Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

O rety, moli tylko nie kracz, bo moim marzeniem jest mieć ślub jak będzie cieplutko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam ile paczków juz zjadłyście? Ja jeszcze żadnego. jak narazie obiadam się chrustem :) Smacznego Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żadnego:P nie mam dziś pieniędzy w sakiewce:( A moja szefowa spóźnia się z wypłatą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko ty masz ślub w sierpniu to napewno będzię ciepło. Marteię się o pogopde w czerwcu bo mówią że ma być coś koło 17 stopni. Ja też sobie wymarzyłam że będę mieć ślub gdsy będzie ciepło i słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub 02.09.06 a wiadomo, że koniec sierpnia i wrzesień potrafią być brzydkie chociaż w zeszłym roku było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomyłkę w Twojej dacie. No właśnie zauważyłam że ostatnio ładny jest koniec sierpnia i początek września. Zmykam do pracy Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌼 U mnie pięknie słońce świeci, ale ja nigdzie nie wychodzę, bo z tymi oczami nie będę ludzi straszyć na ulicy ;) Dziś nie będę jadła pączków, bo mama stwierdziła, że nie kupujemy w tym roku, może dobrze, to mi w biodra i w pupe nie pójdzie :P Piję właśnie łagodną kawe Ricore...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki... jestem po 1 pączku i już mam dość :o proszę mnie nie straszyć złą pogodą w czerwcu :P ja nie mogę się denerwować !! :D ale jeśli rzeczywiście tak ma być to kurczę może jakiego okrycia poszukam... bo 17 st. a ja z odkrytymi plecami i ramionami?? :o poza tym czuję się supcio i w ogóle ściskam i pozdrawiam was gorąco ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka wstrętna baba ze mnie... już się poprawiam :) Moli, Stella --> witam serdecznie, cieszę się że co i raz nas przybywa :) Domenko --> gratulacje zdania sesji !!!! Sun --> biedniusia jesteś współczuję tego swędzenia, ale nic się nie martw - wyleczą i będzie cud-miód ;) i ściskam inne dziewczynki :) p.s. jejku jaka dziś przytulańska jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie! Domenko niestety nie mam innego adresu. Jak ja wygrzebie jakieś fajne zdjęcie to ci przyśle, a ty próbuj dalej może się uda. A co do pączków to na razie zjadłam jednego ale na pewno w pracy zalicze jeszcze jakiegoś ( ide na 14.00 - druga zmiana). To wy sobie dziewczyny gawędźcie dalej a ja już zmykam, wpadłam tylko na chwilę żeby sie przywitać. PA PA PA BUZIAKI 102!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko i sun:D U mnie też świeci słoneczko aż mnie oślepia:D:D Może przyjdzie w końcu ta wiosna:) Napisałam dzis najgorszy dla mnie rozdział pracy:) Został mi jeden krótki rozdział, wstep i zakończenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha może jednak zjem jakiegoś pączka, bo mój tata jednak zakupił. świeczko - Tobie też posłałam zdjęcia moich oczu :( Też słyszałam o tej pogodzie wrazie czego się nie martwię do sukni mam piękne bolerko w ykładanym kołnierzem, więc nie zamarznę. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie bym sobie zjadła pączka, Sun nie kuś mnie:O ja mam tylko przejrzysty szal na suknię także też chcę słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odechciało mi się pączków, mój luby dzwonił do mnie z pracy, że właśnie zatruł się pączkami i wymiotuje, zwolnił się z pracy jedzie do domu :( Może jest trochę prawdy w tym oleju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! A może czymś innym się zatruł? Współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęci na pączki chociaż herbatkę sobie spażyłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam juz z pracy. Zjadłam tylko 1 pączka. Stwierdziłam dziś że muszę przejść na dietę paczkową tak z 5 pączków dziennie to może do czerwca przytyje kilo :) Miłych snów dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie stosuję żadnej diety:P Nie chcę utyć ani schudnąć. Oby się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś tu cichutko:( Ja napisałam dziś ostatni rozdział pracy licencjackiej:D Został mi tylko wstęp i zakończenie tylko nie wiem jak się za to zabrać i co w tym zawrzeć:O Mam nadzieję, że jak oddam prawie całość do sprawdzenia to nie powie, że kupiłam gdzieś pracę, skoro całą mam napisaną. Mojej koleżance tak jeden powiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny 🖐️ Kilka dni mnie tu nie było, na uczelni ciągle walczymy, alby móc mieć normalny plan godzin !! Ciągle coś się zmienia, zajęcia się nakładają ... Ciągle kłótnie o miejsca w grupach ... 