Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

My rozmawiamy tu na różne tematy i z różnymi osobami. Ale jeżeli ktoś z pomarańczowym nickiem rzuca podtekstami i ironiami to po prostu nie chcemy się kłócić. Nikt tu nigdy nie mówił, że nie docenia tego co ma. Przykro mi, że Ci nie wychodzi ale możemy z tobą rozmawiać jeżeli chcesz pogadać ale nie się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
nie chce sie klocic dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo --> śmiało ja chętnie pogadam, mi nic nigdy łatwo nie szło, dopiro od niedawno jakos zaczęło mi się układać :) Sun nie mogę nie zwracać uwagi na pomarańczowe nicki - w końcu jak ktoś pyta to czeka na opowiedź... domenko--> ja zamówiłam w środę prezent Mordkowi na Allegro i nie mam jeszcze odzewu hmm... póki co nie przejmuje się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami też długo nie miałam odzewu, raz aż 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
no mi tez latwo nie idzie.. moj nie chce slubu tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc powiem Ci ooo tyle, może poprostu nie dojrzał do tego?? trudno mi powiedzieć ile macie lat i jak to jest z tą dojrzałością i w ogóle nie znam sytuacji... Na pewno u każdej z nas było różnie, ale w końcu ten moment że oboje zaczęliśmy chcieć nadszedł... i stąd pojawił sie topic i o tym rozmawiamy :) jak chcesz możesz opowiedzieć jak to jest z Tobą - a może wspolnie uda się zlaneźć powód zachowania, a co za tym idzie może i rozwiązanie tego ;) głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
poltora roku ale nie mieszkamy razem i wiesz chodzimy jak nastoaltki.. a ja mam 26 lat on rok mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, my mamy po (juz na roczniki) po 27 lat, mieszkamy od lipca razem - spontaniczne to wszystko jakieś było i jesteśmy ze sobą od roku ;) byłam wcześniej w dwóch duuużo dłuższych związkach i nie myślałam o ślubie oni też nie - to chyba jakaś intuicja... może zamieszkajcie najpierw ze sobą o ile to wchodzi w rachubę, uważam że szczera rozmowa i konkretne argumenty to jedyne wyjście zarówna za pobraniem się jak i z poczekaniem z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
milego weekendu przyjde w poniedzialek pogadac z wami co zrobic z moim...misiem, ktory sie bois lubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właściwie ooo on nie jest już taki młody, trochę dziwne, ze się tego boi.W poniedziałek pogadamy jak będziesz, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erri
czesc kobietki!!!!czytam i czytam i nacieszyc sie nie moge ze taki topik istnieje!!!! zawsze mozna sie poradzic cos podpatrzec:) mam pytanko:jaka melodie wybrałyscie na pierwszy wasz taniec? ja mysle o walcu z nocy i dni,ale bez słów! co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erri
ja planuje ślub w grudniu,nic jeszczce nie załatwiamuwazam ze jest czas)ale mam taki mętlki w głowie ze szkoda gadac.jestem z nim 6lat,2lata mieszkamy razem,wkońcu zareczylismy sie na swieta.oboje pracujemy(pozatym rodzice nam pomogą)ale jest kłopot.mój mis chce duuuuzego wesela(tak.150osób)ja jestem temu przeciwna,uwazam ze to zbyt duzy wydatek dlanas.mysle o skromnym przyjeciu dla rodzinki.chyba nienormalna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko - mam na myśli pomarańczowe nicki co tu wpdadają i rzucają kąśliwymi uwagami, takim nie odpisuje. ;) eri - jeśli potrafisz dobrze tańczyć to wybierz tego walca. Ja jeszcz nie wybrałam piosenki na pierwszy taniec. ;) Będzie to coś co można łatwo ztańczyć, ale po prostu miło się przy tym pobujać. Mój luby nie potrafi zbytni tańczyć, więc nie chcę go stresować, niech wyjdzie naturalnie ;) Do grudnoa masz jeszcze czas....może jescze wpadnie Ci coś do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale tu tematow poruszonych :) to i ja sie wypowiem ;) okres mam regularny :P mniej wiecej dwa razy (np przy ogromnych upalach) w roku mam kilkudniowe przesuniecia, ale poza tym jak w zegareczku :) co do pigulek, to jestem ich przeciwniczka jako metody antykoncepcyjnej. Co innego jak ktos musi, np z powodow hormonalnych czy jakichkolwiek innych zdrotownych. ooo- na moim topicu na forum \'sluby i wesela\' tez byla dziewczyna, ktora poniekad miala podobny problem.. dziewczyny, co do pierwszej piosenki to mam juz upatrzony typ typow ;) \"pozwolil nam los\", spiewala to anna jantar, a pozniej kukulska z piaskiem (choc nie przepadam ani za kukulska ani za piaskiem), piosenka jest super :) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Oj ja miałam stresujący weekend przez te egzaminy i chyba mi nie poszły:(😭 Wczoraj przyjechałam tak zmęczona, że o 19.00 już byłam w łóżku:P Znów się zimno zrobiło ale świeci słoneczko:) Witam nową koleżankę-erri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllpppp
