Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hej, hej! Widzę że u was przygotoania pełną parą! Szczególnie u Molinezji! Jak sobie pomyśle co mnie czeka to mnie strach ogarnia! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Teraz (aż do kwietnia) mam \"postój\" z przygotowaniami, bo mój \"przyszły\" jest za granicą - w Szwecji. Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Za równe 5 tygodno mój narzeczony przyjedzie na parę dni. I co najwarzniejsze zamieszkamy juz razem :) :) :) Już się nie mogę doczekać. Idę sobie zrobic kawkę, może któraś z Was też chce? :) Nie ma jak kawka z rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ostatnio mam cumor bo lepiej się układa z moim dziubkiem:) On jest kochany:D:D:D Dziś umówimy się na podpisanie umowy z tym fotografem, bo na razie mielismy zaklepany dzien przez telefon.No a tak mamy prawie wszystko załatwione nie licząc tylko USC 3 miesiące wcześniej i tej poradni.Teraz skupilismy się na odkładaniu pieniążków, bo już nie ma za co płacić wcześniej:P Cieszę się, że ten czas tak szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli ja własnie piję kawkę, to ci potowarzyszę:) Ale dziś pochmurny dzień:O, ale ważne, że chumory dopisują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Domenko za towarzystwo :) Faktycznie dzień mamy brzydki, ale pachnie już wiosną :) Oby szybko przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie pogniewacie to do was dołączę z tą kawką! W ogóle mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko, że piszę do was, bo jesteście już stałymi bywalcami w tym temacie i nie wiem czy przypadkiem nie uważacie że się między was wtrącam. Jeśli tak to prosze o szczerość - nie pogniewam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, ja z herbatką się wciskam ;) piłam kawkę super słabą, ale jakoś mam wyrzuty, że ją piję bo nie wiem czy powinnam, z drugiej strony ciąża to nei choroba :P my w marcu skupiamy sie na zaproszeniach, dekoracjach i takich tam bzdurkach...:) dziś posprzeczałam się z mamą, bo chce mi jakich dziwnych ludzi (swoich znajomych) wcisnąć - no ale to rodzice sponsorują więc się nie wtrącam ;) ważne, że moi bliscy będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello co ty za głupoty wygadujesz! My często się cieszymy, że mamy nowe towarzystwo:D Może wymienimy się zdjęciami? mój mail: anka_domena@interia.pl Ale dziś mnie brzuch boli😭 Aż mnie bierze na wymioty:( ale mam dzis pierwszy dzień @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI! ULŻYŁO MI! Jutro podam mój mail, bo dziś już muszę pędzić - praca czeka. Jeszcze raz dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki 🌼 Wpadłam tylko na chwilkę, bo zaraz lecę do dermatologa :O Kiedyś tutaj pisałam, że miałam problem ze skórą wokół oczu, była czerwona łuszczyła się i swędziała. Znowu to powróciło, a do tego mam plamę na dekoldzie powiększającą się i też swędzi - utrzymuje się to już miesiąc i nie zmniejsza się, więc idę do lekarza. :( Nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek plamy na dekoltach i problemy z oczami, skoro ślub się zbliża wielkimy krokami - a to cholerstwo ciągle się utrzymuje :O świeczko - dbaj o siebie i ucałuj fasolkę ode mnie :D 🌼 domenko - super, że mimo tak ponurej pogody humor Ci dopisuje, ważne że jest miłość ❤️ :) Podziwiam Cię, że masz już tyle spraw załatwionych, ja mam ślub za 3 miesiące i jestem jeszcze daleko w lesie :O Leti - dasz rade, dzielna z Ciebie dziewucha :D:D Moli - super, że do nas zaglądasz, 5 tygodni szybko zleci, również zadroszczę przygotowań :) Stella282 - witam Cię cieplutko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun:) Oj tak, iść do lekarza, bo na ślub musisz być piękna:D Muszę się Wam dziewczyny pochwalić, że tą sesję mam za sobą:D:D:D Wszystko pozdawałam bez poprawek:D:D:D:D:D:D i się cieszę, że mam jeszcze tylko ok. 4 miesiące nauki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko gratuluję zamknięcia sesji. Stella - witam serdecznie :) Sun - jak tam po wizycie u dermatologa? Do wesela napewno się zagoi :) To co w czwartek kawka przed południem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności :) a czy ta kawka to koniecznie w czwartek? bo ja chętnie zapraszam już dziś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Moli pewnie pomyliły się dni:P Dziś jest środa i też