😡 Po tym tyg. jestem tak zmęczona, że musze jakoś odreagować ... Jutro ostatki, więc może gdzieś z lubym zaszalejemy. Nie wiem, czy się chwaliłam :D Luby dostał wreszcie wyczekiwaną pracę ... i już w pon. jedzie na tydz. na szkolenie .... Zostawia mnie na tydzień 😭 Ale jakoś wytrzymam :D:D:D Na pewno uczelnia mnie pochłonie :P:P:P Pozdrawiam wszystkie, idę coś zjeść, bo wygłodniałam na tej uczelni :( Jak tak dalej pójdzie, to sukienka ślubna ze mnie spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dziś w pracy jestem do 13.00:P Leti gratuluję pracy chłopaka:D Ja robię w niedzielę mojemu dziubkowi urodzinki:) Wczoraj zrobiłam sałatkę i bigos, a dziś zabiorę się za ciasta. Z tym fotografem chyba się nie umówimy:( Ostatnio byliśmy umówieni z nim po godzinach, bo tylko tak mi pasuje i go nie było:( Chyba nie chce zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Dziś oglądałam kumpla samochód, którym pojedziemy do ślubu. To jest Reno 19 cabrio, ciemno-niebieski metalik. Nie duże autko, ale może być. Jutro idę niańczyć dzieci, więc nie będzie mnie na forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim (araczej dobry wieczór)! Sorki że wczoraj nie zajrzałam na forum ale byłam na uczelni, dziś też przed chwilą dopiero przyjechałam i postanoiłam wpaść do was i zobaczyć co u was słychać. Nie mówiłam wam co z tą moją uczelnią: studiuję w Zielonej Górze, są to studia uzupełniające magisterskie - zarządzanie dokumentacją i informacją. No, to tyle. Jak wiecie do ślubu mam jeszcze trochę czasu ale już pozałatwiane to co najbardziej potrzebne, a więc sala (będę miała duże wesele więc w restauracji czy knajpce nie pomieściłabym wszystkich gości), orkiestra i kucharka, a jak mój Misiek przyjedzie ze Szwecji to pojedziemy do fotografa i kamerzysty. Ale dziś był ciężki dzień. Idę się trochę odświeżyć, posiedzę z rodzinką i spać, bo jutro znów jadę się dokształcać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D Jak tam po weekendzie? Ja wczoraj robiłam urodzinki mojemu dziubkowi i było miło:D Stello zrób sobie paseczek ślubny w stopce, jak go zrobić pisze na 17 stronce topiku (4 wypowiedź od góry) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Weekend minął mi baaardzo szybko. W niedziele byłam niańką przez cały dzień. Nabieram doświadczenia w opiekowaniu się dziećmi, bo mój luby opowiada wszystkim że w przyszłym roku chce dzidziusia :) Wiem, że ona to juz by chciał, ale ja chcę trochę nacieszyć się samym małżeństwem. A poza tym musimy rozwiązać poważny problem związany oczywiście z finansami. Jak narazie to nie wiem czy i kiedy luby zjedzie na stałe do Polski. A jak zjedzie to czy znajdzie pracę? Zaczynają mi się już śnić koszmary związane ze ślubem. dziś śniło mi się że nie miałam ani fotografa ani kamerzysty na ślubie. Z gości też nikt nie robił zdjęć. Czy Wy też już macie takie sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moli:) Oj ja miałam mnustwo snów-koszmarów dotyczących ślubu niestety:( Raz mi się śniło np. że jechałam do ślubu autobusem miejskim w sukni ślubnej:P Ale były też gorsze:( Niestety gdzieś czytałam, że jak się żle ślub śni to tak będzie:( A innym razem słyszałam, że ogólnie jak się żle sni to będzie dobrze.Mam nadzieję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ja nie dopuszczam mysli że źle będzie! Ja też słyszałam że jak się coś śni to w rzeczywistości bedzie na odwrót. Oby bo miałam tez sen że dekoratorka okropnie mi ubrała salę. Miałam powieszone różnokolorowe balony na sznurkach. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahahah, my już jesteśmy w tym szale przygotowań, że już nam się snią koszmary:P Na pewno bedzie dobrze:) Musimy w to wierzyć:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×