no jestem... moj chlopak w 2007 sie zgodzi na slub ale tylko dla mnie on sam nie chcialby sie pobrac gdyby to od niego zalezalo.. tak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich :) domenka--> moze szczescie jednak dopisze :) ja zdalam pieknie w sobote, zostal mi jeszcze tylko jeden, za to najgorszy :o lllpppp--> nie wychodz za niego skoro to ma byc tylko dla Ciebie :( czemu on sam z siebie nie chce slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllppp
bo to typ mamisynka... ot caly problem ale on mnie kocha i chce to dla mnie zrobic??czy to znaczy ze bedzie mu zle ???? on jest za mlody a ja nie chce czekac z 6 lat az on dorosnie to sie rozleci ale znam takie przyklady ze on to dla niej zrobij i bylo super to mnie pociesza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Świeczko, nie pamiętam, żebym coś pisała o luteinie, albo mam taką sklerozę .... albo nie wiem co :P Wybacz.......... Wczoraj cały wieczór wisieliśmy na telefonie ... w poszukiwaniu kamerzysty ... większość ma termin zajęty, zostało trzech i musimy coś wybrać i to szybko - sprawa wyjaśni się na dniach. Z księdzem jednak są ... hmh... problemy-nieproblemy .... Pojechaliśmy na plebanię wczoraj wieczorem, żeby zarezerwować termin. Nie było proboszcza, więc wstępnie omówiliśmy sprawę z innym księdzem, który kazał nam jedynie zadzwonić w tym tygodniu. No to przed chwilą zadzwoniłam. Nie dość, że gość (proboszcz) nie wiedział, o co chodzi ( a tamten mu papiery zostawił na biurku !! ), to jeszcze mnie niekulturalnie potraktował i stwierdził, że telefonicznie to nic nie można i musimy przyjechać jeszcze raz !! Kurde, wkurzyłam się jak nigdy. 😠wsciekly] Czekam tylko na wieczorna rozmowę z lubym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leti:) Oj to już wszędzie mają bałagan w papierach niestety:( My jeszcze nie bylismy podpisać tego protokołu:( Chyba dziś się wybierzemy.Nie wiem czemu ale trochę się boję tych wszystkich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, bałagan jak nie wiem co !! A i przy okazji widziałam protokół .... 4 strony a4 ....;) Ustaliliśmy z lubym, że jutro jedziemy do kamerzysty ( luby już u niego był i mu się podobało, ale nie chce decyzji podejmować sam :P ) i przy okzaji, mam nadzieję, załatwimy tego księdza ... A ja uczę się na egzamin - czwartek - - - będzie ciężko - to ustny egz. z literatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Was dziewczyny
Niedawno byliśmy u księdza, ślub za 4 miesiace. Kiedy pomyślę ze trzeba tyle czasu czekać to coś mnie trafia. To bez sensu że musimy czekać conajmniej 3 miesiące żeby wyznać sobie przed Bogiem miłość. Kto wymyślił te zasady? na pewno nie Pan Bóg. Istna biurokracja która wchodzi w związek kochających się ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uczę teraz angielskiego i negocjacji:( Mam egzaminy w piątek i sobotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim ja tez wlasnie siadam zaraz do notatek buuu, jejku, juz prawie koniec sesji, a ja mam takiego lenia, ze juz do nauki zmuszac sie musze maksymalnie :( lllpppp---> nie obraz sie, nie wiem czy rozsadnie do tego podchodzisz. Nie mniej zycze Wam szczescia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sesja mocno daje nam w kość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - to Sun pisała mi o Luteinie, albo nie wiem ja mam zaniki ;) W każdym bądź razie Luteina nie potrzebna mi już :D Nie przejmować się niczym proszę, ani sesją ani niczym!!! ja Wam to mówię moje kochane - ;) jeszcze tu zajrzę dziś jak mi się uda - mam spotkanie później z dyr. w spr. podwyżki (może się uda, a jak nie to już nei istotne) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas kuję:( Ta cała gramatyka z angola jest okropna:( Świeczko życzę udanej rozmowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyneczki :) ja już jestem po sesji na szczeście, w sobote pozdawałam ostatnie egzaminy :) w niedziele były u nas targi ślubne, ale szczerze mówiąc, za dużo rzeczy tam nie było, jakieś ubogie takie. Myślałam że znajdziemy jakieś ubranko dla mojego misia, a tam tylko jedno stoisko z męskimi ubraniami. Cieniutko. No szkoda. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę zdania wszystkich egzaminów. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktos mi moj topic podszywajac sie rozwala 😡 maniusia--> u nas na targach troche bylo tych stanowisk, ale tez nie tyle co sie spodziewalam- poza tym byl tak okropny tlum, ze ciezko bylo cos zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×