Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

🖐️ dopiero wróciłam do domu, więc idę na obiad :) Aha, a co do super- i hiper- marketów, to zaraz pod uczelnią mam Championa i tam najczęściej robię zakupy :D A z tego co wiem, Champion to "dziecko" Carrefour'a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namnożyło się teraz tych marketów, jest ich do wybory i koloru ;) U mnie na śląsku otworzyli Silesia City Center, prawdopodbnie największe centrum handlowe w Polsce, kino, basen, nawet kaplice mają zrobić. Jeszcze tam nie byłam, bo ludzi jest tyle, że nie ma gdzie samochodu nawet zaprakować, nie wspomne o korkach na ulicy, może po nowym roku się wybiorę, co będzie trochę mniej ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie: Silesia City Center - największe w południowej Polsce . W Silesia City Center największe powierzchnie zajmują: Tesco, Saturn, EMPiK, Reserved, MAKS Sport, Smyk, Royal Collection, C&A, Zara i Jeans Club. W sumie jest tam ponad 220 sklepów, trzynaście sal kinowych (Cinema City), bank, restauracje, a także ogród na dachu, fontanny oraz parking na 3000 samochodów. Ehhh... pewnie pół dnia z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych firmowych sklepów ... Moje koleżanki mają taką manię (??), że muszą być ubrane wyłącznie w coś firmowego ... Ostatnio byłam z jedną za zakupach w pewnej galerii, to lekką ręką wydała ok. 500 zł jedynie ma spodnie i buty !!! Jak dla mnie nie były ładne, no ale przecież były firmowe ... Mi by było szkoda takiej kasy, kupiłabym sobie za to o wiele więcej :P Ale to tylko moje zdanie :D:D:D:D Świeczka, Newt i Domenka, czy ja Wam w końcy wysłałam zdjęcia mojej sukni ?? Bo ostatnio jestem bardzo zakręcona i nie wiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Leti ja nic nie dostałam od ciebie:( Co do ciuchów firmowych ma takie samo zadanie, po co przepłacać dla loga? Wczoraj w tym Tesco byliśmy aż 3 godziny! Kupiliśmy trochę prezentów i jedzonka:) Ja z supermarketów najbliżej mam Biedronkę ale inne też nie są daleko, wkońcu to nie duże miasto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to się wczoraj okazało, że jednak nie gramy na tym sylwestrze. Trochę nam smutno, bo to jednak przepały pieniązdze na wesele ale z drugiej strony nie muszę się przygotowywać. teraz tylko pozostaje kwestia zabawy. Nie wiem może po prostu spędzimy ten dzień w domu z rodzinką albo gdzieś może pojdziemy ale to tez pieniądze:( Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, nie dotarły do mnie zdjęcia. A tak w ogóle to witam wszystkich! Usiłuje się jakoś dobudzić, ale nawet kawa mi nie pomaga. Mogłaby sie w końcu pojawić normalna zima, bo takie niewiadomo co za oknem niedługo mnie dobije :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie lubię zimę! Uwielbiam śnieg, mróz, jak się robi ciemno juz o 16 i jak chrupie pod nogami! Nie cierpię tylko ciapy, jak wszystko sie topi i deszczu przy temperaturze plus 2 stopnie. Do tego jeszcze wiatr! OKROPNOŚĆ! A święta to fantastyczny czas, na który czekam cały rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko Ty kupowałaś na allegro, jak długo czekałaś na przesyłkę ?? Ja pierwszy raz zamawiałam i powiem szczerze, że nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam, to są kosmetyki na prezent dla mamy. Pieniądze wpłaciłam w piątek, kiedy mogę mniej więcej spodziewać się przesyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku na święta wogóle nie było u nas sniegu i wogóle się nie czuło, że to wigilia:( Nie lubię też wiatru.Lubię tylko jak pada śnieżek i jest lekki mrozik i wszędzie jest biało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun czasami dostawałam przesyłkę po 2 dniach a czasami po 2 tygodniach. Musisz jednak przede wszystkim wysłać maila do sprzedawcy i najlepiej się go o to spytaj kiedy ci wysle towar.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałam pierwszego maila, że potwierdzam złożenie oferty kupna, a potem wysłałam, kiedy wpłacę pieniądze na konto, zaznaczyłam, że chce priorytetem. U niego na stronie jest napisane, że paczkę przesyła najpóżniej drugiego dnia od zaksięgowania wpłaty na jego konto. Tylko, że ja pieniądze mu wysyłałam w piątek, więc pewnie dopiero wczoraj były zaksięgowane. Mam nadzieję, że przed wigilią dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim :) nie będę oryginalna i powiem, że też lubię białą troszkę mroźną zimę :) jadę na święta do rodziców i jak pamiętam tam zawsze święta są białe, nie to co w stolycy :) a co do markowych rzeczy :) ja też takie lubię