :) przygarniamy wszystkich ;) prawda dziewczyny?? domenko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Pzrechodźcie do nas! Ja też wiecznie mam jakieś konserwacje na stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka -> gdzie ty mieszkasz, że masz wszystko tak tanio??? Fryzjer za 35 zł - slubna? U mnie musze policzyc na fryzjera minimum 150 zł(z próbną) :( Wiecie może jakie sa ceny makijazu? Bo na takim innym forum znalazałm wizażystke i podobno rewelacja jest, widzialam miektóre makijaze - piekne byly, tylko nie wiem czy to nie za duża cena - 170 zł (próbny i docelowy)??? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo u mnie makijaż też w salonie 35zł, a fryzjerzy u nas 30-35 zł. Mieszkam w miasteczku mniejszym od Bydgoszczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fryzjerka sprawdzona, świetnie czesze:D. Mnie też dziwi, że u was tak drogo! Świeczce się nie dziwie skoro to jakiś mistrz, ale u was też drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - wiem ze o tym juz bylo, ale ja chcialabym miec włosy rozpuszczone i zakrecone:) normalnie mam proste jak druty:( jakies loki ... mam blond włosy, jeszcze troszke rozjasnie i choc teraz wypadaja mi niemiłosiernie:( mam nadzieje zapuścic, zeb miec długie -teraz mam za ramiona , ale mocno wycieniowane. Przez rok urosna jakies 10 cm:) i te wlosy zakreciec , i troszke spiąc, a reszte rozpuscic... marzy mi sie taka fryzurka ala lolitka ( bardzo słodka) a do tego makijaz w zimnym różu - delikatny ale sexi zeby był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie ceny są fryzur u mnie, bo mam siostre fryzjerkę, więc będę miała za free :D....natomiast moja koleżanka wychodzi za mąż 8 października i powiedziała, że za próbny chce od niej 40 zł a za ten już ostateczny 80 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×