Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

NA kilka dni musze Was opuscic, poniewaz zbieram sie do mojego NIunia i posiedze tam troche.NAreszcie sie doczekałam powrotu:D :D Niestety nie bede miec dostepu do kompa:( Życzę udanych ostatek!!!!! Małego kaca!!!! :) Trzymajcie sie dziewczyny :) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam Twój adres i wysłałam ;) Udanego pobytu :D Ja siedzę sama i piszę pracę, moje Słońce pojechało na szkolenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak cudnie mieć w końcu internet w domku! Za oknem pada śnieg (troche mokrawy, ale da sie wytrzymać), a ja powoli zaczyman wpadać w przedświąteczny nastrój. Myślałyście już o prezentach? Ja mam zawsze problem z tatą i bratem. Może macie jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak po egzaminie...hmm Wyniki mam dopiero w piątek następny ale coś nie bardzo jestem nastawiona:( Nic nie było z tego co się uczyłam ale można było ściagać bo z przodu prowadzil wyklad a my siedzielismy z przodu. na jedno pytanie z 5 nie odpowiedziałam:( Napisalam 6 storn kancelaryjnych w godzine aż mnie ręka bolała.Ale co z tego jak za pierwszym razem tez sciagalam, napisalam 5 stron kancelaryjnych, na wszystkie odpowiedzialam i oblałam wiec tez teraz nie mam pozytywnego nastawienia:(. A do tego on moze robic dla niektorych dopytke i nie wiem czy sie nadal uczyc:( Newt co do prezentó tez się zastanawialam i na razie nie wiem co kupie:( Angie przesyłam ci zdjęcia na komórkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie zarobiona, wszystko się komplikuje na rynku - tragedia a współpraca z Rosją jest do bani... wczoraj myślałam, że umrę takie miałam torsje blee, źle się czuję mnóstwo roboty i nie wiem kiedy zaglądnę :( mój Mordek kochany na szczęście mnie znosi... dziś jem tylko kaszkę dla dzieci... To tyle w telegraficznym skrócie... p.s. domenka , nie martw się, angie gratulejszyns, alicjja - witaj i część pozostałym dziewczynkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam teraz pisać pracę na MSE:( I jakoś mi to nie idzie:(.Oj świeczusio duzo wytrwałości i cerpliwości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, gdzie wy się ostatnio podziewacie???Świeczka wiem, że jet zapracowana ale reszta dziewczyn????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Daglezjo, też dawno cię tu nie było.Ja skończyłam pisać pracę na kompie z MSE. Kurcze 11 stron drobnym maczkiem, bleee A co u ciebie nowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 🌼 Co tam u Was ?? U mnie chroniczny brak czasu, czas płynie szybko z jednej strony dobrze, bo bliżej do ślubu, a z drugiej strony nie wyrabiam się z obowiązkami :O Wczoraj byłam w pracy i jak przyszłam to miałam taki ból głowy, że aż niedobrze mi było, nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie bolało.... Właśnie wróciłam z biblioteki , bo w weekend 2 examy :/ Dziś widzę się z moim lubym i jestem szczęśliwa pod tym względem :D:D, mamy zaplanowaną romantyczną kąpiel z dużą ilością piany....mmm... już się nie mogę doczekać ;) Miłego wieczorku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:):):):) Ja też dawno nie zagladałam,bo mało czasu.Praca no i przygotowałam się do rozmowy w sprawie pracy:) No i chciałam się z Wamipodzielić moja radością.Dostałam pracę!!!!!!1 Zaczynam od czwartku- 1 grudnia 2005!!!!! Jetsem baaaardzo szczęsliwa,bo będzie lżej finansowono i w ogóle będę potrzebna!!!!!!! Ale strasznie sie boję i stresuję.To praca w rachunkowości!!!!no i sąd moja obawa,czy sobie poradzę????? Mam nadzieję!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to gratuluję!!!!! Bardzo się cieszę:D. Widzisz jednak trochę dobrych chęci i cierpliwości, i się udało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję domenko za dobre słowo!!!! Jestem bardzo szczęsliwa,ale baaaardzo się boje!!! A co do bółów głowy to mam to samo:(:(:(Niestety:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj martuś nie ma się czego bać. Na początku na pewno ci wszystko wytłumaczą i pokażą.Na pewno sobie poradzisz:D A to ode mnie na szczęście: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś już Ci gratulowałam na drugim topicu. Buziole wielkie 👄 Studiuje w kierunku rachunkowości :) Muszą Ci wszystko wytłumaczy, a początki są trudne - ale to normalne, byle żebyś miała atmosferę w pracy dobrą i będzie OK :) No to ja się powolutku szykuję do randki Trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I POZDRAWIAM I ŚCISKAM WSZYSTKIE PAMIĘTAM O WAS I CZASEM CZYTAM - NIE MAM NA NIC CZASU :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Marto! Wcale się nie dziwię, że się stresujesz, ale to normalne na początku. Ja mam strasznego doła finansowego ostatnio i żeby cokolwiek zarobić załatwiłam sobie pracę w gimnazjum. Już trochę odwykłam od gromady wrzeszczących dzieciaków, ale mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę. Zaczynam od poniedziałku, trzymajcie za mnie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście, nie zrobiłam enter w odpowiednim momencie ;) sorki dziewczynki nie lubię jak jest tak rozciągnięte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pokazały się wkońcu pozostałe dziewczyny! tylko Angie jeszcze nie było od dwóch dni. Jak patrze na te świąteczne reklamy to tak jakoś już się czuję gwiazdkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, znów powitał mnie szary dzionek:(. Wczoraj kupiłam sobie buty zimowe na obcasie i chyba przesadziłam z wysokością bo ledwo doszłam do pracy, są jakieś takie sztywne i wysokie, chociaż wydawało mi się, że są normalne:( Ale trudno, będę musiała w nich chodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×