ale nie bez przesady... buty muszą być dobre, a takie udaje mi się kupić tylko w Gino, Bacie, Ryłko albo Venezii, drogo jak cholera ale niestety tylko takie butki zdrowo mi się noszą, a znowu nie kupuję ich tak często żeby nie móc sobie pozwolić... mamy bal firmowy w styczniu/lutym i nie mam pomysłu jak się ubrać, marzy mi się taki kimono typowe - ehhh ale ono kosztuje (oryginalne) ok. 10 000 zł - horror... bo mam taką śliczną torebeczkę z Honk Kongu - dostałam na urodzinki i do niej chciałabym dobrać - mam nadzieję, że nie pomyślicie o mnie że idiotka dobiera strój do torebki :P - tylko tak mi się marzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co ubiore na sylwestra :( Buuuuuuuu Nie bardzo chce cos kupowac, bo nie mam kasy :( Ale mam gorset, który sopie kupiłam w tamtym roku w Chance,taki prawdziwy, sznurowany, czarny... super lezał i chetnie bym go ubrala, ale sie juz nie wcisne... a szkoda, bo troche kosztował :( I musze cos wykombinowac innego:( Nawet jak sie w niego zmieszcze, to przydałaby mi sie taka satynowa czarna spodnica za kolano, a do tego szpilki ( a nie mam wiec musiałabym kupic )... do tego fryzjer, i ta bizuteria z cymbeline, co ja chce na slub ( moze ja kupie)... Qrcze nie stac mnie na sylwestra :( Buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat sylwestrowym sukien i sukienek mam duzo bo przez te wesela na których grałam, u mnie gorzej z miejscem zabawy, nie wiem gdzie pójdziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka no to masz szczescie :) ja nie mam nic:( A ty nie mialas w sylwestra gdzies spiewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku jakoś wyjątkowe nie myślę nad sylwestrem, więc albo to będzie coś spontanicznego, nagle się wykluje jakaś impreza, albo zrobimy sobie sylwester we dwoje :D:D Nawet nie byłby to zły pomysł ;) Już mam wizje........mmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam sylwester we dwoje nie pasuje... bo we dwoje to sobie praktycznie co wieczor siedzimy, wiec zadna nowosc... choc z drugiej strony, jak pzrelicze wszystkie koszty, to byloby moze lepiej, a to co nie wydam doloze do zaproszen slubnych, bo sie w nich zakochalam, a wszyscy mi mowia ze sa za drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo miałam gdzie śpiewać i dosyć sporo bysmy zarobili, ale wczoraj zadzwoniła babka-organizatorka, że cos tam im nie wypaliło i wogóle nie będą robić. Z jednej strony się cieszę bo się pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już za póżno by szukać gdzie indziej. Znowu jak pójdziemy się pobawić sami to też bez sensu bo ludzie będą w grupkach. My nie mamy takiej pary zaprzyjażnionych znajmomych.Jeżeli mamy to są bez pary i nie będą chcieli iść. Także sylwester we dwoje na jakiejś zabawie też dla mnie bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego bez sensu, domenko na takim sylwestrze zawsze można kogoś poznać i dołączyć, pod warunkiem , że znajdą się jacyś sympatyczni ludzie. :) Przed ślubem bale sylwestrowe odpadają, trzeba pieniążki zbierać, nie za wszystko płacą rodzice, część finansujemy sami :) Jak dotąd ciąle imprezowaliśmy ze znajomymi, więc oboje stwierdzilyśmy, że możemy we dwójkę spędzić mily sylwester :D A jak będzie więcej znajomych nie mających gdzie spędzić sylwka, to zorbimy domówkę u mojego lubego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, musze jechac na uczelnie :( a tak mi sie nie chce ... Kto wymyslil zajecia o 15 :( Buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie daglezjo - najgorsze są zajęcia popołudniowe, gdzie człowiek w domku już się zasiedz, a tu trzeba wychodzić, jeszcze pogoda nie zachęcająca .... u was też się zachmurzyło ? No bo chyba jeszcze się nie ściemnia ? Mam wrażenie jakby miało zaraz coś z nieba spaść tylko nie wiem, czy deszcz, czy śnieg..... świeczko - jak tam zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun ale jak każdy będzie ze znajomymi to raczej się nikogo nowego nie poznaje:( I samemu się siedzi przy stoliku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun --> zdrówko, nie mogę narzekać :) nie mam @ chyba dziś się przejadę do ginka i nie mi mówi co jest i dlaczego nie ma ;) a co do Sylwestra chcieliśmy sami ale u nas to niemozliwe, bo inni na nas liczą nikt nie ma konceptu i pewnie wyjdzie tak, że zrobimy u nas :) najgorsze jest sprzątanie po wszystkim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczusio bedzie dobrze, a jeżeli już się zdaży wypadek, to dzieciątko na pewno nie będzie niechciane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×