Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

oj domenko, wcale nie rzadko ;) poprostu wszystkie jesteście zajęte i jak coś napiszę to juz nikogo nie ma :P a u mnie, po staremu dziś mój mordek stwierdził, że czas czybko leci ;) wysłałam mu moją stopkę :P no i muszę szybciej zabrać się do wszystkiego... ehhh strasznie to trudne na odlełość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też chceliśmy garnitur i obrączki już kupić ale niestety zabrakło funduszy i co chwilę wyskakują nieprzewidziane wydatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leci i leci a tu zero oszczędności:(. Miałabym pieniądze gdybym nie musiała zaplacić za szkołę. Zbierałam na nią przez rok i musiałam jednorazowo zapłacić 3200zł(normalnie w miesięcznych płatnościach 3800zł), no i jeszcze trzeba opłacić zastępstwo w pracy i dojazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jak to jest... teraz mam przerwę i od razu odczuwam poprawę finansową jak nie płacę za szkołę :) ale będę musiała od przyszłego semestru na nowo bulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade zaraz na zajecia :( Buuuuuuuuuu! Nie chce mi sie - no i jeszcze sesja nie zaliczona, 2 zaliczenia i 1 straszny egzamin mi zostal :( Chyba sie nigdy nie wygrzebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo ja to samo i chyba zastanawiam się nad zmiana szkoły:( Dziś się dowiedziałam, że jeden u którego mam zaliczenie już nie będzie pytał:( i chyba mam do tyłu, normalnie mAM DOŁA:( A nie mogłam być na ostatniej dopytce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj domenko, sorki za późna odp - I kierunek - organizacja transportu lotniczego; II kier. obsługa celna - na tym zakończyłam póki co... ale wracam i zmieniam kier. z zarządz org. i marketingu na logistykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ciekawe kierunki! Wiesz a z tego przebierania się o północy jednak zrezygnowałam mimo, że u mnie w regionie raczej to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam staniczek i kabaretki z drobnymi oczkami, ale nie mogłam nigzie znależć butów ślubnych :O Jak już było to prawie 200zł :O Zapłaciłam za suknie i terz się zastanawiam jak to jest, czy wypłacicie dopiero przy odbiorze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun moją sytuację znasz, ale ty pewnie możesz ją odebrać kiedy chcesz. A butki rzeczywiście drogie macie, ja kupowałam buty za 75zł a za kabaretki ile płaciłaś??? Ja za pończoszki 12zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabaretki - pończoszki 18zł, a butki też chcę max 100zł, kupowałaś w normalnym sklepie czy może, w ślubnych salonach ? W normalnych sklepach nie było białych ślubnych.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w normalnym sklepie z różnymi butkami i białych miałam sporo do wyboru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakieś tańsze znajdziesz ,do przymiarki jeszcze masz czas więc nie ma się co spieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwołali nam zajecia... i mialam tylko 45 minut :) mam juz dosc seski :( nic mi sie nie chce, ciagle mysleo slubie tylko i niczym więcej........ opetana jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wiesz Daglezjo ja też miałam moment gdzie tylko o tym myslałam, kupowałam różne rzeczy a szkoła poszła na boczny plan, ale teraz gdy zabrakło funduszy na zakupy myślę tylko o szkole i z niczego nie potrafię się cieszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność ostatnio :-) Straszne mam urwanie głowy! Ostatnio biegam po kościołach i szukam rozpoczynających się nauk przedślubnych. Wolałabym mieć to za sobą jak najszybciej, bo później mogę juz kompletnie nie mieć czasu. Ale jak sobie pomyślę, że będą sie ciągnąć przez 10 tygodni to wszystkiego mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×