chętnie wypiję kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 🌼 Byłam wczoraj u lekarza, dostałam jakieś 2 maści na oczy, jedną na dekolt i tabletki oraz skierowanie na testy uczuleniowe :O Bardzo się boję, że mogę mieć uczulenie na mojego szynszyla, klatka stoi cały czas w moim pokoju. Zobaczymy co pokażą testy. :( Dziś wygląda to gorzej niż wczoraj, mam oczy popuchnięte i całe zaczerwienione, do tego mnie swędzą, a jak dotknę siętylko powieki to mnie szczypie :(:(:( buuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wspólczuję Sun, to musi być okropne:O Ja jestem alergikiem ale nie miałam jeszcze czegoś takiego. Napisałam dziś 3 podrozdziały jednego rozdziału pracy licencjackiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem alergikiem, żeby było śmieszniej i to mnie właśnie dziwi, ale mam nadzieję, że po testach wszystko się wyjaśni. domenko - Ty to jesteś szybka z tym pisaniem podziwiam. Zabierasz wszystkie ksiązki do pracy?? Ja jak pisałam te 2 rozdziały to miałam z 6 ksiązek otwartych na biurku i pisałam. Teraz muszę wrócić do 2 rozdziału i trochę go pozmieniać oraz zabrać się za 3 najgorszy jak dla mnie, bo to część badawcza i dużo trzeba pisać od siebie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mam częśc pokserowanych książek( to co mnie interesowało):D Duzo też piszę z wiadomości z internetu:) jak na razie mój profesor nie sprawdził mi nawet 1 rozdziału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Ale tu ruch u Was !!!! Molinezjo nie wiem czy pisałam, ale masz piekna sukienke !!!!!! Mam pytanie do Ciebie - gdzie byłas w poradni ???? Bo tez bym chciała za 1 zamachem :D Dzisiaj równiutkie 5 miesiecy do slubu mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na obiad dziś spaghetti....mniam :D:D Potem jak zjem jadę do sklepu kupić płyn do trwałej, bo dziś siostra przyjeżdża zrobić mi włosy i tochę je podciąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziła mnie dziś w pracy teściowa:) Sun nie chcę jeszcze pogarszać ci humoru ale naprawdę to nie wygląda za dobrze musisz jak najszybciej to wyleczyć:O Witam daglezję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie pomyliły mi się dni pisałam o kawce w czwratek bo ja co drugi dzień mam na 12 do pracy i tylko wtedy mogę wypić z Wami kawkę :) Daglezjo cieszę się że podoba Ci się ta sukienka, ale moja bedzie wyglądać trochę inaczej. Będzie mieć mniej koronki. Tylko na gorsecie i bedzie sie zchodziła w trójkąt do dołu sukni, a z tyłu bedzie gładka suknia, no może troche koronki na trenie będzie. Jak narazie to czekam na wiadomość od krawcowej czy da rady mi uszyć taką. Sun - to faktycznie może być uczulenie. Przypomniało mi się że moja koleżanka tez miała podobny problem z oczami i okazało się że jest uczulona, ale nie pamiętam na co . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE I KAŻDĄ Z OSOBNA! Dopiero teraz znalazłam czas, żeby do was zajrzeć. Zalatana jestem, że hej. Ale to wszystko przez pracę no i naukę. Ciężko to pogodzić, ale z resztą same wiecie jak to jest. SUN współczuję ci bo wiem jak to jest jak cię wszystko swędzi. Ja też mam problemy ze skórą ale tak dopiero od dwóch lat i sama musiałam dojść co mi jest bo lekarze twierdzili że wszystko jest ok. Jestem uczulona na soki pomarańczowe (w ogóle cytrusowe) a jak zaczne się drapać to wyglądam jakbym w pokrzywy wpadła. Ale spoko opanowałam to już prawie! DOMENKO gratulacje!!! Na pewno zaliczyłaś na 5+!!! Molli nie obiecuje ale postaram się wpaść na kawke! Dzięki za zaproszenie! Mój mail: dankawroblewicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss cosik sie podziało :) Więc jeszcze raz: Dzień Dobry kochane Ja już jestem i zaraz idę zrobić sobie kawkę z mlekiem i zabiorę się za projektowanie zaproszeń do samego kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D Mi się właśnie kawa skończyła:O Ale mam cherbatkę:) Stello wysyłam ci moje zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello chyba mail do ciebie nie doszedł:( Kurcze masz może innego maila, bo ostatnio nie mogę wysyłać na konta z końcówką o2.pl i dostaję informacje, że nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście że podobno w tym roku ma nie byc wiosny i lata? Czerwiec ma być zimny. Oby im się pomyliło. Ja juz się cieszyłam że wiosna idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×